Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
17. nov 2013

@buba08 no co ja viem moja mna to dajko uz nebavia tie vysetrenia a halvne moj muz a neverim ze by som neplatila isto by som za to platila 😖

zibi
17. nov 2013

@gaga83 ako si na tom moja?

zibi
17. nov 2013

baby vsetkym co cakaju na dve ciarocky drzim velmi palce.. my mame zatial pauzu a uvidime co bude dalej..vsetky vas pozdravujem 🙂

gaga83
17. nov 2013

@zibi ahoj striedavo raz mi je zle a ma boli brucho a raz dobre. Som ako premenlive pocasie i nalada sa mi strieda.

zibi
17. nov 2013

@gaga83 a uz to mas potvrdene krvou ? ci ? nestiham sledovat 🙂 a uz nespinis?

lienka_1
17. nov 2013

@nelly3 A mne pri KET dali. Asi v tom maju chaos 😀

gaga83
17. nov 2013

@zibi no na krv mam ist 12 den a to je 20.11 ale doky vtedy nerobi tak asi o den neskor. Zatial uz nespinim, ale cely den ma boli dnes brucho ako na ms.

gaga83
17. nov 2013

@lienka_1 @nelly3 aj mne dali teaz test pri KET.

sarasota
17. nov 2013

@nomxxx srdiecko najlepsia bude krv budes spon vediet ci sa tam nieco dialo drzim palceky

sarasota
17. nov 2013

@speranza1 kazdy den na teba myslime a posielame tehu.virusy. 😉

sarasota
17. nov 2013

a vam babulky ktore ste si nasli // zelame krasne vysoke HCG 🙂

jalaura
17. nov 2013

@mirkakn1 preco ja mam 1=0=1 clostylbegyt... zaujmalo by ma podla coho to nastavuju

jalaura
17. nov 2013

@jjajka jasneee...vcera to zacalo dnes prvy den stimulacie...tak sa tesime. a ty pod rychlo za nami...ty to mas v utorok vsak?

jalaura
17. nov 2013

@mirkakn1
@jjajka
@nelly3 baby neviete mi nahodou povedat o kolkej v Brne robia prvy vyber? Myslim o ktorej hodine. Totizto nam to vyber vychadza na piatok o 2 tyzdne a akurat vtedy moj mm robi skolenie na ktore musi ist lebo im prednasa....ale keby to bolo skoro rano okolo 8 tak by to teoreticky stihol...juuuj velmi som napata ako to skonci... dalo by sa nejako ich uprosit nech ideme prvy?

mirkakn1
17. nov 2013

@jalaura neviem podla coho, ale asi podla vysetreni a vysledkov, ake mas 🙂 samozrejme aj od lekara, asi tak.

mirkakn1
17. nov 2013

@jalaura ja som bola o 10 hod,, ale boli baby aj na 9 hod, posli mail doktorovi a sa dohodnite, tak to bude asi najlepsie 😉

nelly3
17. nov 2013

@jalaura
ja si myslim, ze sa bude dat dohodnut, ale myslim, ze chodia na 8 hod. do prace.

yanka1
17. nov 2013

@nomxxx ahoj, mne sa uz tiez stalo, ze v riadnom case mi test ukazal iba jednu ciarku ale po dlhsej dobe sa tam zjavilo nieco ako dusik ... u mna to bolo zial negativne, ale ty este nehadz flintu do zita .. najlepsie ked pojdes na krv

yanka1
17. nov 2013

ahojte baby, takze som po vklade, robil mi ho Otevřel, vložili sme 1/XB / 1 ... povodne sme chceli vkladat dve, ale dr. mi to nedovolil kvôli moju dost silnemu OHSS, povedal, ze ked by sa obe nahodou ujali hrozil by tam vazny stav v suvislosti s ohss ... ostatne embrijka zostali 2xEB a 5xCM vsetky v dvojkovej kvalite, ak by sa do zajtra stal zazrak ze by sa niektore pohli, skusia aj zamrazit ... ja to skor vidim realisticky, ze nebude nic 😒 , lebo aj minule zostali cca v takejto kvalite a nepohli sa dalej .... takze sa skusim sustredit na vlozene embrijko, ze by to mohlo byt to prave 🙂 testujem 29.11., ak dovtedy vydrzim 😉 😀
inak Otevřel je velky sympatak, ma velmi prijemne jednanie...

tehulky, poslite prosim nejake virusiky, budem ich potrebovat 😉

gaga83
17. nov 2013

@yanka1 ahoj moja tesim sa ze dropceka mas v brusku, verila som tomu ze bude bojovnik aspon jeden na vkladD😀. Pekne ho opatruj a drzim palceky nech sa zahryzne na 9 mesiacov. Otevzel je super a dufam ze aj u teba mal stastnu ruku😀😀😀. A ostatnym dropcom drzim vsetky palceky nech to dobehnu ;).

jjajka
17. nov 2013

@jalaura ja netusim kedy robia vklady, ja som bola zatial len na konzultacii. Tak uz ste zacali so stimulkou, ja ta budem nasledovat o 2 dni. 🙂

yanka1
17. nov 2013

@gaga83 dakujem : )) aj tebe robil vklad on ? lebo si pamatam, ze ho tu niekto chvalil, ako mal u neho stastnu ruku : ) bola by som stastna, ak by sa nieco aj zamrazilo, aj ked len jedno-jedine 🙂
ako sa dnes citis - spinenie je definitivne fuc ? setri sa

jjajka
17. nov 2013

@yanka1 ja som si ta v tom predchadzajucom prispevku tak trosku poplietla s jalaurou 😎 ale nevadi, hlavne ze vklad bol, vkladali ti krasne embryjko, tak verim, ze bude pozitivny vysledok 🙂

yanka1
17. nov 2013

@jjajka v pohode, sak uz nas je tu tolko : )) tak zelam, aby stimulka prebehla hladko a IVF bolo uspesne : ))
drzme si palce 😉

jjajka
17. nov 2013

dievcata, a chodi sa 1 krat do Brna na folikulometriu, ci 2x? viem ze raz sa ide na 8. alebo 9. den a kedy by sa potom islo 2x? ked si predstavim, 2 hodiny cestovat kvoli piatim minutam 😒 ale mojmu gyndovi uz neverim, takze urcite pojdeme do Brna na meranie. A este otazocka, robia folikulometriu aj napr. o 16:00? Chcela by som byt aspon 1/2 dna v robote, aj tak vela vymeskam. Dufam, ze mi aspon 2 terminy vidu na vikend.

gaga83
17. nov 2013

@yanka1 u mna robil 2 krat vklad a teraz mal stastnu ruku tak to zatial vizera😀😀. On je aj moj doky je super zatial okrem jedneho razu vzdy som ho mala aj hystero mi robil on. Vklad robil aj @miscok a vidis uspesne😀😀. Zatial je pokoj dufam ze to aj tak ostane a mam sa raz dobre raz horsie ale nevadi:-P:-P:-P. Opatruj sa i maleho.

nelly3
17. nov 2013

@jjajka
max. 2x na utz, ale ked chces chod k svojmu gyn. ja tak chodim lebo pre 5 minut ist 2,5 hod. jedna cesta sa mi moc nechce, ked vyjde vikend to je oki, to idem aj s manzelikom na aute. no neviem ci tak neskoro sa da hmm, teda ja som tak neskoro nebola este. ja si beriem ak idem do RF vzdy dovolenku 😉

yanka1
17. nov 2013

este som tu niekomu slubila ze porovnam zlepsenie nasho SPG po uzivani vitamínov, kedze sa nam zlepsil z ASTENOTERATO na NORMOSPG :

pocet spermii - 124 mil. v septembri, 158 mil. v novembri
celkovy pohyb - 58 % v sept., 72 % v novembri
progresivny pohyb - 2 % v sept., 32 % v novembri
morfologia - 3 % v septembri, 4 % v novembri

uzival asi 2 mesiace :
maca 2-0-2, kotvicnik 1-0-1, zinok, selen, E a kyselinu listovu

gaga83
17. nov 2013

@jjajka ahoj ultrazvuk sa robi do 12. Viem to lebo som sa na to pytala, kedze mame cestu 4 hodky a chcela som ho poobede. Ja som bola iba 1 krat a uz len na opu

yanka1
17. nov 2013

@gaga83 nazivo je hrozne fajn, z fotiek z ich stranky som z neho az tak neodpadavala : ))
mm sa dokonca paci viac ako marcelko, zda sa mu rozvaznejsi ... on je na take sofistikovane typy ... ale ja ani na Marcelka nedam dopustit : ))
tak nech mu ta stastna ruka vyjde aj v mojom pripade : ))
ked mi ukazoval embrijko na obrazovke, tak cela obrazovka bola taka ruzovo sfarbena, tak sme si robili srandu, ze to bude dievcatko : ))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre