Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
27. aug 2016

@lenka54321happy ahoj kocka, je to uz fakt davno, ale 2014 bol celkom ok rok. My mame 21m.

ssegra
27. aug 2016

@roxy80 ja som si lieky brala priamo z centra nezhanala som ich po lekarnach

chelly
27. aug 2016

@roxy80 aj ja som lieky kupila priamo v RF, na fakture mi potom rozpisali presne ceny za jednotlive lieky a poistovna to v pohode preplatila

santeema
27. aug 2016

@lemoni86 ty cakas babooo🙂))...super, tusim kocky z minuleho leta co mali krpcov davaju druhe kolo🙂)..nech vsetko ide ako ma ti zelam....

katka17044
27. aug 2016

@lenka54321happy ahooooj moja 🙂

lifela
29. aug 2016

caute baby, pridam sa k vam ak mozem 🙂 tiez sme boli v Brne v 2014 a nas maly ma 15 mesiacov, teraz ideme na KET, caka nas to buducu nedelu. Este kojim,takze som zvedava,ako to cele dopadne,ideme v native, len Pregnyl vcera pichnuty a Utros od zajtra. Mam Dr. Otevrela, snad bude ok, este som sa s nim nestretla, komunikujeme len cez mailiky.

izzie27
29. aug 2016

@lifela ja som pichala v piatok a v piatok Ket☺

lifela
29. aug 2016

@izzie27 tak budem drzat palce, budeme potom testovat spolu 🙂

lemoni86
29. aug 2016

@santeema áno čakáme 😀 , nečakane a neplánované som otehotnela prirodzene. A to sme plánovali ketko v januári. Haha, zázraky sa dejú. Ja mám endosku, no vyzerá tak že som sa preliecila. 😊

izzie27
29. aug 2016

Dievcata,prosim Vas ake su cesty momentalne....su niekde nejake obchadzky?dakujem

santeema
29. aug 2016

@lemoni86 super, super🙂)...je to uplne, ze prijemne prekvapko ze🙂. mne sa stalo to iste, otehotnela som prirodzene po prvom krpcovi🙂

ssegra
29. aug 2016

@lifela chodila som k otevrelovi a je dobry, vidiet ze sa rozumie tomu co robi..podla mna si v dobrych rukach 🙂 tfuj tfuj pre stastie aby sa vam podaril vklad 😀

xmilix
29. aug 2016

Kocky a podaril sa niektorej KET s XB2 (mrazene na 6.den?)??? Alebo hrozi ze sa to prestane vyvijat? Mame totiz velmi zly spermiogram

lifela
29. aug 2016

@ssegra jeej dakujem ♥ tak verim,ze vie,co robi. duufam,ze sem budem moct hodit test s // ;) a vidim,ze aj ty si tehu, gratulujem 🙂

gagirl
29. aug 2016

@izzie27 uz teraz velmi drzim palce na ket moja 🙂

izzie27
29. aug 2016

@gagirl dakujem a vy ako?idete do dalsieho kola?

lemoni86
29. aug 2016

@santeema veruze prekvapilo a dúfam, že aj tuna ďalšie dievčatá budú mať takéto šťastie 😊

gagirl
29. aug 2016

@izzie27 ano,pojdeme..ale az cca za 2mesiace..manzel ma teraz 3mesacnu kuru antioxidantmi..takze ivf nam zatial stopli..Tak verim a dufam ze do konca roka budem mat vklad..Je to na nervy to cakanie,lebo som planovala ist skor..ale co mam robit..Verim ze zatial budes tehulkovat ty..velmi ti drzim palce 🙂

nelly3
30. aug 2016

@gagirl
tak to mozno pojdeme spolu, ja chcem skusit nativ 1-2x sme sa dohodli s Koudelkom a ked nic tak idem opat na dlhy protokol ufff, moj gyn. je na pn, tak akoze nemam ani komu ist sakra 😝

gagirl
30. aug 2016

@nelly3 ahoj..mohli by sme spolu..aspon by som mala partacku na povzbudzovanie sa🙂 nativ by si chcela skusit prvy krta az vtedy,cca za 2 mesiace?ci skusis aj skor? Ja som nativ nemala este..kedy ho odporucaju?Dokedy budes mat dr.na pn?

nelly3
30. aug 2016

@gagirl
no nativ cim skor, lebo to je hop alebo trop, tiez som ho nemala, dneska opat volam sestricke gyn. kedy uz bude moj gyn. ordinovat, podla toho sa zariadim 😉

izzie27
30. aug 2016

@gagirl len nech sa poriadne prelieci a uvidis vyde to....myslim na teba a verim,ze to vyde a v buducom roku si uz budes drzat krasny vonavy uzlicek

gagirl
30. aug 2016

@nelly3 veelmi ti to prajem..musi ti to uz do konca roka vyjst..;)

gagirl
30. aug 2016

@izzie27 dakujem zlatik..uz som z toho celeho cim dalej tym viac zufala..ale musim ist dalej..Obdivujem kocky co to skusali 7,8a viac rokov kym sa zadarilo..ja si uz niekedy neviem ani predstavit ze ja budem vobec mamou..pride mi to take nedosiahnutelne obcas☹

buba08
30. aug 2016

@gagirl ja som na tom podobne, zbieram posledné kúsky nádeje...

gagirl
30. aug 2016

@buba08 verim ze uz nebudeme musiet dlho cakat a konecne sa dockame aj my,este musime pozbierat vsetku silu,ja verim ze sa oplati bojovat aj ked je to tazke..my to dame;)

buba08
30. aug 2016

@gagirl keby sa tak mala pravdu

gagirl
30. aug 2016

@buba08 verim ze ano..nadej je predsa vzdy!🙂Kedy planujete podniknut nieco najblizsie?

izzie27
30. aug 2016

@gagirl budes moja, ja tomu verim

nelly3
30. aug 2016

@gagirl
@buba08
pridavam sa do klubu cakateliek - lepsie napisane uz na pokraji zufalstva 😝
ale dame to , musime 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre