Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
27. máj 2013

dievcata neviete, ci nie su volajake obmedzenia na ceste do Brna?

zlatanka30
27. máj 2013

@majbo v klude ho mozes uzivat ja som ho brala do 15tt

falin
27. máj 2013

@dafy - na stranke mam/nemam lieky pribudli 2 nove, pozri sa tam 😉

mimika1973
27. máj 2013

Dobre ranko sa praje! 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 a co Ta caka zajtra ak sa smiem spytat? 😉

falin
27. máj 2013

@speranza1 - vidim ze si pozitivne naladena, to je super. Verim tomu ze urcite nezabudnes a o 9m sa budes vytesovat z malinkateho uzlicka 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@tancik ahoj, veru treba urobit testik este o par dni, na kedy inac si mala termin testovania podla dokiho? mate aj mrazacikov ci nie?

mimika1973
27. máj 2013

@cora41 krasna spravicka, len sa takto pekne drzkajte az do konca! 🙂 a velka gratulka buducej mamicke! 😵

melisska
27. máj 2013

@tancik ja som robila len 12 den po ket, predtým nie 😉

mimika1973
27. máj 2013

@inna74 ahoj, a ako ides merat ten menopur na 100ui? jedna ampulka a pol? 😉

melisska
27. máj 2013

@speranza1 moja zajtra je vas den 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@lenka2013 lenka, nevzdavaj to este, ja som podobny pripad tiez, ale kedze idem vyskusat po 1x RF, tak este dufam v novu nadej! 😵 A softik som este ani nemala, tak reku co ked sa moze zadarit?! 😉 Skusim raz, alebo aj dva krat, a uvidi sa, tak pekne naladme pozitivne vlny, nic nie je este stratene!
A inac, vy ste nerozmyslali aj nad darcovstvom vajok? aj to je mozne a RF vraj ma dobre vysledky s tymto! 🙂

vilaamalia
27. máj 2013

@cora41 uzasna sprava🙂 tesim sa s Tebou a len tak dalej!!! Ja som bola rano na krv kvoli tomu, ci hcg rastie, tak som trochu vyklepana, co bude. Vo stvrtok by som potom mala ist tiez na 1. uzv, snad tam uz nieco bude vidiet 🙂 . Ako sa to vlastne cele pocita, ak si 6tt+6 znamena to, ze si na konci 7. tyzdna, takmer uz v 8.? A takto to ratas od 1. dna poslednej mrchy? Potom by som ja mala byt asi 5tt+5🙂

kika017
27. máj 2013

Ahojte dievčatá, tak dnešné sono v 12 tt - máme 5,2 cm, všetky merania v norme. Tak sa tešíme. Drobec sa hýbal a cmúlal si ručičku.

speranza1
27. máj 2013

@mimika1973 zajtra mam KET 😵 🙂 🤐

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 aha ok uz chapem! 😉
Tak drzim palceky na Ketik, a to na 9 mesiacov!!! 🙂
A kolko embryjok vkladate? s akou kultivaciou?

mimika1973
27. máj 2013

@kika017 to musi byt krasne ho vidiet ako sa pohubuje, gymnazista maly! 😉

tancik
27. máj 2013

@mimika1973 ja mam az testovat od dokiho v piatok...ale nevydrzala som, tak om skusila skor na 8 den po transfere

speranza1
27. máj 2013

@mimika1973 mame len jedno jedine a akej je kvality to netusim....ja mu verim silno silno... takze nech je akekolvek, je nase a my ho milujeme uz teraz a tesiiiiime sa nanho 😵 😵 😵 🤐

tancik
27. máj 2013

@melisska tak budem aj ja trpezliva

majbo
27. máj 2013

@zlatanka30
@falin Ďakujem,trochu ste ma upokojili,no stále mám z toho zlý pocit,vystrašila ma inf. na príb. letáku,že tehotné nesmú tento liek užívať....po toľkých sklamaniach sa už bojím ...asi aj vlastného tieňa...všetkým prajem krásny deň a šťastné tehuľkovanie,či maminkovanie 🙂

vilaamalia
27. máj 2013

@kika017 ake mile🙂 tak nech mu je u Teba tak krasne este velmi dlho🙂

falin
27. máj 2013

@kika017 - kika, to je krasne. Dievcence velmi nas povzbudzujete takyminto pozitivnymi spravickami. Super, mam radost

@vilaamalia - verim ze pekne podrastlo. Kedy budes vediet vysledky?

mimika1973
27. máj 2013

@tancik ach jaj, ta trpezlivost! 😀
Pravdaze je to skoro! 😝 A este sa takto dopredu stresovaaat!!! 🤐
Vyckat a urobit testik ci krvicku len piatok!!!!! Niekedy je dobre pocuvat aj dokiho, nie je tak? 😀
Takze teraz "Wait and see"! A mysliet do toho piatku na nieco ine a naladit sa na zen vlnu! 😵

falin
27. máj 2013

@tancik - veru moja, treba trpezlivost, nic nie je este stratene. Prajem pevne nervy a v piatok krasne //

vilaamalia
27. máj 2013

@falin Popoludni by som mala vediet Hcg, po 13 dnoch som ho mala 392,98 a teraz mi ho este po 19 dnoch od ET zopakovali. Nebolo nejako velmi vysoke, tak preto aj teraz.

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 Takato odpoved sa mi paci! 😵 🙂
Pravdaze mu treba verit, a to uz aj odteraz! On sa uz tiez nevie dockat mamickinho tepleho bruska, vsak tam kde je mu je predsa zima! 😀
Super, od zajtra Ketikujes! a nevies ani, ci je to blastocysta? neposlali Ti vtedy vysledky z mrazovania?

speranza1
27. máj 2013

@mimika1973 mne ani nezaslali mail o mrazeni, len fakturu...ja som im nasledne napisala, ze kolko mame zamrazenych a oni odpisali, ze mate zamrazene jedno embryo...takze asi tak..ale zajtra nam to lekar urcite prezradi a potom ti poviem.... 😉 .... len nech sa nam v poriadku rozmrazi a nech sme zdravucki vsetci🙂

falin
27. máj 2013

@majbo - veru ani som netusila ze v pribal.letaku je ze sa to nesmie. Ale ordinovali mi ho aj v BA aj v RF, tak asi vedia co robia. Ja viem, clovek sa boji vsetkeho.

falin
27. máj 2013

@vilaamalia - verim ze si ako na trnoch. Dufam ze bude vsetko ok a ciselko bude pekne. Drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre