Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
2. jún 2011

No ja vás dočitavam hodinu a potom dáte ,že to malej škodí ,no toto, 😀 Každé žiarenie škodí. Všetko čo nejde po kábli. *Ale to ,že zahodíš mobil a laptop ti nepomôže pretože ostatný ho majú a to žiarenie je úplne všade. Prechádza cez steny ,budovy, ľudí aj mimčo . Ale asi tgen internet trocha obmedzím 😉
@tonytony ak by ale boli tie bolesti opakujúce sa a silné tak určite zájdi za gyn., v noci si môžeš dať no-spu.
Dúfam, že sa len dvojčiatka rozťahujú 🙂
@lenka 21 myslím,že ti dobre poradil ten Dr., veď si to spíš, choď s tým za Koudelkom a dohodni. Väčšinu ti urobí tvoj gyn. za dara a ostatné v RF robia. Koudelka chce myko.ureu , aj HP na 2-3d. ,folikulometriu ti urobí aj PICS .Po mne to normálne chcel. To sa všetťko stíha v jednom cykle. Držím palce
@rienok z takých si nič nerob ,zbieral určite na čuču na večer.Ja dávam len tam kde 100% viem komu a načo to ide. Vie to ale určite dobre nasr...ť.

callex
2. jún 2011

@ninockaskv @jada1 tak podla bylinkariek by sme asi mali byt zavrete v skleniku.mne dokonca povedala ze to ani nemam nikomu hovorit ze som tehotna.lebo zavist je zla.a druha mala zase rady ale take vseobecne do zivota ze by sme nemali pouzivat toaletny papier a ani papierove vreckovky a ako nahradu za jedno i druhe latku.najlepsie si nastrihat plachtu na pasiky a nosit so sebou.no tuk tuk na celo.

miminkad
2. jún 2011

@jada1 ja som najradsej,ked telefon ani nevidim.zhodou okolnosti sa mi tiez vcera ozvala kamoska po dvoch rokoch a kvakala vyse hodiny,nemohla som to stale ukoncit,nakoniec som jej povedala,ze mi korpus hori
@lenka_21 neznasam,ked niekto pride a da ti bonbonieru z lidla a povie poriadne sa mi o nu starajte,reku tak ako o kazdeho 😀 ja som proti uplatkom a davaniu penazi doktorom.nehadzem vsetkych do jedneho vreca.ale najdu sa aj taky....
@ninockaskv 😢 😢 😢

rebeka33
2. jún 2011

@mircalla zaujmavý Dr. , koho mám za sebou,že tam vysoko sa dostal 😅

jada1
2. jún 2011

@mircalla ďakujem :o).
Onoho docenta by som zavesila za niečo do prievanu, ve´d to nie je ani človek. Ako toto môže povedať jeden lekár??????žene, ktorá má takéto trápenia za sebou. To je práve tá tragédia, že nevie človek, na koho v nemocnici natrafí. Jasné, že netreba hádzať všetkých do jedného vreca, ale stačí jeden takýto ko..mpót na oddelení a pokazí meno celému oddeleniu ☹

mircalla
2. jún 2011

@jada1 ale ja hovorim, ze spravodlivost existuje a pride na psa mraz. dufam, ze aj v tom dobrom existuje a vsetci, ktori trpia, sa na nich usmeje nakoniec aj stastie.

ninockaskv
2. jún 2011

baby ja viem, ze to je dnes tazke .. pocitac a vysielace su upplne vsade, clovek chodi do prace... nemusi sa nic stat, ale ked mozte, podla mna sa tomu radsej vyhnite.. osobne si myslim, ze este len budeme riesit nasledky mobilov a laptopov
@callex hej niektore veci su ... teda odtial potial .. ale ono to podla mna ma nieco do seba, aj obycajne biele vlozky su chemicky upravovane a ten papier, ci vata su bielene ..j a som vyslovene po niektorych vlozkach mala problemy s vytokmi, aj s toaletakmi naparfumovanymi .. takze ja od toho prec 😉

@rebeka33 laptom prec od brucha 😉 😉

@mircalla na tych kramaroch musia mat vykvet, lebo ja som tam tiez bola zosokovana z nich a to som bola len na nejakej operacii .. uz si nepatam toho debila,ale mi zahlasil, ked som lezala na koze (nechapem naco, v ostatnych nemockach sa da normalne na lehatku) pri vybere vyvodu.. akurat mu niekto zavolal, ja vylozene nohy,sestricka pripravena a on si dohadoval pozvanku na nejaku party a ked mu hovorim, ze haaaaloooo.. tak mi zahlasil, ze predsa si nepokazi taky eroticky vyhlad.. som ho skoro oplula..
ale ta ich primarka.. bohacikova, neviem, ci este je.. to je tiez taka skatula, ze sa nedivim, ze tam ma taky team

ninockaskv
2. jún 2011

@mircalla no ja sa tym tiez utesujem, ze bozie mlyny melu pomaly,a le iste 😉

jada1
2. jún 2011

@mircalla presne to ma napadlo, že božie mlyny melú pomaly, ale isto.
@callex som sa pobavila, že plachtu nastrihať 🙂 .
Je mi jasné , že všetkému sa nedá vyhnúť, ale ja osobne aspoň to telefonovanie budem eliminovať.

callex
2. jún 2011

@mircalla ako je mozne ze takyto lekar pracuje a este aj uci na vysokej skole? 😕 to sa naneho nikdo nestazoval?ved to potom vsetci na tom odd musia byt rovnaki pakovia ked im taky kolega nevadi.

rienok
2. jún 2011

@ninockaskv prestaň Ty plašiak ....chce to hlavne kľud, nič sa nemá prehánať
ozaj ešte som Ti chcela povedať, že budeš tehuľka a dobre to dopadne .... KAŽDÁ baba s ktorou som sa doteraz stretla z koníka je tehuľka ... a už ich mám 3 dokonca už aj jedno mimčo doma v postieľke. Takže nič sa neboj, pekne si to užívaj a mysli pozitívne si na rade 🙂
@leamax mojenko, vyplač sa, viem aké je to ťažké. ALe ver že slnko vyjde aj pre Teba 😵

bayley
2. jún 2011

@leamax vyplač sa, uži si krásne leto a pustíte sa do nového pokusu, tentokrát už s úspešným koncom.... Máš môj veľký obdiv, ako si to celé doteraz zvládala. Ale je úplne pochopiteľné, že teraz potrebuješ plakať 😔

@mircalla @lenka_21 @ninockaskv až mi mráz behá po chrbáte z vašich skúseností z nemocnice ☹

@gerdusha ja som v RF vnímala, že toho majú veľa, ale nikdy som to necítila na ich prístupe, alebo práci. Občas, keď pôsobili nejaké hormóny, tak som možno trochu pochybovala, ale keď sa na to pozriem späť s čistou hlavou, vnímam ich ako maximálnych profesionálov. Ako dlho už chodíš do RF?

ninockaskv
2. jún 2011

@rienok jaaaaj, tak to som hned kludnejsia xixix ozaj, co tvoja flasa vina? chlap ako? komunikuje? 😕

bayley
2. jún 2011

baby, ja som dnes testla... Triasla som sa pri tom viac, ako keď som mala 19 rokov a robila som vtedy test, či nedajbože nie som tehotná. Vtedy to dopadlo dobre a vyzerá to tak, že dnes tiež 😀

bayley
2. jún 2011

10. deň po ET....

tinna13
2. jún 2011

@bayley blahozelam dalsej tehulke 🙂 , krasna ciarka

mircalla
2. jún 2011

@bayley tak to je riadne silna ciarisko!!!

leamax
2. jún 2011

no...uz som sa vyburila - som vydrhla mikrovlnku, trubu a drez od kamena (svina, ale drzal 😠 ) a hned mi je lepsie dakujem vam vsetkym, dievcata moje, za vase slova. ste zlate 😵 😵 😵
@bayley jeeeej, kraaaaasa, gratulujeeeeeeeeemmmmmmmmmmm

sa to tu s tymi kolajnicami nejako roztrhlo, ale supeeeeeeeerrrrrr. mi to normalne pripada ako keby ste pridavali vsetky ten isty test 😀

takze - kto tu ostal bez kolajnic? ja, rienok a lenka tusim, ze? tak to uz by bylo aby nebylo, coskoro sa pridame aj my, vsak babulky 😵

jada1
2. jún 2011

😵 😵 😵 @bayley jééééémine, gratulujéééééém ti. ja sa tak tešíííím s tebou 😵 😵 😵 😵 .Testík máš kráááásny, to máš tiež 10-kový? Presne si viem prestaviť ako ti bolo, ja som mala tiež z toho taký stres, že až. Vždy pri neúspechoch som testovala tak, že som test namočila, položila v kúpelni a potom som sa išla pozrieť. Teraz ho nepustila z ruky a hľadela naň čo sa ide diať.

Budeme válčiť spolu 🙂 .

Inak babenky čakateľky: tá nasratá účtovníčka je dobré znamenie. Teraz pred platením požiadajte, že chcete platiť pri nej 😀 😀 😀 😀 😀 , možno jej v RF aj k platu pridajú 😀 .

jada1
2. jún 2011

@miminkad ty už ten test v pondelok ani nerob,lebo vám čiariská s mm oči vybijú 😀 😀 😀 . Choď už rovno na krv 😀 😀 😀

rienok
2. jún 2011

@bayley blahoželám 😵 😵 😵 teš sa z toho je to krásne 😵

a opäť ma prepadol smútok... tak ako píše @leamax bez čiarok sme zostali už len 3 ... no nič idem pracovať, prídem na lepšejšie myšlienky 😉

leamax
2. jún 2011

@rienok a citala si aj ten zvysok? inak - pozri sa, ty mas v lete pauzu, ja mam v lete pauzu a @lenka_21 ma tiez 2 mesiace na vysetrenie. cize co z toho vyplyva? ze po lete sme my tri na rade, budeme oddychnute fyzicky a hlavne psychicky a budeme pekne v zime spolu tehulkovat 😵 😵 😵

vrabcek24
2. jún 2011

@bayley super čiarky, paráda ako sa to rozbieha, držím všetky palce 😵 😵 😵

vrabcek24
2. jún 2011

@rienok myslím, že štyri, ak aj seba rátam, 🙂 a to teda rátam 😝 moc teraz neprispievam, nemám čím, 😔 hádam sa to auguste zlepší, zatiaľ len cvičím a cvičím a čakám na august 😎

vrabcek24
2. jún 2011

@leamax pripájam sa k zimnému tehulkovaniu, nechcem ostať na ocot 😀

rienok
2. jún 2011

@leamax hej čítala ... ja som mala už rôzne pauzy a aj rýchlo za sebou 😝 aj po dovolenke , hocijako a furt nič
😝 inak do Iscare BA by som nešla ani za nič, dnes som tam bola len na krv a takí sú tam protivní ... vrchná len zazerala 😠

leamax
2. jún 2011

@vrabcek24 ok, tak sme 4, aspon budu deticky pekne v pare 😵
@rienok ale teraz sme v tej pauze spolu, sme 4 a tato tvoja pauza bude posledna. potom si oddychnes az o cca 18rokov, ked bude tvoje dietatko maturovat 😵

bayley
2. jún 2011

@tinna13 @mircalla @leamax @jada1 @rienok @vrabcek24 ďakujem, teším sa z toho, samozrejme len potichučky.

@rienok nebuď smutná, bude to tak, ako napísala @leamax

leamax
2. jún 2011

@bayley tes sa kludne nahlas, taketo silne kolajnice na 10.den po ET znamenaju len to dobre. kedy mas tu krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre