Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko skus mozno budes sama prekvapena, drzim palce 🙂

sasa1983
8. nov 2014

Kočky, všetkým snažilkám, alebo už čerstvo po úspešných testoch držím palec. 🙂

skaredekacatko
8. nov 2014

@ingrid0105 som realista ale robim to pre pokoj duse nenahovaram si aby som nebola sklamana . Uz sa chystam pisat mail do medirexu

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko napisat mozes, nic tym nestratis, len ziskas 🙂

morchella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlasatica
8. nov 2014

@morchella moja zlata, s tymito recami si najdi inu temu. Ty si zrejme jedna z tych, ktora ma deti a prisla k nim velmi lahko. Tu su zeny ktore tuzia po dietatku a nedari sa im. A je im uplne jedno ci to je proti prirode alebo nie. Ani nevies ake to ze, ist za cielom k niecomu vytuzenemu. Nehovoriac o tom ze to stoji kopec usilia a penazi,ale ideme si kazda jedna za svojim cielom a verime ze sa nam to raz podari. Keby dievcata chceli adopciu tak nie su na tejto stranke ale inej. Nic nie je na tom zvratene. Je to silna tuzba mat dieta. Nie kazdy sa narodil aby vychovaval dieta,ktore neporodil.

skaredekacatko
8. nov 2014

@morchella priroda nam dava nove moznosti keby nechcela neda. Muzova babka silne veriaca chodi kazdy den do kostols a modli sa za mna any sa tp podarilo ani raz mi nepovedals ze je to proti prirode.a mam aj kamosky veriace a ani jedna ma nwodsudzuje. Moj muz mal taku robotu ktora prispela k tomu ze ma spermie zle v tej robote bol preto lebo chcel nieco viac pre rodinu podarilo sa mu to. A je neststny z toho lebo pre koho to robil ked nie pre dieta .

skaredekacatko
8. nov 2014

@vlasatica take mam najradsej no hroza co bude robit ked to bude musiet riesit jej dcera alebo syn. Este aj ta babka je na nasej strane dokonca nam peniaze dava nech mame. Moj muz sa znicil v robote len aby sme mali dom a deti lepsie byvsnie a teraz toto. My je to luto ked ho vidim ako ho vsetko boli a co z toho .

sasa1983
8. nov 2014

@morchella podľa mňa je autorka dotazu menej inteligentne a intelektuálne vybavená a ja ako lekárka by som sa jej kľudne, ak by prišla nebodaj s onkologickou diagnózou, rada spýtala, načo sa chce liečiť, veď predsa ak má niekto umrieť, tak nech umrie a čo na tom meniť...Niekto proste nemá byť zdravý...,, nie?
(o nie je môj osobný názor). S.

diska
8. nov 2014

@morchella ludia ako ty nemaju pokoru k zivotu narozdiel od vsetkych zien ktore sa snazia pomoct prirode a dat zivotu zmysel ,je to ta najprirodzenejsia vec v zivote,nemas v sebe kuska empatie a preto prosim ta si nechaj svoj nazor pre seba a nam tu nekaz nase prijemne prostredie,je tu tolko lasky o ktorej ty asi ani nesnivas.

vlasatica
8. nov 2014

@skaredekacatko presne tak, potom uz asi nepojde proti bohu. Nikdy som nikomu nic zle nepriala, ani neprajem, ale keby si skusila to co zazivame my, urcite by nekazala sprostosti.

ingrid0105
8. nov 2014

@morchella kto si aby si nas sudila?! "milujte sa a mnozste sa" a na sposobe si myslim nezalezi 🙂 tie deti ocakavane s nesmiernou laskou, ktora ich bude sprevadzat cely zivot

skaredekacatko
8. nov 2014

Baby mne ten test zruzovel cely je ruzovi co to znamena?

skaredekacatko
8. nov 2014

Tak nic vybledlo to

bambulka2015
8. nov 2014

@skaredekacatko ziadna ciarka? kolko dni si po transfere?

skaredekacatko
8. nov 2014

@bambulka2015 10 a spinim uz cely den a vcera vecer som zacala a brucho mam nafuknute a picha ma vnom ale nie ako ked mas menzes. Ma papiery mam krv a na vlozke nic

diska
8. nov 2014

@skaredekacatko a kontrolna ciarka sa ti ukazala?

skaredekacatko
8. nov 2014

@diska ano ale nic z toho ostal biely len to pichanie v brusku. Vcera boli aj menstruacne bolesti a dnes mic len to pichanie

diska
8. nov 2014

@skaredekacatko treba pockat do toho dna ako ti kazali v RF testovat,viem ake je to tazke ale prenieco tak kazu testovat,drzim palce.

skaredekacatko
8. nov 2014

@diska rf test neukazal ani kontrolnu ciarku. A beriem medrol a fraxik tak neviem ci este mam. Krami maju prist v pondelok tak mozno sa tal dlho rozbiehaju. Keby nespinim tak cakam ale takto.

bergalm
8. nov 2014

@morchella okamzite vypadni z tejto temy ty inteligent 😠 😠 😠 😠 Dufam,ze sa tu uz nikdy neukazes!!!!!!!

bambulka2015
8. nov 2014

@skaredekacatko ja si myslim, ze je skoro na testovanie. Kazda sme ina. Co povedali v centre, kedy mas testovat?
A ina otazka, vy mate same testovat? Tak tu o testovani nic nehovoria. Na 16. den od punkcie, cize u mna na 14. den od transferu sa ide rovno na krv. A ja si myslim, ze vedia preco na krv. Cikaci test nemusi takto skoro nic ukazat. A bolesti a spinenie je normalne.

diska
8. nov 2014

@skaredekacatko urcite ber vsetky lieky a testni ako ti kazali .

skaredekacatko
8. nov 2014

@diska vdaka 12 mam testnut. Teda pichnem faxik
@bambulka2015 v reprofite davaju vlastny test. Teraz som nemala na papiery nic

diska
8. nov 2014

@skaredekacatko tak vidis mas este 4 dni do testu,len pekne vydrz.

skaredekacatko
8. nov 2014

@diska a co to spinenie krvacanie? Som z toho na prasky.

tinka9075
8. nov 2014

@morchella to akože čo tu píšeš za somariny keď tak ten tvoj boh existuje ja som 5x potratila raz som o bábo prišla v 7 mesiaci tak doparoma kde bol ten tvoj boh prečo to dopustil aby som sa trápila 😢 😢 teraz naštastie deti mám a vôbec nebanujem že som navštívila centrum a skúsila všetko možné len aby som deti mala a bola mama....na takéto somariny vôbec nie sme zvedavé všetky kočky v téme čo o bábetko bojujú....

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko verime moja verime 🙂

bambulka2015
8. nov 2014

@skaredekacatko presne, nic nevysadzuj. Ber pekne dalej a do 12. uz netestuj. To su este 4 dni. Vies ako je to vela, kolko sa este moze zmenit? Ja tiez beriem lieky. a pekne ako nakazali ich aj budem brat. Na krv mam ist az 19. 😕 😕 😕 😕 Len ak by som riadne zacalamkrvacat, tk tam budem volat, lebo piluk´lky si strakam, ved vies kde. Len neviem, ci to vobec na nieco je, mam stale pcit, ze vsetko vytecie von. Co ja som nikdy intimku nepotrebovala, teraz miniem dve za den 😕 😕 😕 😕

skaredekacatko
8. nov 2014

@diska a co to spinenie krvacanie? Som z toho na prasky. Nemoze to byt z utrosu ze sa to nechce rozbehnut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre