Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

daska32
28. máj 2013

@vilaamalia to mas pravdu.aj u mna to tak fungovalo

daska32
28. máj 2013

@majbo ja ho mam tiez predpisany a priznam sa, ze ma ten pribalovy letacik riadne vystrasil....ale na druhej strane musime verit lekarom, ved ak by ho nebolo mozne uzivat v tehotenstve, tak by ho nepredpisovali

tlucka
28. máj 2013

Ahojte kočky, ďakujem vám všetkým za podporu, veľmi si to vážim. Tak bojovníček je už v brušku. Vklad mi robil Marcelko, tak snáď ma dobre oplodnil na dlhých 9 mesiacov 😀 😀 😀
Teraz už budem doma len oddychovať a dúfam, že sa dočkám // na teste 🙂

tlucka
28. máj 2013

@daska32 super správa, tak prajem, aby sa krásne delili 🙂

vilaamalia
28. máj 2013

@tlucka Drzim palce, o tom niet pochyb, ze budu //, len netestuj hned zajtra🙂 Vychutnaj si to az tak na 11. den. Nech Ti ten cas rychlo dovtedy ubehne!!

tlucka
28. máj 2013

@vilaamalia možno práve zajtra by som mala // na teste, aspoň raz v živote, aj keď len z Pregnylu 😀 😀

daska32
28. máj 2013

@tlucka verim, ze tie 2// budes mat.drzim palce

vilaamalia
28. máj 2013

@tlucka Ty si pockas tych par dni a budes ich tam mat aj tak a z pregnylu to nebude🙂 Poznam ten pocit po mnozstve bielych testov, ked sa tam zrazu objavia //, az tomu nebudes chciet uverit🙂 Najskor, ze co je to za slabu ciarku, ach jaj zase nic, az ked dosla kamoska, pozrela a vykrikla: Ty si tehotna!!! Tak az potom som tomu zacala trochu verit🙂

mimika1973
28. máj 2013

@tlucka 😀

mimika1973
28. máj 2013

@tlucka dobre zohrievaj bojovnicka aby sa pekne usadil na 9 mesiackov! 😉

mimika1973
28. máj 2013

@tinna13 dakujem tinka za toto info! 🙂 Tak mala by som do toho padnut medzi jeho dvoma dovoskami, jupiiii!!!! 🙂 Ja chcem aby ma oplodnil ON!!! 😀

mimika1973
28. máj 2013

@daska32 krasne daska! 🙂
Pekna urodicka, bodaj by som aj ja taku mala! 😉
Tak nech sa teraz pekne rozdeluju a sup do bruska! 😵
Idete mat PK ci skor davate?
Tesim tesim.... 🙂

mimika1973
28. máj 2013

Babky, mali sme rano krasne teplo a slnko, konecne! no a poobede uz dazdisko az doteraz prsi a tece vonku, nervy!!! Balkon zas cely zasraty mam! :(
A kvietky co som si sadila su uz na mokre,pffff!
Ale som si uvarila gulasik na veceru za to, ziadne diety v tomto pocasi! 😀 😝

cora41
28. máj 2013

@vilaamalia to je uplne skvele HCG!!!🙂 nic sa neboj, vsetko je v poriadku, ja ked som spinila v tom 5 tyzdni, tak mi zvysila utros o 2 tabletky na obed a nechce mi ich zrusit ani za svet, tak sa tu napchavam 10 utrosmi kazdy den.. ale verim, ze vie, co robi.. nerozmyslala si nad zvysenim utrosa alebo aspon nad ascorutinom?

cora41
28. máj 2013

@tlucka tak vidis moja, nevzdavat sa a verit babatku do konca!! to je podstata spolu so zazrakom z nebicka 🙂 tesim sa a drzim silno prsty, aby sa mu zapacilo na dlhu dlhu dobu 🙂

izzie27
28. máj 2013

@tlucka prajem pekne oddychovanie s uspesnym koncom 😉

mimika1973
28. máj 2013

@cora41 utros beries ustne ci dolnou cestou? 😉
Lebo potom treba aj velkuuu zasobu slip vloziek, hi hi....! ked sa to tak lepi a lepi a pusta, ale co uz ked je to pre to babetko, no nie? 😵

vilaamalia
28. máj 2013

@cora41 dik🙂 Ja mam stale 8 utrosov, ale vo stvrtok idem mojmu dokymu, tak sa s nim o vsetkom porozpravam. Najjlepsie by bolo, keby sa to uz viac nevratilo. Ty si mala tusim vyssie to hcg, ak si pamatam, tiez si bola 2 krat na odberoch?




.

izzie27
28. máj 2013

@vilaamalia ktory den si bola na krvicke?

vilaamalia
28. máj 2013

Najskor po 13 dnoch =392.98hcg a teraz v pondelok po 19 dnoch = 3650hcg

cora41
28. máj 2013

@vilaamalia ja som bola na odberoch az tri krat, prvy som mala 970 na 14 den po ET, na 16 den som mala okolo 1980 a potom na 18 den som mala 4900 🙂 ale nie je dolezite cislo, ale ako stupa🙂 takze sa netrap, vsetko je v najlepsom poriadku 🙂

izzie27
28. máj 2013

@vilaamalia kraaasne, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vilaamalia
28. máj 2013

@cora41 spolieham sa na to🙂

mimika1973
28. máj 2013

@daska32 a aku si mala stimulku? clostyl a ake injekcie a v akych jednotkach? lebo 5 vajok je super urodicka! 😵

vilaamalia
28. máj 2013

@cora41 este sa Ta chcem spytat, uzivas po ET stale aj anopirin? Lebo ja som ho zatial nevysadila a vlastne ani neviem, ci som mala alebo nemala. Je to na prekrvenie sliznice alebo aj na nieco ine?

melisska
28. máj 2013

@vilaamalia anopirin trošku rieši krv🙂
Neumyvaj okná v ziadnom prípade 😉
A môžeš všetko s mierou, davaj si pozor na nepasterizovane mlieko a výrobky z neho, aj na macicky 😉
Ja nepijem kávu , nechýba mi, ale skúsim capucino 🙂
@cora41 ahoj moja, kde si bola celý deň?
My sme spinkali do 18:00, teraz buntosime 🙂

vilaamalia
28. máj 2013

@melisska dik, kava sa nesmie alebo Ti nechuti? Vlastne, ani neviem, na co sa to pytam, kavu som v zivote nepila🙂 A okna budem umyvat den pred porodom, aby som ho vyvolala🙂 Moja mama tak umyvala a o 5 hodin na to som uz bola na svete🙂 Ale ja to v januari asi robit nebudem...

majbo
28. máj 2013

@daska32 hej,no nie je mi jasné aký význam majú v tehotenstve keď sa majú brať až do 12-15 tt,veď aj ja dúfam,že nám tie lieky nepredpisujú bezdôvodne,no aj tak by som bola spokojnejšia keby som ich brať nemusela,lebo to riziko rakoviny je až zastrašujúce a to sa tam opisuje len užívanie 1 x denne a my máme 3x denne....budem sa na to pýtaťdr. v Brne.Môj gyn sa len usmieval keď som sa ho pýtala,no na to odpovedať nevedel...

dafy
28. máj 2013

@tinna13 tak to si ma teda nepotešila ☹ ☹ to ho potom zase nestihnem 😖

melisska
29. máj 2013

@majbo su to hormóny potrebné pre vývoj babetka, su nutné, od12 tt ich produkuje placenta, dr mi napísal, že je to od12 tt tutovka 😉 vôbec ich nepapate zbytočne, musíte ich papat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre