Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
28. máj 2014

@miscok nádherný chlapček🙂 blahoželám a prajem krásne spoločné chvíle a veľa zdravia 🙂

ria191
28. máj 2014

@miscok veľká GRATULKA 😀 😀 😀 . Malinký je krásnučnký ale už ma to ani neprekvapuje keďže je to Reprofiťáčik 😀 😀 😀 . Veľa šťastíčka a zdravíčka vám obom.

ludinka
28. máj 2014

@miscok je uzasny 😵 gratulujem

zabka1124
28. máj 2014

@miscok gratulujeeemeeeee a prajeme len to naaaaj🙂🙂🙂!!TEsime saaa🙂

gagik
28. máj 2014

@nelly3 u mna praveze nevedia s istotou ci je to endometriotická cysta. Moj gynos hovori raz tak , raz tak. Na tej laparke sa im ju nepodarilo vyoperovat, nakolko mam vajecnik niekde s crevami zrastený, čiže by bola treba velka operacia, ale tej sa bojim.a zaroven chcem ist na IVF.

gagik
28. máj 2014

@nelly3 a neboli ta?

mimika1973
28. máj 2014

@miscok jeeeda, tak Ty uz porodila teda? wow, tak to nebol len plany poplach, lol! 😉
Gratulujem k syncekovi Maximovi, a prajem Vam vela zdravicka a stasticka s babenkom, je krasnucky. 😵 😵
A tie miery, riadny to chlap! 🙂
Veru uz si mamina, musi to byt krasny pocit... 😵

nelly3
28. máj 2014

@gagik
no ako kedy, raz ano, raz niekde inde, no ja mam urcite tiez zrasty, ja som bola kedysi operovana - laparotomia rez cez brucho, takze mna stale niekde boli v podbrusku 😠

argenti
28. máj 2014

@miscok Krasny chlapcek, gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka obom.

nomxxx
28. máj 2014

@miscok veľká gratulácia rodičom sa posiela 🙂 a Maximovi hlavne zdravie 🙂

lusipe
28. máj 2014

@miscok jej maminka...nadherny velky chlapcek....moooc gratulujeme a uzivajte ai vela krasny chvil🙂 potom sa budeme tesit na info o priebehu 😉

gaga83
28. máj 2014

@miscok krasnucky je gratulujem

gaga83
28. máj 2014

Ahojte baby tak nakoniec bola vcera sekcia o 9.06 sa nam narodila Sofinka mala1920g a 45 cm. Dnes som ju konecne videla je krasnucka a zatial vyzera ze je zdrava. Dakujem vam ze ste na nas mysleli i na malu i na nasho anjelika ktory je uz v nebicku.

lusipe
28. máj 2014

@gaga83 jaj moja ako sa velmi tesim...moooc gratulujem...malinka ma uz krasne miery,urcite bude v poriadku...a je v inkubatore?....drzkajte sa dievcata....

tinkatinulka
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem bojovnicky,skvele miery.o par dni ste doma.

izzie27
28. máj 2014

@miscok gratulujem, prajem vela zdravicka 🙂

gaga83
28. máj 2014

@lusipe
@tinkatinulka dakujem ano je v inkubatore a ze zo 7 tt este bude. Uvidime ako sa jej bude darit.

skaredekacatko
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem a nech ste zdravi

lusipe
28. máj 2014

@gaga83 ucite dobre..je to bojovnicka..a si na antolskej? Tam je skvela starostlivost...vela vela sil posielame...

tinkatinulka
28. máj 2014

@gaga83 neboj bude priberat a bude to skor.v ktorom tt si rodila?

rebeka33
28. máj 2014

@gaga83 velka gratulacia, boli to urcite strasne nervy.no nastastie to dobre dopadlo. Simi nebola o vela vacsia 2400/49 a do pol roka dobehla. A jej dvojca to tiez vzdalo len ovela skor, tak jej nevadilo.vela mliecka a energie na nasledne dni.

gaga83
28. máj 2014

@lusipe v babskej bystrici lezime
@tinkatinulka 31+2.

bradik
28. máj 2014

@miscok Prekrásny chlapček a vlasatý ala Reprofit 🙂 , gratulujem a nech sa vám darí s drobcom

bradik
28. máj 2014

@gaga83 Joooj veľmi sa tešim, že lje malá v poriadku, gratulujem... Už bude len pekne rásť a o chvílu ju máte doma... Opatrujte sa

kako23
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem a prajem vela zdravicka malinkej 🙂 ma krasne miery, urcite uz bude len dobre. V BB ste v dobrych rukach 🙂

yanka1
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem, maminka : )) zelam vela, vela zdravicka malinkej aj tebe, nech ste cim skor doma ...

tlucka
28. máj 2014

@gaga83 Gratulujem a veľmi sa teším, že ste to s maličkou zvládli a anjeli v nebíčku vyslyšali naše modlitby. 😉

jahoda333
28. máj 2014

@miscok krasny chlapcek vela zdravicka obom zelam pekne si uzivajte krasne chvile 🙂

haimi
28. máj 2014

@miscok jee gratulujem k baby 🙂

jahoda333
28. máj 2014

@gaga83 gratulujem maminka taaak neboj malinka bude pekne priberat a predbehne aj donosene deturence drzkajte sa a pekne priberajte 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre