Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
31. okt 2013

@lusipe Neboj, ty to zlomíš a zdivhnes laťku na 41 percent 😉

falin
31. okt 2013

@lusipe ale ved pozri kolko tu mame tehuliek, len co ked ja vzdy stojim v tom blbom rade 😕 , tebe drzim na sobotu palce, tehu mozes byt aj ked sa citis absolutne netehotne 😎

lusipe
31. okt 2013

@sona_fit moooc dakujem za podporu....patrilo by sa nastarotvat tu vlnu a vy by ste pekne babulky nasadli....ako sa citis?

tlucka
31. okt 2013

@lusipe tak to si taká optimistka ako ja 😀 😀
Ja sa cítim v konečne v pohode, nič ma nebolí (okrem nohy), jediné čo ma trápi, že nemôžem spať. Ja spím strašne veľa a teraz sa mi nejako nedá 😒

lusipe
31. okt 2013

@falin vies ze aj ja mam ten pocit vzdy...ked sa rozhodnem pre to nieco urobit, tak vzdy je vlna netehotnych 🙂...ale tak snad raz nasadnem spravne 🙂....pri dcere som sa citila netehotno, ale to bolo 13 rokov dozadu 🙂...

tlucka
31. okt 2013

@sona_fit Sonička, ako sa máš? Hladkáš bruško?

lusipe
31. okt 2013

@tlucka juj, a to ta stale ta noha boli?...je mi to velmi luto...ale tak snad to coskoro prejde....a spachtos som aj ja strasny...vcera som zaspala 21.45 a ledva ma muz rano o 8.00 zobudil... 🙂

buba08
31. okt 2013

@melisska aj ja si prosim grcku, kym si este 2 v 1, trosku sa mi sice poposuvali plany, ale nevadi, ja si odlozim ogrckane tricko od teba a potom ked ho budem potrebovat, tak ho vytiahnem 😀

sona_fit
31. okt 2013

@tlucka, @lusipe Aaaale praveze cim viacej si hovorim ze sa nemozem stresovat, tak tym som napatejsia. Som v praci a taka som napata, furt myslim na to ako to dopadne a este cakat skoro 2 týždne!!! 😒 Som si myslela ze v praci na to nebudem mysliet - figu 🙂
S tým spánkom som na tom podobne, rano sa budím už o 4-5 hod. a pozerám do stropu - to čo má znamenať!!!! 🙂

lienka_1
31. okt 2013

@nelly3 Drzim palce na zajtra, nech su krasne zrele vajka 😉

lusipe
31. okt 2013

@sona_fit tak toto uz viem, ze praca na to nezabera... 🙂...iba ak mam rokovania, kde sa musim sustredit.... ale ak som za compom, tak furt mam hlavu pri babatku....stale nieco vymyslam v hlave, ale na nic mudre som neprisla 🙂...ale baby, pekne spinkajte, ved potom sa pri babatku nevyspite 🙂...

bergalm
31. okt 2013

@vlasatica budem Ti drzat palce,ale ja som mala min.rok podobny problem HCG 9125 a stupalo pomaly a nakoniec anembryomola nemalo srdiecko 😢 snad ten Tvoj bojovnicek ma pomalsi rozbeh a dopadnete dobre

sona_fit
31. okt 2013

Dievčatá moje, aspoňže sa tu môže človek "vyrozprávať" a hneď mu je ľahšie na duši 😉
K tomu keď si prečítam pozitívne správičky mnohých .... povzbudí to 🙂
ĎAKUJEEEM

jahoda333
31. okt 2013

No babule s tym spankom som na tom podobne vobec neviem spavat ako som otehotnela 🙂 😉

vlasatica
31. okt 2013

@bergalm dakujem... uvidime co bude. mozno je len trosku lenivy po maminke 🙂

bergalm
31. okt 2013

@vlasatica presne je dolezite verit 🙂 viem je to tazke ,ale snad dopadne vsetko o.k.

sona_fit
31. okt 2013

@jahoda333 To fakt? Tak to dúfam že začínam otehotnievať 🙂 🙂 🙂

melisska
31. okt 2013

@buba08 @kama2 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

argenti
31. okt 2013

@speranza1 Volala som do Brna a v sobotu o 9:00 mám ultrazvuk. Je tu ešte niekto okrem nás dvoch, kto stimuluje? Lebo ja neviem o nikom.

falin
31. okt 2013

@lusipe - napodobne, ale musime verit ze sa to raz podari 😉
Ty mas 13 rocnu kožku, ja mam 8-rocnu a tiez som sa pri nej citila netehotne, vtedy som ani netestovala, len z krvi som mala vysledky. to je uz davno. A dalsie 2 tehu, som citila, vedela som ze to vyslo a zial to nedopadlo dobre 😖

melisska
31. okt 2013

my teraz ficime na pikniku, jesenke 😀 😀 😀 😀 😝 doma nemam tak som si otvorila salko, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

lusipe
31. okt 2013

@falin hej, ja viem ze sa to raz podari, mozno len teraz nie je ten spravny cas...ale raz urcite...chvalabohu mame mrazacikov, a budem po nich chodit postupne 🙂...no veru, pri nej som otehotnela, ze neviem ako ani len netusim....a keby nenarastlo brucho ani by som netusila...nic mi nebolo....vtedy som nechcela a bolo, dnes chcem a nie je....clovek mieni a pan boh to fakt meni 🙂...moooc ti budem drzat palceky...

maxag
31. okt 2013

@argenti Ahoj aj ja stimulujem, v nedelu mam OPU

speranza1
31. okt 2013

@argenti tak blizko pri sebe asi nikto len my dve... inak aj nelly stimulovala..zajtra ma OPU a ria ma dnes KET...a inak ja neviem o nikom kto teraz s nami stimuluje.... 🙂

speranza1
31. okt 2013

@maxag ty si tu zrejme nova vsak? lebo o tebe som nevedela... tak prajem vela stasticka 😉 🙂

lusipe
31. okt 2013

dievcata, prosim vas, ked bude test na 12 den negativny, mam hned vysadit utros?...ako to funguje?

vlasatica
31. okt 2013

@bergalm verim ze to nakoniec dopadne dobre.v pondelok dalsia krv a vraj aj sono aby sa vylucilo mimomat. takze cely vykend budem trcat tu a znasat ten neochotny pristup lekarov ☹

speranza1
31. okt 2013

@lusipe v takomto pripade budes volat, alebo pisat mail lekarovi a ten ti povie, co mas robit, ci vysadit alebo nevysadit.... ale zatial zazen myslienky na negativne testy🙂

lusipe
31. okt 2013

@speranza1 si mila....dakujem pekne... 😉 tak idem krpca teda hladkat 🙂...a tebe prajem, nech sa urodia krasne kvalitne vajicka... 🙂

maxag
31. okt 2013

@speranza1 par krat som tu nieco pisala, ked sa riesili poistovne, ale inak malo, skor citam 🙂 a potichu drzim palce vsetkym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre