Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

daska32
21. máj 2013

@lienka_1 drzim palceky a nevzdavaj to, este to nemusi byt stratene

lienka_1
21. máj 2013

@daska32 Viem, zazraky sa deju. 🙂 Ci to bude aj nas pripad uvidime. Som rozhodnuta netestovat, nech je ako je. Vyplacem, vysmutim a ideme dalej!!!

falin
21. máj 2013

@lienka_1 - viem ze je to strasne narocne psychicky, posielam kopec energie. Kedy ti kazal Koudelka testovat?

lienka_1
21. máj 2013

@falin V nedelu 26.5. Ale ideme na predlzeny vikend s partiou, tak ak naozaj-naozaj nedostanem menzes tak testnem az v pondelok rano. Aby som potom nebulila cely cas ako sa poznam 🙄

sarasota
21. máj 2013

@lienka_1 budem mysliet na teba a cakat pozitivnu spravicku. 🙂

vilaamalia
21. máj 2013

@lienka_1 drzim palce, naozaj to este moze dopadnut dobre🙂

dafy
21. máj 2013

@lienka_1 no vidíš este je stále nadej 😉 to sa asi do teba tak zakusli ze az si krvácala 😀 😀 nezbedníci 😉 budem držat palce aby to nakoniec dobre dopadlo

lienka_1
21. máj 2013

@dafy Dali sme vlozit iba jedno. A uz je to jasne ☹ Krce a stredne silne krvacanie. No nic. A tak velmi sme chceli RF vylepsit statistiky.

melisska
22. máj 2013

@lienka_1 nevzdávaj to, vylepšíte štatistiky, neboj moja, držíme palceky 🙂

Dobre ranko🙂

annavi
22. máj 2013

ahojte žienky. chcela by som sa Vás opýtať, tie co ste boli v Brne v reprofite na IVF..kolko stojí komplet IVF (predlzena kultivacia, ISCI) v tomto centre pre samoplatcov aj s liekmi?dakujem pekne za odpoved.

melisska
22. máj 2013

@annavi soft 13000+4000 krv ty a mm+1000 za jedno ICSI...max. 8000 podla počtu Oplodnenych vajíčok+ lieky, tie si zháňame lacnejsie tu na MK - mám nemám lieky na IVF 🙂
Ináč všetko máš na stránke reprofit Brno - cenník, tam je aj Ket

melisska
22. máj 2013

@dafy ako sa máš? Liecis sa? 🙂

melisska
22. máj 2013

@natali225 dnes je tvoj den, všetko najlepšie k narodeninám 🙂 🤐 😵

annavi
22. máj 2013

@melisska ahoj ..je to ale v ceskych korunach vsak?no na stranke to je ale nie ako samoplatci.vy ste samoplatci?

melisska
22. máj 2013

@annavi áno samoplatci 🙂 je to v czk, môžeš platiť kartou, dobre to vyjde, alebo v czk
No tento cenník bol na stránke, idem pozrieť

melisska
22. máj 2013

@annavi je to v cenníku - IVF min. 🙂

annavi
22. máj 2013

@melisska vidim 😀 a to IVF je tych 26 000 cena pre samoplatcov? 😕

melisska
22. máj 2013

@annavi nie ty pozeraj IVF min. To platíme my slovenky🙂
To je tiež pre samoplatcov minimálna stimulácia

falin
22. máj 2013

@lienka_1 - je mi to luto ☹ ☹ ☹ . Inac my im tie statistiky tiez pravidelne kazime 😖 , ale verim tomu ze raz to vyjde. Aj u vas urcite. Ten vikend ti dobre padne, odreaguj sa poriadne a nachvilu zabudni na snazilkovanie

melisska
22. máj 2013

@falin keby mali 100% úspešnosť , nebolo by to normálne 😉

annavi
22. máj 2013

@melisska takze my slovenky si nemozeme ako samoplatci zaplatit komplet IVF?? 😕

melisska
22. máj 2013

@annavi jasné že ano

melisska
22. máj 2013

@annavi oni aj ked robia riadnu stimulaciu účtujú ako min. To je akože sme spolu, pomoc 🙂

annavi
22. máj 2013

@melisska no a to som len chcela vediet ze ci ta suma tych 26 000 CZ je za IVF pre samoplatcov..ale asi ano..ak sa ide cez poistovnu tak je to zadarmo 3 cykly...a ta suma je podla mna pre samoplatcov..ci? 😨

lubica1979
22. máj 2013

Ahojte baby, dnes som 5 deň po ET a pobolieva ma v podbrušku. Mám sa báť, že sa niečo deje?

ria191
22. máj 2013

@melisska 😀 😀 😀 som sa nasmiala (že pomooooooc) ty to zvládneš aj bez nás 😀 😀 😀

melisska
22. máj 2013

@annavi áno pre samoplatcov. V Brne musíš zaplatiť a potom faktúru posles do svojej poisťovni a poziadas o jej preplatenie

ria191
22. máj 2013

@lubica1979 deje niečo krásne, tak prečo sa báť ? 😀 😀 😀

melisska
22. máj 2013

@ria191 😀 hneď mi je veselšie , myslela som pomoc čechov pre nás slovakov 😀

melisska
22. máj 2013

@lubica1979 uhniezdovanie 🙂))) ria to pekne napísala😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre