Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

violoncielka
3. sep 2010

@rebeca_1 ..tak fajn napisem Machacovi.....
tebe dali tiez estrimax? ak ano tak do kedy to mas pokracovat tiez do 10 tt? A stym fraxikom....ty si to navrhla, alebo oni ti to navrhli?

violoncielka
3. sep 2010

@rebeca_1 inac citim sa fajn...trosku pichanie v brusku, ale to asi musi byt 😉

rebeca_1
3. sep 2010

@violoncielka nie, ja som mala estrofem len pri KET v januari 2010. Pri IVF nikdy. Uziva sa az do 12 tyzdna tehotenstva. Fraxik mam kovoli zlym hematologickym vysledkom. Ten ti nadaju len tak. Musis byt vysetrena.

rebeca_1
3. sep 2010

@lahhel ty uz stimulujes? Uz ms dorazila? Prajem ti vela-vela stasticka moja!!!!

violoncielka
3. sep 2010

@rebeca_1 aha vdaka....ved ja nechcem nejak zbytocne do seba pchat lieky, ale ked to tu vsetky pisete, ze to pichate. Tak necham to ja len na Bozie ruky a teraz sa uz tesim na pondelok 🙂

rebeca_1
3. sep 2010

@violoncielka netestovala si? Preco mam pocit, ze si tehulka?

shandy
3. sep 2010

ahojte dievcence,
dnes som v robote konecne a mam fofry, ze az, lebo zas buduci tyzden mam dovolenku. 🙂
@tomka12 wwaaaaaaaw aka super nosnica, tak drzim palceky nech sa vsetky oplodnia a krasne delia. z toho budu blastocysty ako vysite 😵 .
@violoncielka no ja mam tiez taky pocit, ze tu mame dalsiu nadejnu tehulu, ale chapem, ze to nechces napisat 😉 , pockame na krv. ttfuj, tfuj, tfuj pre stasticko 🙂. viol ten fraxik mame asi len v odovodnenych hemato problemoch, inak ho asi nedavaju si myslim....s extrimaxom neviem poradit...
@lahhel mne tak povedali v brne, ze mam miesat dva prasky do jedneho roztoku, lebo to by si zbytocne vela tekutiny davala do tela 😉 , nech si stimulka rychlo ubehne. uz si objednana na kontrolu? 🙂
pekny den vam vsetkym 🙂

kvakuska
3. sep 2010

@violoncielka ahoj, v Itálii je místo Estrimaxu nebo Estrofemu jiný lék - Progynova ... obsahuje úplně stejnou účinnou látku v úplně stejném množství jako Estrimax a Estrofem 😎 ... stejně jako místo Utrogestanu můžeš v Itálii koupit Progeffik, jen u něj pozor, v Itálii se vyrábí ve dvou různých dávkováních, buď 100 a nebo 200, náš Utrogestan je 100, čili pokud třeba zavádíš 2 tablety Utroše a budeš mít Progeffik 200 tak stačí tableta jedna 🙂

violoncielka
3. sep 2010

@kvakuska dakujem...ved uz som si pozerala progynova....poviem im v lekarni (dufam, ze aj to neprestali vyrabat) a o progeffik uz viem...presne ako pises.....Ja mam davku 600 za den...takze si budem davat 3x1.
Ty si tiez z Talianska isla do Brna?

esther03
3. sep 2010

Baby ahojky 😉
rebecka cau, tak som po uzv, no neviem.... foliky su dva jeden 7mm a druhy 8mm, sliznica 6,8mm, tak uz mi len ostava spolahnut sa, ze u mna ovu nastava 17,18,19DC. Uvidime po vikende 🙂

esther03
3. sep 2010

@rebeca_1 a ty sa ako citis?

rebeca_1
3. sep 2010

@esther03 teraz si nepamatam. Ty ides na IUI alebo IVF?
Ja sa citim dobre, nic vynimocne.

esther03
3. sep 2010

@rebeca_1 ja idem na ivf nativ + ICSI, len teda neviem, ci k tomu pride pri tych folikoch 😒

rebeca_1
3. sep 2010

@esther03 preco nie? Kolky DC si dnes? Co nato dr.?

esther03
3. sep 2010

@rebeca_1 Vcera som bola 10DC a foliky 7 a 8 mm, sliznica 6,8mm. No, ved ona tvrdila, ze uvidime, ze je to malo, ale vraj tie co maju dlhe cykly a teda aj ovu neskor mavaju taketo foliky. Ja mam 32 dnove cykly 😒

rebeca_1
3. sep 2010

@esther03 ale kazdy cyklus je iny. Mne vzdy meskavala ms, OPU stale na 15 den cyklu a pomaly ziadne vajicka. Pozri teraz, 13 den cyklu a 6 zrelych. Je to vsetko individualne. Ked to nevide tento mesiac, buduci urcite. A v Brne ti urcite pomozu, ja sama tomu verim.....

tomka12
3. sep 2010

Ahojte, dakujem vam vsetkym za drzanie palcov 😉
Mala som minimalnu stimulaciu s clost.+menopur. Dnes som volala, tak z 11 bolo 8 zrelych a 7 sa oplodnilo. Transef mam v utorok.

rebeca_1
3. sep 2010

@tomka12 parada, blahozelam! Mas to super naslapnute!!!! Drzim palce!!!!

shandy
3. sep 2010

@tomka12 super, 7 statocnych, tak verim tomi, ze sa aj budu statocne drzat. 😵 😵 😵
krasne sa tu babule majte, ja idem dovolenkovat a pridem az v den mojho testu 😵 . stimulantky pekne stimulujte, tehulky tehulkujte a maminy uzivajte si vase pokladiky a samoska ostatne cakatelky a snazilky vela trpezlivosti 😵 😵

rebeca_1
3. sep 2010

@shandy peknu dovlenku a hlavne NO STRESS!!!!! Vela stasticka pri testovani!!!!

tomka12
3. sep 2010

@rebeca_1 dakujem aj ty opatruj, co mas v brusku 😉 A o ktorej ste boli? Ja som odchazdala okolo 12,15

@shandy aj ja verim, ze to uz dobre dopadne. Tak si uzi dovolenku a davaj na seba pozor 🙂 Verim, ze ked prides, tak nam napises len same dobre spravy 😉

rebeca_1
3. sep 2010

@tomka12 tak to sme sa minali, my sme tam prisli o pol jednej. Mame vlozene 2 blastulky.

lahhel
autor
3. sep 2010

Rebeca, este mrcha nedorazila, ale uz mam spinenie, takze ratam zajtra, najneskor v nedelu..len som dnes kontrolovala arzenal - striekacky a ihly...ale uz sa nemozem dockat 😵

lahhel
autor
3. sep 2010

Viloloncelka, ked si uz 15 od ET a nemas ziadne spinenie, urcite si tehula 🙂 Drzim moc palce na pondelok 😉

callex
3. sep 2010

@tomka12 nonadhera..co dodat..tak hadam aj eskimacikovia budu. 🙂
@esther03 ja som mala teraz na 10DC foliky 17,18,19,20mm takze fakt je to indivindi.mozno telicko oddychuje po poslednom pokuse ale takisto ti este mozu dorast dajaky drobci.
babule tesim sa z vas ako to vsetko pekne fici.jedna radost.

mircalla
3. sep 2010

ahojte, ja len tak z rychlika. vidim, ze krasne vysledky boli na stimulkach a ide sa testovat. tak zelam uspesnu vlnu a vsetky aby ste boli tehule
my sa mame dobre, maly je zlatusik. a novy byt je super, konecne normalne byvanie
@takyna co malj ocko? bola s tym u inej lekarky, potvrdila, co povedala prva, ze tu BA je tendencia cakat do 3 mesiacov

mirinda10
4. sep 2010

baby drzte sa citam, ze vas dost stmiulkuje tak thuj thuj, nech rozsirite radu tehuliek a neskor, maminiek a premenujeme sa na tehulky a maminy z Reprofitu
nasa princezna uz spinka iba 2x za den uz je velkacka 😵 , uz ju mam iba na zemy a to musim davat pozor nakolko dost cast je mimo deky co sa pregulava a este nekurime, tak podlaha je chladna, rozpravame stale aj v noci ked mama a tatko chcu spat 😀 😀 😀 😀

@mircalla ako Filipko uz priberara uz je lepsie ako ocko

drzte sa

esther03
4. sep 2010

@callex no zajtra idem na uzv tak uvidime, ci podrastli 😉 Nasadila som soju, tak som sama zvedava 😀
rebeca, ja tiez verim, ze mi v R pomozu 🙂 A ako sa citis? Vsetko ok?

olympia
4. sep 2010

@mircalla gratulujem k novému bývaniu, nech sa vám dobre býva!
rebeca1, krásny výsledok! 😉 Detto tomka, Všetkým držím palce.

mircalla
4. sep 2010

filipko uz pribera....ocko nic moc, ale bola som s nim u druhej lekarky, potvrdila nazor prvej, ze s preplachom treba cakat 3 mesiace, skor sa to vraj nerobi
pridala som par fotiek
pekny vecer a uspesne testovanie v najblizsich dnoch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre