Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zeina62
13. nov 2012

ahojte baby akurat som prisla s ultrazvuku, tak bubaci su v poriadku a uz im aj biju srdiecka🙂

bibi24
13. nov 2012

@zeina62 jeeeej 😵 skvele 😉 🙂 a mas aj fotecku? A ake boli malicke?
Aj mojim boli srdiecka uz v 5tt + 6 😉

holly74
13. nov 2012

@tinka9075 veru, mala by si to spraviť...ma vie vždy vytočiť takéto neetické správanie sk lekárov...kurňa...
@bibi24 ja mám aspoň do nového roku pauzu...

tinka9075
13. nov 2012

@holly74 ale zase my sme sa z mužom smiali že si bábo z Brna donesieme a asi nás tam čakalo 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 ahoj gratulujem k srdiečkam 🙂 🙂 na sone si bola v Brne? 🙂 🙂

holly74
13. nov 2012

@tinka9075 áno, to je super že to presne tak vyšlo...a hned na prvý šup...musíte byť šťatní prešťastní...

zeina62
13. nov 2012

@bibi24 mam fotku len ju musim oscanovat zajtra, a taka som bola rozrusena ze som sa na velkost aj zabudla opytat

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075dakujem, nie uz u seba doma uz nie v brne

tinka9075
13. nov 2012

@holly74 áno to som hned som mužovi volala bol v robote ten mi do telefonu plakal 🙂 🙂 ja som verila že sa podarí od prvej chvíle 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 super tak už si doma?len si pekne užívaj tehu 🙂 🙂

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075 no od soboty som uz doma,ale dajako mi je smutno za nasimi ☹

zabka1124
13. nov 2012

@horalka79 super, tak sa popytaj tej doktorky, ja som sa bala 13tt, ze sa nieco stane, normnalne som mala trochu paranoju a stale som si kontrolovala nohavicky, ci nezacinam krvacat!!!!
Mozno niektore baby maju toho hormonu dost, niektore mozno menej!!!!
Napriklad mne tu v IRL povedadali ked som bola v nemocnici na 1 navsteve, ze mam brat kyselinu listovu cele tehu aj vitaminy sa ma pytali ake beriem.Tu napr. nekontroluu odspodu krcok, robia len sono cez brusko, vraj aby sa nezaniesla infekcia!!!!!Myslim , ze na jednej strane je to mozno dobre, lebo co som citala tu na MK,vela bab stresuje, ze ma tolko a tolko cm, ze maju infekcie, alebo ze sa otvaraju, niekedy mi to pride trosku prehnane od tych nasich SVK doktorov.

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 jáj tak to ti verím doma je doma 🙂 🙂

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075 dnes som si aj poplakala za to ☹

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 aj ja ale od štastia 🙂 🙂

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075 to ti verim

zabka1124
13. nov 2012

Babenky, ktore zacinate stimulku a neviete ako pichat, skuste na Youtube.com si pohladat ako sa pichaju tie ktore injekcie, ja som podla youtuba pichala prvy krat Gonal a bolo to fakt tam dobre zobrazene, cele video, len si to musite pohladat, lebo su tam aj domace videa.Najlepsie su oficialne-od vyrobcov🙂!!!!

Inak gratulujem vsetkym tehulkaam, uz ani neviem kolko vas je baby 😀 😀 ,krasne sa zacalo darit dvojcatkam🙂!!!Drzime prsteky🙂🙂!!!!
A cakatelkam posielame vela trpezlivosti a tehu viruussiikov 😉

tinkatinulka
13. nov 2012

@zeina62 Jeeejj to je úúúžasné, gratulujeeeem

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 ozaj som velmi štastná 🙂 🙂

zeina62
13. nov 2012

@tinkatinulka dakujeeeem

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075 len davaj na seba pozor

horalka79
13. nov 2012

@tinka9075 @hora_lka
dievcata, srdecne vam gratulujem k tehotenstvu! to su vyborne spravy! tesim 🙂 vitajte v klube 🙂Tinka, si pametam ako si pisala, ze pojdete pre babo do Brna..a vyslo, vyyyyborne! a davajte na seba pozor. 🙂
Mohli by ste niektora aktualizovat nasu super tabulku? to by bolo fajn 😎 vdaka

@bibi24 zvracias? ajeje. Na zaciatku sme si pisali, ze ked je zle, zajeme si nieco a je fajn, posledne dva dni mi nejak stahuje krk, zubna pasta na napina na zvracanie /mam od vcera novu,ta funguje zatial/, sa bojim ze najblizsie dni to bude horsie a ze zacnem aj ja so zvracanim..som myslela, ze ked je na zaciatku pokoj, tak uz ku koncu prveho to bude len lepsie, ale kdeze. Obcas sa mi aj hlava zatoci. Unava som mala pocit ze je prec, ale ako mi bolo vcera zle, tak som si podvecer 3 hodiny pospala..Ty teraz niekedy pojdes na test prveho trimestra vsak? potom napis, co a ako..Ja mam termin az buduci utorok, bojim sa aj tesim trochu.

@zeina62 tesime sa na fotecku, gratulujem k srdieckam 🙂

@zabka1124 spytam sa. Ono dolezite bude asi ake budu vysledky krvi, tam by mala vidiet, ci mi nieco chyba a treba doplnat..

V poslednom case, pribudlo niekolko skvelych sprav! bodaj by to tak dalej pokracovalo. 🙂 Cakatelkam zelam vela trpezlivosti a coskore pozitivne vysledky 🙂 !

zabka1124
13. nov 2012

@horalka79 aa este mam babenky, ak vam je rano zle(ja som na to prisla neskoro), mne pomahali zazvorove(ginger) susienky, ale len potroske!!!To bolo jedine, co pomohlo, skoda, ze az okolo 17tt som to objavila u nas v robote v automate 😀

bibi24
13. nov 2012

@horalka79 ahoj moja. No aj zvraciam veru. Neviem od coho to zavisi, lebo jeden den ok, druhy zvraciam. Jest mi chuti, najem sa a potom mi zacne byt zle. Niekedy aj rano kym sa najem. Alebo nieco zacitim a napne ma. Je to rozne, neviem to odpozorovat. Ale zo zubnej pasty aj mne byva zle. Tiez mam novu teraz 🙂
Ja mam utz bud. stredu, cize den po tebe. Krv som uz mala, to bolo ok.
Tak drzme si palce, nech je vsetko ok 😉

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 budem dávat pozor neboj 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@horalka79 ahoj dakujem no písala som že bábo si z Brna donesieme a sen sa plní 🙂 🙂 🙂

panarka
13. nov 2012

@ria191 @sarasota ahojte kočky, aj ja som rak, manžel je rak, bábätko vyzerá že bude taktiež rak 🙂 a možno dokonca i na manželove narodeniny. Raci sú perfektní ako píšete citliví i keď medzi mnou a manželom je rozdiel. Ja som v prvej dekáde a som citlivá ale dosť racionálna a manžel je posledná dekáda a on je dosť citlivý ale dosť dôverčivý narozdiel odo mňa. 🙂

panarka
13. nov 2012

@zeina62 jééé gratulujem tak to je krásna a v koľkom si týždni. Ja mám ísť na UTZ na ďalší štvrtok a to budem 6tt+2. Vtedy by už mohlo byť niečo vidieť?

zeina62
13. nov 2012

@panarka dakujeeem ja som 6+1 akurat dnes, a drzim aj tebe palce

panarka
13. nov 2012

@zeina62 @bibi24 kočky ja som bola včera na HCG to som bola 4tt+6 a bolo 4109. Niekde sa píše že aj podľa tohto výsledku sa dá zistiť či sa jedná o dvojičky. Chcela by som sa spýtať že aké ste mali HCG a v koľkom týždni ste boli na krvi. Ja strašne túžim po dvojičkách a od kedy sa snažíme, tak hovorím že my určite budeme mať dvojičky a možno nám to reprofit splní na prvý krát. Samozrejme že budeme vďační i za jedno bábätko lebo je to naozaj dar.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre