Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
21. okt 2014

@gennara ak potrebujes s nim nieco surne tak by si ho mohla este v Olomouci zastinuúť na tel.

vlasatica
21. okt 2014

@mircalla ahoj a podarilo sa vam s darcovskymi?

gennara
21. okt 2014

@kako23 Velka vdaka 🙂

zibi
21. okt 2014

@nelly3 mojs no pomohlo by mi to 🙂

mimika1973
21. okt 2014

@mircalla ahoj, a nakoniec ten 5.pokus (tvoj syncek), v RF sa podarilo uz s vlastnymi ci opat s darcovskymi?
Drzim palce na KET! 😉

nelly3
21. okt 2014

@zibi
ok napis mi to IP adresu kam ti ich poslem 😵

adulka1981
21. okt 2014

lekár mi odporučil liek Femara, nemáte skúsenosti??? Vďaka

mimika1973
21. okt 2014

@ivka3901 joj, predsa si robila dopredu testik! 😖 potom je len stres zbytocny takto, najlepsie je vzdy trpezlivo cakat a testikovat len ako kazali! 😉 Vsak uz tych par dni by clovek vydrzal, ha? 😉
Drzim palce na tu krvicku, nech mas pekne hcg a tehulkovanie na 9m. ! 😵

ivka3901
21. okt 2014

@mimika1973 no nevydržala som to já len po psychickej stránky som si ho spravila,lebo keby mi zas sestrička povedal do telefonu negatívne asi by som sa zosypala nadobro ☹ teraz je tam nádej,že nejaké hcg je 🙂

tinka9075
21. okt 2014

@ivka3901 držím palce a krásne hcg prajem 🙂 🙂 🙂

sarasota
21. okt 2014

Ahojte korculky moje a vsetky snazilky, drzime vam palceky. Kazdy den na vas myslime.Vsetkym tehulkam zelame bezproblemove tehulkovanie a Matejko posiela slnieckovsky usmev.

pbetuskap
21. okt 2014

Baby kedy ste po potvrdeni tehu vysadili utrogestan alebo crinon gel alebo pod.? lebo podla mojho gyndosa mam vraj vysadit crinon a uzivat len 2xdenne Duphaston, no podla doktorky z centra mam brat crinon dalej a vraj duphaston vobec netreba..koho mam pocuvat? kedy kazali vam vysadit?

mircalla
21. okt 2014

@mimika1973 s darcovskymi🙂 a dakujem

kama2
21. okt 2014

@pbetuskap utros alebo crinone do cca 12 tt, vobec by som po softe nesla do vymeny za duphaston...cca od 10tt postupne znizujes davky, ja som uplne vysadila 12tt2d, ked som bola po sone NT a placenty uz pracovali ako mali

zibi
21. okt 2014

@pbetuskap doktorka z centra ti radi dobre 🙂 u zien ktore podstupili ivf tym padom ze podstupili tento umely proces telo ako keby mohlo "zabudnut" vyrabat dostatok progesteronu na udrzanie plodu a preto sa dodava progesteron do cca tretieho mesaica alebo tak nejako ... duphaston neobsahuje tolko progesteronu ako utrogestan alebo crinone najviac sa je oralne cize sa to vsetko ide zbytocne cez pecen - potrebujes rychlu dodavku porgesteronu zospodu a co najviac..preto uricte nevysadzat a brat dalej do toho 12 tyzdna . pripadne mozes crinone vymenit za utrogestan ked ti dakto objedna v lekarni. 🙂

haimi
21. okt 2014

@ivka3901 veeeeeelka gratulacia 😉 😉 😉 ake si mala priznaky?

haimi
21. okt 2014

@skaredekacatko v sobotu ides na opu? A mala si ten gonal mimo chladnicky viac ako 30dni?

ivka3901
21. okt 2014

@haimi DAKUJEM asi také bežné ako sú pred menzes ale som mala strašné krče,že každú chvílu príde menzes a zaťiaš neprišla a dúfam,že už nepríde 😒 inak jeden netypický znak,že už 4-5 dní po ET mám stále studené nohy,ruky a aj nos 😒 zaťiaľ zle mi neni no uvidíme 😒

haimi
21. okt 2014

@ivka3901 a prsia ta bolia? Mna moc nie, tak som trochu zdeptana

haimi
21. okt 2014

Dakujem niektorej zlatej dievcine za srdiecko 🙂 🙂 🙂

ivka3901
21. okt 2014

@haimi no to ano,ale to pripisujem crinone gelu alebo utrogestanu to ma boleli aj predtým čo som bola na IVF a nepodarilo sa dokiaľ nekrvácam tak je dobre 🙂

haimi
21. okt 2014

@lenka54321happy ako sa citis moja?

haimi
21. okt 2014

@ivka3901 neboj nebudes, nemozes 😉 😉

skaredekacatko
21. okt 2014

@haimi no to nie bol menej aj na gonale pisu se tri mesiace moze byt do 26 stupnov. Tak dufat ze nic sa nedeje. A hej v dobotu vychadza opu. A ty ako?

lienka_1
21. okt 2014

@sarasota Ahoj Saraotka! Matejko je uz riadne velky chlap! Krasne babatko. Posielam bozteky 🙂

haimi
21. okt 2014

@skaredekacatko poctivo cakam. Ale ziadne tehu priznaky nemam. Mam tyzden dovolenku, prisla sestra z francuzska aj s detmi tak mam aspon nejaku zabavu a nesledujem sa stale 😉

lenka54321happy
21. okt 2014

@haimi
Ahoj, necitim vobec nic! Vobec....a ty?

haimi
21. okt 2014

@lenka54321happy napodobne. Trochu ma obcas boli brucho, ale malo. A prsia? U mna nic moc

skaredekacatko
21. okt 2014

@haimi ja tiez oddychujem som nachladnuta . Tak ty mas veselo.

haimi
21. okt 2014

@skaredekacatko neboj, do soboty budes fit 😉 uvar si zazvorovy caj s medom a citronom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre