Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
26. sep 2013

@bergalm krasne 🙂 Blahozelam 🙂

gaga83
26. sep 2013

@bergalm tak sa pekne podelili drobce, nech sa tie 2 pekne zahriznú v brušku 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
26. sep 2013

@speranza1
chcem ist cim skor, jasne, ze som sa nedovolala na vysledky amh 😠 takze zajtra opat volam, mozno koncom oktobra, zaciatkom novembra pojdem, uvidim 😉

gaga83
26. sep 2013

@yanka1 ahoj mne ms dnes dorazila v plnej kráse 😝 😝 😝 😝 už mán dohodnutý aj termín na hysteroskopiu 16.10.. Už aby to bolo. A ty ako??

gaga83
26. sep 2013

@nelly3 super budeme zas spolu aj yanka1 sa tak nejako chystá, dúfam že tentoraz už budeme spolu tehuľkovať 😀 😀 😀

miscok
26. sep 2013

@bergalm Supeeer 🙂 Tak nech sa drobcom u teba paci a prkne sa zahniezdia na 9 mesiacov 😉 Drzim palce.

jjajka
26. sep 2013

@bergalm super, krasne ti to vyslo, tak nech to ma pozitivny koniec 🙂 A daj rekapitulaciu, cim si stimulovala, kolko vajicok....

@miscok - tebe gratulujem k tehulkovaniu a nech sindrom rychlo ustupi a ty si uzijes peknych 9 mesiacov (teda uz len 8) 🙂

jjajka
26. sep 2013

My sme sa rozhodli tento mesiac este skusit prirodzene, a ked nic, tak buduci ideme na to. Uz som si vyzdvihla clostil.

Miscok - ty si spominala, ze ty si OK, a ako je to s mm- co ma zle? Moj ma 98% zly tvar.

jjajka
26. sep 2013

@ikuska drzim paste, aby to bolo to prave vajko 😉

ikuska
26. sep 2013

@sally2401 ahoj, ano predbezne mame ET v nedelu o 9.45 h.

tesy
26. sep 2013

@falin Dakujem 😉 A co sa týka lekárov, s kým sú najlepšie skúsenosti?

ikuska
26. sep 2013

@jjajka dakujem 🙂

ikuska
26. sep 2013

@bergalm super, drzkam palceky nech sa pekne zahryznu ... 🙂

mimika1973
26. sep 2013

@bergalm super, fuha taketo krasne oplodnenie som este asi nikdy nikde nevidela! no musel to byt borec chlapik! 😀
Fajn, budete mat aj na mrazenie, pre surodencov v buducnosti. 🙂 😉
Tak odteraz pekne tehulkuj lebo je to vsetko len na tej dobrej ceste vid vysledky! 😵
Viete priblizne kolko idete platit za toto ivf?

yanka1
26. sep 2013

@gaga83 ja stale nic, nejak sa jej nechce 😒 a to som 37dc... dufam ze najneskor zajtra uz bude....drzim palce na hystero, nech je vsetko v poriadku...

gaga83
26. sep 2013

@yanka1 ďakujem nech ty už príde aby sme išli spolu v novembri ☹ ☹ ☹ ☹ . Ty berieš nejaké lieky ešte teraz?

tinna13
26. sep 2013

@bergalm tfuj, tfuj, tak nech sa drobcom u teba paci celych 9 mesiacov. Cely priebeh skvely musi to vyjst 😉 drzim palce.

lusipe
26. sep 2013

@bergalm gratulujem a prajem len to nejlepsie, aby sa babatkam u teba velmi pacilo....pozitivne a pozitivne treba 😉 a dve ste sa sami rozhodli, alebo lekar doporucil?

yanka1
26. sep 2013

@gaga83 ja som vysadila vsetko este v pondelok po vysledku krvi, len slecna sa este neraci 😉

gaga83
26. sep 2013

@yanka1 ja mám brať dalej prednison a kyselinu lit beriem dalej. Ešte si dávam zinok so selenom lebo mi strašne padajú vlasi ako som začala brať hormony. Takýmto tempom budem okrem toho že som tučnučká ešte aj plešatá 😀 😀

dafy
26. sep 2013

@bergalm super super teším sa s tebou 😉 uz ta cakáme 😀 😀 😀 😀

lusipe
26. sep 2013

ahojte mala by som otazocku....ked ste si davali preplacat poistovni soft ivf, kolko z celej sumy vam preplatila?dakujem za odpoved.

zibi
26. sep 2013

@gaga83 kde ides na hysteroskopiu?

gaga83
26. sep 2013

@zibi do reprofitu nech si to oni radšej spravia

zibi
26. sep 2013

@gaga83 a kolko sa plati?

miscok
26. sep 2013

@jjajka Moj ma Oligoasthenoteratozoospermiu takze kombinacia vsetkeho zleho ☹ Ale vidis,Brnaci spravia zazraky aj tak 😉

sally2401
26. sep 2013

@ikuska ja mám zatiaľ 8.30 hod. tak to sa nestretneme, už tam nebudem.

bergalm
26. sep 2013

@lusipe no my sme vcera kecali a povedali sme si ,ze uvidime co povie doktor a ten sa vyjadril,ze ked sa citime na dvojky bol by aj on za ze takto to mame 50na 50 😀 a ked uz sme mali 3ks take dobre tak sme si povedali ze ideme do toho s dvoma 😀 😀 😀 na sale mi ich ukazal a povedal chlapecek a devcatko sa smial

bergalm
26. sep 2013

@mimika1973 dakujem ano platili sme 28000cz a uvidime ako mrazenie

bergalm
26. sep 2013

@ikuska dakujem podobne budeme snad dve co naskocia do vlacika tehulkovskeho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre