Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
12. sep 2013

@mimika1973 fakt neviem čo tam porobili 😝 😝 😝 😝 ale v oslovení bolo moje meno tak netušííím 😲 😲 😲

marverka
12. sep 2013

@
@zibi v prvom rade drzim palce na zajtra,
a teraz k tym - homocystein, anexin a tie protilatky -to je kazde zvlast vysetrenie? kde sa robi? ja som inak mala minuly rok cievnu mozgovu prihodu ako 37r.

jjajka
12. sep 2013

@zibi zajtra budeme netrpezlivo cakat na vysledok, verim, ze to bude OK 😉

jjajka
12. sep 2013

@gaga83 tak to je fakt metuce. Som velmi zvedava ako to vysvetlia 😕

bergalm
12. sep 2013

baby pomoooc mam teplotu 38.2 a stimulujem prvy den clostil a merional co si mozem dat na zrazenie teploty?

miscok
12. sep 2013

@zibi Zajtra na teba myslime a tesime sa na dobre spravy 😉

jjajka
12. sep 2013

@bubo780 @miscok @yanka1 - tak som zvedava ako sa nam zadari.
Mne doktorka navrhla ten clostyl a menopur, ale hned som jej pisala, ze ci by nestacil len ten clostyl, ja problem nemam, len mm ma zly tvar spermosiek- preto bude ICIS.
Je tu este niekto kto stimuloval len clostylom?

bergalm
12. sep 2013

babule to mi fakt nevie nik poradit???? 😔 😔 😔 😔

melisska
12. sep 2013

@bergalm este som sa styk nestretla, skús paralen

lienka_1
12. sep 2013

@bergalm Daj si nieco proti horucke. A rano zavolaj do Brna. Ak si iba 1. den stimulky, ja by som ju osobnee prerusila, vyliecila co treba a isla dalsi mesiac. Je to na porazenie, vzdy sa nieco pritrafi. Drzim palce.

miscok
12. sep 2013

@bergalm Neviem ti poradit,jedine,aby si zavolala do RF na tu non stop linku a opytala sa 😕

bergalm
12. sep 2013

@melisska dakujem idem skusit moze to byt tym merionalom?dnes som pichla prvy raz tak uvidim zajtra ako bude

gaga83
12. sep 2013

@bergalm daj si ibalgin, paralen že vraj nie je dobrý mi pisal doky. Ten kludne možeš počas stimulky užívať neovplyvnuje ju

jjajka
12. sep 2013

@bergalm ja by som rada poradila, ale netusim. Ak ti nahodou nikto dnes uz nenapise, neskusis zavolat na tu hotlinku v reprofite?
NONSTOP linka pre akutne pripady:
+420 774 117 766

gaga83
12. sep 2013

@zibi zajtra držím palceky na krvičke. Určite sa potvrdí to čo už vieme že si tehulkááá 😀 😀 😀

bergalm
12. sep 2013

dakujem vam som nasrana ako pes vobec sa mi nechce prerusit stimulku v praci su nachystany ze PN no rano meriam mozno sa vypotim a bude nic ine mi nieje

bergalm
12. sep 2013

skusila som tam volat ale je nam lito bud neni zapnuto cislo nebo neviem co 🙂 dala som si Ibalgin

gaga83
12. sep 2013

@bergalm ja som si tiež myslela že budem musieť odložiť stimulku koli zubom, riskla som to a našťastie to dobre dopadlo. Neboj ráno budeš fit

bergalm
12. sep 2013

@gaga83 jooj bodaj by si mala pravdu idem do postielky potit 😉 😉 😉

lienka_1
12. sep 2013

@bergalm nezabudni vela tekutin. Dobre to vypot 🙂

vlasatica
12. sep 2013

ahojte zhanam dipherelin, merional alebo menopur cele balenie. Ak niektorej nahodou zostalo a uz nepotrebuje. Dakujem

mimika1973
12. sep 2013

@bergalm to mi je luto moja 😒
vypotit sa a sup do postielky, aby bolo rano lepsie uz! a rano im zavolaj pre istotu!

buba08
12. sep 2013

@bergalm ahoj, aj ja si myslim, ze paralen mozes, pozor na acylpyrin, ak nahodou beries anopyrin, tak acylpyrin na znizenie teploty nesmies, ale paralen ano. Ja by som tiez volala, ja som bola pocas ivf chora, aj atb som brala a ani k transferu sme nedosli. kedze si este len 1 den stimulky, nie je dobre ist do toho ked si chora, ja by som to posunula o mesiac, ale rozhodnutie je na tebe.

stella25
13. sep 2013

@bergalm mozes si dat Paralen

speranza1
13. sep 2013

@zibi drzim na dnes paluchy 😉 🙂 a este jedna babula ide na krvicku... tak drzim paluchy aj jej... 😉 .ale zeny ja sa tu uz pomaly stracam... nestiham registrovat mena/nicky uz vobec nie to co rozoberate....homocysteiny, anexin... a ine vyrazy... ktore ani neviem vyslovit a nieto este co znamenaju.... 😀 😀 😀 😀

speranza1
13. sep 2013

no a inak ze dobre ranko ... som zabudla..no... 😝 😉 😀

gaga83
13. sep 2013

@speranza1 dobré ranko, s toho si nič nerob čo všera baby si písali tiež netuším o čom to bolo 😀 😀 😀

marverka
13. sep 2013

@zibi zibi prosim ta az nevyzeran u dr. ako debil, homocystein mam doporucenie na odber, ten anexin to je nieco uplne ine? a + tie protilatky PCO to je dalsie vysetreniberie? a berie to hematologicka? dik

a dnes drzim palce

speranza1
13. sep 2013

@gaga83 neviem..ale mam pocit ze to s tymi vysetreniami troska prehaname.. mozno sa mylim..ale je to taky moj vnutrorny pocit.... 😨 🙂

tinkatinulka
13. sep 2013

@speranza1 kocky su uz asi vycvicene časom..sak 🙂 dobre ranko speri. Dnes hnusne zima..vrr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre