Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
15. sep 2013

@ikuska ja si picham dnes 4inj.takze budeme skoro pri sebe v Stredu kontrol.sono v Brne 😀 snad nejake to vajko znesiem 🙂 🙂 sama som zvedava kolko...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludinka
15. sep 2013

@zibi drzim ti vsetky prsty aj na nohach 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
15. sep 2013

@ludinka moja dik a ty ako? chodis este k docentovi?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
15. sep 2013

@zibi Myslim velmi intenzivne! 😉 Drzim palce!

miscok
15. sep 2013

@zibi Myslime uz od piatku 😀 ale zajtra sa ti bude ckat uz od rana 🙂 Vsetko dobre dopadne.

yanka1
15. sep 2013

dievcata, ja som dnes rano testla - belsi ako biely 😖 😒
dnes som 8 den po ET, oficialne mam testovat az 19.9., ale nejak tak si myslim, ze uz by nieco, aspon duch, vidiet bol ☹
testy som mala dva, 10-tkove ....
mali ste niektora taku skusenost, ze 8. den nic a neskor ste mali // ? uz tomu moc nedavam .. a priznaky tiez nikde ☹

nelly3
15. sep 2013

@yanka1
to je skoro, aj @zibi testovala prvy krat nejako tak a test biely vsak a potom neskor uz aj duch a druha ciarka, skus az na 12den, naco sa zbytocne stresovat skor 🙂

sarasota
15. sep 2013

@zibi drzim na zajtra palceky nech je krasne Hcg 🙂

sarasota
15. sep 2013

@yanka1 este je skoro 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yanka1
15. sep 2013

@nelly3 mas pravdu, ked ja som taka nedockava : ( a mala som pocit, ze viacero bab pisalo, ze uz aj 8.den mali nieco na teste ... som myslela ze po PK by to mohlo byt aj skor ☹

@zibi @sarasota @nelly
tak kocky, nemam este hadzat flintu do zita ? bodaj by sa este nieco ukazalo, ja som dnes taka smutna ...

mala som 1/XB 1 a 1/B 2

ikuska
15. sep 2013

@bergalm Ahoj, tak to je super ze sme blizko seba, ja pojdem na utz asi v piatok lebo 8 den mi vychadza na sobotu. A prosim ta chodi sa este medzitym 8.dnom a vyberom vajicok na utz alebo nejaku kontrolu.

nelly3
15. sep 2013

@yanka1
je to velmi individualne 😉

ikuska
15. sep 2013

stella25 Ahojky, tak co zacala si pichat merional alebo nie, ja som dnes zacala pichat, triasli sa mi ruky ale zvladla som to. Ja som MS dostala vcera.

nelly3
15. sep 2013

@ikuska
to ti povedia na 1 utz ci este ano alebo nie, ja som vzdy musela ist este na 1 utz, cca 10 DC.

sarasota
15. sep 2013

@yanka1 ja som mala minule na 10 den ducha a to som mala 1/HB 1 a 1/B 1daj im este cas 😉

yanka1
15. sep 2013

@sarasota dam im cas, chudencom .... sak taku netrpezlivu mater ani chciet nebudu : )
uz som teraz kludnejsia, ked pisete, ze to este nemusi byt stratene ....
dakujem 🙂

sarasota
15. sep 2013

@yanka1 ja som chcela testnut zajtra na 10 den ale asi to necham az na tu stredu ako mam v papieroch ja som mala 1/B 1 a 1/EB 1 citim sa netehotne ale v kutiku duse stale verim 😉 🙂 🙂 co ine mi ostava 🙂

gaga83
15. sep 2013

@jalaura si zlatá že si ma povzbudila, ale čo som bola pár krát tehu som vždy vedela o tom, sice et som ešte nemala možno to bude iné, neháme sa prekvapiť

gaga83
15. sep 2013

@yanka1
@sarasota babule už to budeme musieť nejako vydržať s tym testovaním 🙂 🙂 🙂 to by bolo super keby bolo prekvapko a všety 3 by sme mali // kolajničky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gaga83
15. sep 2013

@yanka1 ja som sa najprv zahrávala s myšlienkov že dam v utorok ale predsa skúsim až vo štvrtok testnúť.

yanka1
15. sep 2013

@gaga83 @sarasota dievcata, ked mate co len trochu trpezlivosti, vyckajte este ... ja som si zbytocne navodila sklamanie uz dopredu ... teraz sa opat snazim mysliet pozitivne, snad to este moze byt dobre 🙂

drzim nam palce moc, moc, moc : )

jalaura
15. sep 2013

@yanka1 nevzdavaj to - ja som testla dokonca v den ked som mala dostat mrchu a nemala som tam nic...ja som to uz nadobro vzdala a pozri....v ten den co som mala testovat z reprofitu...super oolajnicky🙂 tak len vydrz

jalaura
15. sep 2013

@zibi urcite nebudes sklamana...tesime sa zajtra na spravicku

gaga83
15. sep 2013

:@zibi zajtra na teba myslííím 🙂 🙂 🙂 🙂

yanka1
15. sep 2013

@jalaura dakujem za povzbudenie, jaaaj, bodaj by si mala pravdu : ))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre