Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
24. aug 2010

@brita gratulírujem 🙂

babulky pozdravujem 🙂

shandy
24. aug 2010

@mick mick ja myslim, ze tych 5 navstev prvy raz a potom 4 navstevy. dokonca ja som si usetrila aj konzultaciu tak, ze ked mi jedno OPU nevyslo, rovno z OPU som sla na konzultaciu 😀

shandy
24. aug 2010

@takyna takynecka ahoj, ako sa ma bibuska? 🙂 🙂

modra
24. aug 2010

@mick no ja som na tom podobne tiez uz nemam moc volna a uz teraz rozmyslam nad tym co poviem a ako v robote ze potrebujem aspon 3 dni volna.. ☹

takyna
24. aug 2010

@shandy ma sa fajn, ale bohuzial ocka mame zase chytene, cize musim ist s nou na ocne ☹ , zacala uz zvuky vydavat, smeje sa hlasno, hra sa pomaly s hrackami 🙂

shandy
24. aug 2010

@modra no veru, ked takto chodime ako na klavir k tym lekarom, tak sa to mina, ja uz tiez siaham na dovolenku, ale tak co uz 😔 🙄
@takyna do kelu, no zasa? chudiatko malicke 😔 , tak aspon ze jej to neubralo na naladicke a tak pekne sa prejavuje, musi byt sranda u vas 😅

takyna
24. aug 2010

@shandy veru sranda 🙂 a ty Shandy čo nového?, nejako nestiham sledovat

shandy
24. aug 2010

@takyna tak uz sa tesim na dalsie fotky 😵 😵 😵 😵 😵 . taky stimulkujem, v piatok OPU, tak uvidime co z toho bude tentokrat, snad bude stastie unavene a sadne uz aj na nas 😅

ninockaskv
24. aug 2010

@shandy a oni robia predoperacne vysetrenia pred punkciou?

shandy
24. aug 2010

@ninockaskv nie oni robia len odbery na hepatitidu, HIV a pod., lebo ak by si mala niektoru z tychto infekcnych chorob, tak tam platia prisnejsie pravidla....predoperacne v Brne vobec netreba 🙂

takyna
24. aug 2010

@shandy tak nech je riadne vajok a krasne embrijka, prajem ti nech ti to vyjde 🙂

shandy
24. aug 2010

@takyna dakujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

mick
24. aug 2010

@shandy @modra ony ty dny volna fakt budou lítat. Dovču bych si představovala jinak a ne jízdou do Brna, ale kdyby to vyšlo, tak jí obětuju klíďo celou 😉 Díky holky za info

kvakuska
24. aug 2010

@mick mysli pozitivně, UZ a OPU, případně ET, ti klidně můžou vyjít i na víkend, to by jsi potom nějakou dovču i ušetřila 😉 ... a pokud máš v Praze lékaře s dobrým ultrazvukem, tak na UZ můžeš klidně k němu ... radím ti objednat se na konzultaci do Reprofitu a tam si s nima všechno domluvit, určitě ti vyjdou vstříc 🙂

anty
24. aug 2010

Ahojte přidala jsem fotečku z dnešního ultrazvuku, prcek má 1780g, tak nevím jestli to je dost nebo málo. Je hlavičkou dolů, tak snad už tam i vydrží 😀

callex
24. aug 2010

@anty nadherna fotecka..

@shandy to fakt nerobia predoperacne? to ma trosku zarazilo. tie testy na HIV a podobne musia byt nejake aktualne alebo im staci aj rocny zaznam?

anty
24. aug 2010

calex díky, ale moc pěkně to nejde vidět, hold už od malička vzpuruje. 😀 😀 😀

violoncielka
24. aug 2010

@callex ...nerobia predoperacne,ale ta narkoza je uplne v pohodicke. Ja osobne som bola pod opiakom 5 minut...a fakt nikdy som sa necitila 20 minut po narkoze taka cula. Vzdy som bola akoby opita a tu nic. Mozno davaju ine davky....Ale bola som fakt spokojna.
Shandy.rebeca, drzim vam palce a ukazem sa tu o dva tyzdne pa pa
Tak baby drzte palce 🙂

janula18
24. aug 2010

@callex treba aktuálne výsledky. Mne napísali že môžem si to dať spraviť aj tu a to bud den pred OPU alebo v ten den, ale že to 3 dní to musím doniesť výsledok. Tak to sa nedalo stíhať tak zobrali krv mne aj mužovi.
Ale zase hovorili že to robia len ked je predpoklad že sa ide mraziť, len vtedy sa to musí robiť.
A nemali sme predoperačné, vyplnila som akurát taký dotazník

callex
24. aug 2010

@violoncielka
@janula18 tak trosku ste ma ukludnili s tou narkozou.vdaka.uz sa necham unasat okolnostami...co bude bude.

modra
24. aug 2010

@mick no ja to mam trosku take blbe lebo nie som normalne zamestnana a nema kto za mna urobit tu robotu.. je to otras
@callex a ja si musim dat spravit nejake vysetrenia pred tym softom?? S tym som neratala ze budem musiet ist este vybavovat dalsieho doktora.. pomoc.. 😉

sobka
24. aug 2010

ahojte dievcatá, nezvýsil sa niektorej z vás gonal na dopichnutie? tiež som samoplatca a chýba mi 450Iu, sledujem to v teme lieky na Mk, ale bojužial nik ich momentálne nemá...ja ich potrebujem do stvrtka, piatku 😖

callex
25. aug 2010

@sobka skus v teme mame nemam lieky na ivf

callex
25. aug 2010

@modra urcite by ti povedali co si mas dat urobit pred softom.

modra
25. aug 2010

@callex zatial mi nic nepovedali.. a ty vies co treba?

shandy
25. aug 2010

ahojte dievcence 😵
@anty krasna fotka 😵 😵 😵 , len tak dalej, hlavou dolu 😅
@violoncielka dakujeme, tak sa drz a o 2 tyzdna cakame velke cislo 😉
@modra modra ak ti nehovorili, ze nieco treba, tak netreba nic... 😉 . ja som si priniesla akurat vysledky hormonalneho profilu 2 - 3.DC a nic ine som nepotrebovala. ta narkoza je fakt uplne nic, odchadzas po vlastnych zo saly. odbery na tie infekcne choroby robia obom partnerom v den OPU...
pekny den babulky

modra
25. aug 2010

@shandy aha dakujem..

ninockaskv
25. aug 2010

aha, tak to je fakt divne, lebo tu v GF som musela mat intenrne vysetrenie kvoli narkoze a sa mi zdala taka silnejsia, nie teda uplne taka ako pri operacii.. no ved uvidime co v tom brne.. ked sa mrazacikovia z gf neujmu 😉

buduci menzes sa chystam na krv.. dufam, ze mi to hlupo nevyjde na 15. 9 lebo ten dalsi den je dokina poobede 😠

neviem, ci som vravela, konecne mame booknute letenky na dovcu.. uz ratam dni ako mala 🙂

anty, krasne foto..

shandy
25. aug 2010

@ninockaskv ninocka aj mne to bolo najprv divne, ale fakt je to tak a ta narkoza je uplne slabucka a kratka, ja som sa citila po oba razy po nej super a aj lenny by ti vedela rozpravat, ako si ju uzivala 😀 😀 😀. tak krvicka nech dobre dopadne...super ninus a kedy teda idete presne?

mircalla
25. aug 2010

ahojte kocky......nehnvajte sa ze nepisem, nestiham
stajuhem a este aj maly, neviem, co skor, padam unavou

@anty neboj, ak sa babo otoci,tak uz tak ostane
@brita gratulujem, tie darcovske su veru uspesne

@shandy a ostatne stimulantky drzim palce

no pediatricka nas napotesila, malo priberame, akoby som mala ozaj mala menej mlieka, tak musime dokrmovat zial....@mirinda10 a @zuzla80...daco sa mi mari, ze ste tiez prikrmovali, ale nie som si ista....viete poradit prosim? surne

no a ocko zle....dostal dalsie antibiotika, dako sa mi to nezda, ze ho neposlali na preplach, lekarka, ze to sa az od 3. mesiaca robi, ale zda sa mi to blbost, ved poznam babatka, co im to robili
@takyna tebe prosim co k tomu doktorka povedala......je mi to divne, kamoskinej malej tiez povedala lekarka, ze cim skor tym lepsie....idem to skonzultovat s inou ocnou

zdravim vsetky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre