Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
21. jún 2013

@izzie27 a to bola tvoje prve ivf uz si nepamatam? Predtym ak si mala tak ako to prebiehalo kolko si m
ala vajicok atd. Ja 13 a to len z jedneho vajickovodu kedze cruhy je maly, tak si nahovaram ze by tam njeco mohlo byt 😀
😉 😀

izzie27
21. jún 2013

@skaredekacatko toto bolo moje 4. V martine boli 3 IVFka.Pri 1.IVF som pichala puregon a mala som 5 vajicok, ale ET nebol, pri 2. sa uz zvysili davky puregonu / 13vajicok, po oplodneni zostalo 6, ale nakoniec zostalo len 1 k ET/ a pri 3. aj naprik vysolym davkam som mala 3 vajicka a 1 bolo na ET a vtedy som si aj nasla //,ale ms sa dostavila ☹ Nakoniec som prehovorila mm aby sme sli do Brna.

skaredekacatko
21. jún 2013

@izzzie27 aj ja som muža prehovorila na brno, su fakt lepsi som rada ze som tam, uz sa neviem dockat utorku co doktor uvidi na sone, dufam ze sa vytvori aspon 5 😀

tancik
22. jún 2013

@inna74 ach Moja je mi to luto ☹

sarasota
22. jún 2013

@vilaamalia ano chystame sa v auguste ak budu vsetky vysetrenia v poriadku pre snehuliakov.3 septembra bude rok a mozno este 2 budeme cakat ale na konci toho cakania bude vonave babatenko. 😀

sarasota
22. jún 2013

@inna74 je mi to luto ale idete bojovat dalej a to je dobre budem drzat palceky nech si najdes potom krasne kolajnicky 🙂

sarasota
22. jún 2013

@izzie27 a kolko ste uz zapisany v zozname?Tak nech vam telefon zazvoni s radostnou spravou co najskor 🙂

vilaamalia
22. jún 2013

@sarasota Urcite bude🙂 Ci uz biologicke alebo nie. Milovat ho budeme rovnako🙂 Drzim Ti palce!!

inna74
22. jún 2013

@sarasota pohodka sú aj horśie veci,pôjdem na to opať,keď sa budem na to cítiť,hmmmm
@tancik

vrabcek24
22. jún 2013

konečne sa trochu ochladilo 😅

izzie27
22. jún 2013

@sarasota este len od oktobra. cakacia doba 3-4roky 🙂

zeina62
23. jún 2013

Ahojte babenky tak uz to mme za sebou, vsetko dopadlo dobre, a narodili sa nam dve krasne dievcatka nakoniec 🙂

izzie27
23. jún 2013

@zeina62 gratulujem, prajem vela zdravicka 🙂

melisska
23. jún 2013

@zeina62 krása 🙂 blahoželáme a prajeme veľa,veľa zdravícka 🙂

sarasota
23. jún 2013

@zeina62 velka gratulacia ,prajem vela zdravicka celej rodinke 🙂 .Mozes sa prosim ta dopisat do mamiciek a datum narodenia a mena dievcatiek. 🙂

lienka_1
23. jún 2013

@zeina62 Blahozelam! 🙂 Tak nech Vam princezny rastu do krasy a do radosti 🙂

nelly3
23. jún 2013

@sarasota ahoj, ty ides zajtra na tu hematologiu na kramare? ja idem o tyzden v pondelok, prosim ta potom mi napis kde to presne je, na kramaroch som este nebola. odporucanie od lekara aj beries so sebou? lebo po telefone ked som volala drakulovej povedala, ze nepotrebujem.

melisska
24. jún 2013

Dobré ranko 🙂

tancik
24. jún 2013

Baby som 6ty den po ET, v sobotu aj v nedelu som mala prehanky ale len raz za den. Dnes sa citim ako mechom udreta, mala ste to niektora?bojim sa

mimika1973
24. jún 2013

Dobre ranko. 🙂
U nas vsak dnes uprsane a zatiahnute! 😖

tancik
24. jún 2013

@mimika1973 i u nasss len akurat sa asi chysta prsat

melisska
24. jún 2013

@mimika1973 u nás tak napoly slnečno- oblačno
@tancik ja som to nemala raz ma prehanalo po prirodzenom otehotneni a dr. Mi napádal diétu 🙂 nevedeli sme, se som tehu 😀 alebo nijaký vírus , nechajme sa prekvapiť 😉

mimika1973
24. jún 2013

@melisska ty si uz bola raz tehu aj prirodzene? 😉

mimika1973
24. jún 2013

@tancik ahoj, moze to byt dobre znamenie, lebo toto som uz pocula, ze ked prehanky, tak dobra sprava! 😉 😵
Jedna kocka co poznam ked bola po IVF, tak tiez tyzden asi po ET mala toto podobne a nakoniec bol pozitivny vysledok a jej mala akurat uz oslavila 1 rocik teraz v juni! 🙂

mimika1973
24. jún 2013

@tancik citis aj dake ine priznaky? prsia, pichanie v podbrusku alebo na jednej strane kde je vajecnik, horucavu, a pod.?

tancik
24. jún 2013

@mimika1973 tak mam dojem ze pichanie dnes na pravej strane a spala by som,ale tak to aj pocasia...asi ma boli cele telo...prsia nebolia az tak silno...

melisska
24. jún 2013

@mimika1973 prirodzene 4x

andy175
24. jún 2013

Ahojte! v stredu idem na odber vajíčok... chcem sa spýtať, koľko dní by mala byť absencia pohlavného styku pred odberom spermií? lebo v Brne mi nič nepovedali ale aj minule sme absentovali asi dva či tri dni...

nelly3
24. jún 2013

@andy175
ako pises cca 3-4 dni 😉

falin
24. jún 2013

@zeina62 - velka gratulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre