Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
19. jan 2014

@nelly3 dik ja viem len si to nemozeme momentalne dovolit myslim financne

yanka1
19. jan 2014

@bergalm ahoj, posielam srdiecko pre stastie, nech uz to mas cim skor za sebou a nech to cele dobre dopadne....moc drzim palce....

bergalm
19. jan 2014

@yanka1 dakujem mooc 🙂

miskanr1
19. jan 2014

@mimika1973 Ahoj áno mala som Ket a dali sme jedno embrijko. Dnes bol test negatívny tak uz tomu nedávam veľkú šancu. Chvíľku som mala pocit, ze je tam slabucky duch, ale to som skôr ja chcela aby bol. Takze uvidim na utorok

miskanr1
19. jan 2014

@bergalm držím palce aby to prebehlo bez komplikácií a výsledky boli v poriadku 🙂 blahozelam k dievčatku 🙂

slniecko34
19. jan 2014

Prosím vas je nutne ísť pri ivf na ten odber plodovej vody? A ak ano v ktorom tt sa to robí? Ďakujem.

bergalm
19. jan 2014

@miskanr1 dakujem mooc

ludinka
19. jan 2014

@miskanr1 drzim ti palce na tu krv, nech si prijemne prekvapena 🙂 🤐

bergalm
19. jan 2014

@slniecko34 nieje to nutne ja idem nakolko mi vysiel pozitivny skrining ,ktory sa robi v 16tt ,zajtra idem na genetic.konzultaciu a odtial by ma mali objednat na odber plod.vody a to som v 19tt. co som citala tak to robia zvycajne v 20tt

nelly3
19. jan 2014

@slniecko34
nie je to nutne ked budes tehotna z ivf 😉 len keby mas zle vysledky a niekedy ani vtedy nemusis ist, urobia ti morfologicky ultrazvuk a ak tam bude vsetko oki, nemusis ist na amnio a myslim ze do 20 tyzdna sa da robit amnio, nie som si ista 😉
@bergalm moc drzim palceky a neboj babatko bude zdravucke ako rybicka uvidis 😉

bergalm
19. jan 2014

dievcence dakujem za srdiecko komu???????????????????? 🙂 🙂 🙂

bergalm
19. jan 2014

@nelly3 dakujem moc no uvidime cim skor aby sme to mali za sebou a nasa princezna nech je zdravucka ako buk

nelly3
19. jan 2014

baby taka otazka, beriem prvy mesiac antikoncepciu, nakolko idem na dlhy protokol, ale o mesiac to posuvam pre schvalenie zdravotnej poistovne, takze ako sa to berie dalej? sto rokov som nebrala antikoncepciu, mam tam 21 tabletiek, potom mam dostat MS a kedy zacnem brat dalsie balenie? 😀

kako23
19. jan 2014

@bergalm pre stastie mas srdiecko 🙂 aby ste boli zdravucki 🙂

bergalm
19. jan 2014

@kako23 tak Ti este raz dakujem 🙂

nelly3
19. jan 2014

@kako23
idem prave poslat to tlacivo, tak som zvedava, snad budu vediet co tam maju potvrdit. dufam, ze mi to poslu cim skor, potom pojdem k mojmu gyn. to dat potvrdit a nakoniec to nestastne klinicke pracovisko, dotial sa snad dopatram kde co a kam 😝

kako23
19. jan 2014

@nelly3 ja ked som brala asi 10 rokov dozadu, tak sa brala 21dni, potom 7 dni pauza, pocas ktorej je menzes a tak stale dokola.

nelly3
19. jan 2014

@kako23
ok a kedy si tam dalsie balenie antikoncepcie?

kako23
19. jan 2014

@nelly3 tak tak, aj ja dufam, ze budu vediet co maju vypisat a potvrdit...pripadne sa ozvu ak by nieco nevedeli. Som na to velmi zvedava 🙂

kako23
19. jan 2014

@nelly3 na po tych 7 dnoch mas pauzu a na 8 den zacnes znovu brat.ale pre istotu radsej napis Dr. do Brna, lebo ja som to tak brala pred10 rokmi a odvtedy sa to mohlo zmenit...ja zase zajtra zacinam brat noretisteron ako pripravu na IVF, tak som zvedava ako na to budem reagovat, idem to brat 8 dni.

nelly3
19. jan 2014

@kako23
ved ten som brala ked som bola na dovolenku pri mori a prave som tam mala mat MS tak mi predpisal gyn. tieto tabletky aby som nemala 😕

kako23
19. jan 2014

@nelly3 ano na to sa pouziva, ja ho idem brat vraj kvoli harmonizacii hormonov od 21 DC do 28DC, aby potom po stimulacii rastli folikuly rovnomerne.

egyy
19. jan 2014

Ahojte. Rozmyslame s drahym, ze by sme chceli nastupit do CAR v Brne. Je to najlepsia volba vsak? Oplati sa, alebo mame najskor skusit CAR na SVK? Ako to prebieha s vybavovanim? Prva konzultacia, navstevy pocas mesiaca a hlavne s platenim? Preplaca nieco pojistovna alebo sme samoplatcami? Este sme v CAR neboli, ale nevyhneme sa mu. Dakujem pekne za odpovede. Pekny vecer.

lusipe
19. jan 2014

@miskanr1 miska,budem moooc drzat palceky.pevne verim ze krvicka prekvapi 😉

lusipe
19. jan 2014

@bergalm budem moooc drzat palceky aby ste sa zajtra co najlepsie dohodli.myslim,ze bambulka bude v poriadku 😉

bergalm
19. jan 2014

@lusipe dakujem Tebe a aj ostatnym za podporu dievcence

lusipe
19. jan 2014

Dievcata aj vam uz tak skoro vybehlo brusko?som len v 11 tyzdni a uz mam brusko a najma vecer.neviem ci je to tym ze je to uz druhe babatko alebo tym ze som chuda alebo je to normalne? 😉

schatje6
19. jan 2014

@bergalm srdiecko pre teba a tvoje dievcatko, verim, ze je krasna a zdrava
@miskanr1 srdiecko pre teba a tvoje embrijko, nech nemas stres a ono nech bojuje
😵

miskanr1
19. jan 2014

@lusipe
@schatje6 ďakujem pekne baby aj ja dúfam, ze v utorok bude prekvapenie
🙂 @schatje6 ďakujem za srdiecko velmi pekne a som velmi rada, ze si sa vyhla kyretu. Aspon takto si nemusela trpieť ďalšiu nepríjemnú bolesť ☹

miskanr1
19. jan 2014

@ludinka ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre