Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
15. máj 2014

@majkulik super, ze mas 6 zrelych, nech sa este vsetky dobre oplodnia a budes mat na vyber 🙂 Ked mi vcera hovoril vysledok, tak bol z toho taky nesvoj. Asi taketo informacie nedavaju uplne bezne. Ale bol zlaty. Povedal, ze ked to takto dopadlo, tak mi za ich robotu nebudu uctovat nic, len cenu za anesteziu a anesteziologicku, kedze je to externa firma, ktora si to vyfakturuje. Este aj to sa citil trapne, ked mi to hovoril. Ale ja to chapem, nebudu predsta ako firma stratovy 🙂 Napisem Marcelovi a uvidime ci ho osvieti, ze co so mnou a podla toho sa rozhodnem, ci pojdem na SVK. tu mozu na mne co tu testovat aj s vyssimi davkami a preplati to poistovna. A ked to nevyjde, tak bude mat Marcel aspon viac informacii, co mi sedi a co nie 🙂

majkulik
15. máj 2014

@haimi no to hej. je mozne, ze ti tu nastavia dlhy protokol a budes sledovana. v GF som ku koncu chodila skoro kazdy den na kontroly. a podla toho ako dopadla kontrola, tak mi nastavovali davku hormonov.
Verim, ze sa citil nesvoj. Aj ich kazdy neuspech mrzi, a robia to pre to aby pomohli neplodnym parom.
Inak segra robi na gynde a z brna RF maju najviac tehotných. potom bol GF - ale ten upada a potom ta antolska.

kako23
15. máj 2014

@haimi je mi to ľúto, že to tak dopadlo ☹

bimba8
15. máj 2014

@haimi neboj Marcel ti spraví lepšiu stimulku a nabudúce vajíčka budu 😉
Mne tiez hned pri prvom pokuse povedal,ze je to skúška ako reagujem a nemam byt sklamaná ak to nevyjde.
Skus bez toho clostilu,ja som mala tiez bez,len 150 merional. A teraz idem tak isto.

zabka1124
15. máj 2014

@misen112 ahoj,my sme si vsetko platili samy, bez poistovne sme boli!Teraz ideme tiez!!Vsetko si cvakame!!Baby to tu rozoberali, par dni🙂!Mozno ti oni poradia🙂!

bradik
15. máj 2014

@haimi Neboj sa, teraz ti upravia stimulku podla toho ako si reagovala a ta uz dopadne dobre, treba im verit 😉

gaga83
15. máj 2014

@mimika1973
@bradik
@miscok ahoj baby ako sa mame co nove? Pochvalte sa 😀 😀.
Miscok tebe sa to krasne krati juj za chvilu to pride 😀 😀 . No ja uz som 19 kg pribrala , brusko obrovske kazdy si mysli ze uz rodim. Ach nevladzem uz ani chodit. Hlavne ze maly rastu v pondelok sme mali 1620 a 1447. Najhorsie je ze mi tlak skace uz beriem i lieky a puchnu nohy. Jz len vydrzat co najdlksie 3 v 1 😀 😀 😀

miscok
15. máj 2014

@gaga83 No veru,len drz pekne v kompaktnom stave 😀 Vahu mate peknu,tak nech len drobcovia este rastu a silneju. Ja mam 14kg naviac,nastastie je skoro vsetko v brusku-aj sa kazdy smeje,ze som zhlta medicimbal 😝 Krati sa to veru. Sama som zvedava,kedy sa maly ohlasi. Rodit budem v Breclavi,prva poradna uz za nami. Maly ma nieco medzi 3050-3200g 😉 Citim sa inak dobre,len spanku je malo.

bradik
15. máj 2014

@gaga83 Ahoj, no to sa ani necudujem, ze ledva vladzes, ved deticky maju krasne vahy 😉 , tak len pekne vydrzte co najdlhsie takto pokope. Nas caka zajtra poradna po dlhej dobe, tak som zvedava ako maly vyrastol a kolko vazi 😉 . A neboj ja uz mam 11kil na sebe a uz to teda niekedy riadne citim. Drzte sa...

donatela
15. máj 2014

@misen112 a aku mas poistovnu? Ak Vszp, tak ti rada poradim...🙂

donatela
15. máj 2014

@miscok
@gaga83
@bradik
Juj, to su take krasne a pre mna velmi povzbudive debatky... Kiezby som uz aj ja mohla pisat o tom, kolko som v tehu pribrala...🙂🙂🙂
Baby, drzim vam palce a nech vam drobatka krasne rastu a hlavne, nech je vsetko bezproblemove!!!🙂

speranza1
16. máj 2014

krasne ranko bambulky.... neviete ci Marcelino je v praci?

ria191
16. máj 2014

@speranza1 čau kočko že vraj áno, ale choď na neho "nežne" v poslednom čase nie je vo svojej koži 😕 😕 😕 .

gaga83
16. máj 2014

@miscok maly ma krasnu vahu 😀 🙂 🙂 . juj nech vam to dobre dopadne potom daj vediet. Drzkajte saaa 😀

gaga83
16. máj 2014

@bradik som zvedava ako dnes ste dopadli daj vediet 😀

speranza1
16. máj 2014

@ria191 😀 ale ved ja ani inak neviem..len nezne 😀 😀 😀 😀 😀
...mam otazocku aj na ostatne dievcata..isli ste na KETko s liekmi alebo bez liekov uplne (myslim bez prednisonu a bez fraxiku..aj ked na to samozrejme nemate dg.) ???

speranza1
16. máj 2014

@gaga83 caules..... tak vy uz ste tak narastli krasne??? jeee...a kedy mate termin? v ktorom si tyzni?

speranza1
16. máj 2014

@bradik
@miscok neskutocne...dievcence ved o vy o chvilocku rodite... neskutocne rychlo to ubehlo.... 😵 😵 😵 😵 zelam vsetkym vela zdravicka a vsetko dobre🙂

gaga83
16. máj 2014

@speranza1 ahoj termin 27.7 ale urcite to do vtedy nedame 😅 . som v 30tt a maly robia radost ze pekne rastu 🙂 . ale mi davaju zabrat uz v bruskuuu 🙂 🙂 ked zacnu disko robit 😀 😀 😀 😀 . A ty co nove?

speranza1
16. máj 2014

@gaga83 nooo ...zatial nic..ale coskoro dufam, ze sa budem tesit tak ako vy tehulky😀.... idem v juni do dalsieho boja.... 😉

miscok
16. máj 2014

@speranza1 Dufam,ze tento pokus uz bude konecny a zadari sa. Drz sa a veeela stastia posielam 🙂

speranza1
16. máj 2014

@miscok 😵 velmi pekne dakujem... to stasticko budem potrebovat....

lusipe
16. máj 2014

@miscok ahojky,tak ja odpadmem,ved ty za chvilku rodis 😉 a kde si sa rozhodla a mas aj vybrateho lekara? 😉

speranza1
16. máj 2014

@lusipe no tak to "odpadnem " aj ja... ved este len nedavno si mala pozitivny testik a teraz kukam, ze 28 t.... 😀 😀 😀 jemine..ako to letiiiiii

tinkatinulka
16. máj 2014

@speranza1 a co NK bunky? Uz to mas hotove?

speranza1
16. máj 2014

@tinkatinulka nie 😀

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka počítam, že sa na to vyprdla ako ja 😀 😀 😀 ani sa mi moc do toho nechce už mám tých lekárov a vyšetrení plné zuby ale tie NK bunky možno ešte nejako zvládnem 😀 😀 😀

miscok
16. máj 2014

@lusipe Veru, ani neviem kedy to zbehlo 😀 Budem rodit v Breclavi,lekara vybrateho nemam,tam to ani nie je treba 🙂 Verim,ze vsetko dobre dopadne. Uz je to len na malom teraz 😵

tinkatinulka
16. máj 2014

@ria191 no ja mam problem s embryjkami takže mnet o netreba bola som to konzultovat u inunologa

ria191
16. máj 2014

@tinkatinulka no vidíš my máme embrya že super a "pijavica" z toho takže ja by som to asi nemala podceňovať 😠 😠 😠 a dať si to vyšetriť to je jediné čo nemám 😠 😠 😠 . Inak "kámoša" mám doživotne na krku nič sa s tým nedá robiť ale ževraj s ním otehotniem v pohode takže v septembri uvidíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre