Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
10. okt 2014

Zienky, fakt nikto nechce ten cetrotide? Mozem ho teda ponuknut v teme Mam-nemam lieky?

lemoni86
10. okt 2014

@ria191 ach taaak :DD ... a co mate za psica? no a ja tu tak casto nechodim pravda... no dam to teda sem aj tak 🙂 a nech sa uz dopise kto chce ..

mamicky

tehulky

cakatelky na //

stimulantky
lemoni86 zaciatok 7.10 ... v pondelok 13teho ultrazvuk u dr Anny a sa uvidi co daaal

cakatelky na stimulku

zabka1124
10. okt 2014

Babule ja som pri 1tehu citila pohyby az v 21tt! Ten ultrasound na srdiecko mam doma aj ja a podľa mojich skúseností treba brusko riadne namazat niveou-tu som ja pouzivala cele tehu a ani 1stria🙂!
Inak dnes som mala svoju premieru v grcani, kde inde ako na parkovisku;)! Ludia chodili, ci som ok a ja len ze som tehu;)🙂! Mozno to bolo aj z tlaku, dnes mam pocit ze odpadavam stale:(!

crazybabenka
10. okt 2014

mamicky

tehulky

cakatelky na //

stimulantky
lemoni86 zaciatok 7.10 ... v pondelok 13teho ultrazvuk u dr Anny a sa uvidi co daaal
crazybabenka začiatok 7.10 v pondelok sono u doc. Tomáša, uvidíme...či sa tentokrát niečo urodí 😀

cakatelky na stimulku

haimi
10. okt 2014

@nelly3 picha sa ked mas zaroven v prirodzenom cykle folikul a ovulku. Ja som mala, preto mi pichali pregnyl. Pokial mas v cykle ketu ovulku, ze je to najlepsie 😉

haimi
10. okt 2014

@ingrid0105 neviem, na ten druhy mail mi zatial neodpisala ☹ . Nevies ktore dni ordinuje?

ingrid0105
10. okt 2014

@haimi tusim kazdy den ale ma to rozne , nepamatam si.kedy budes mat ten KET? a co mas zmrazene?

haimi
10. okt 2014

@ingrid0105 ket mam stvrtok a idem vkladat HB/2 tak snad zabojuje 😉

crazybabenka
10. okt 2014

@nelly3 keď máš pred ket ovulku je to super....lebo keď otehu...vytvorí sa na mieste folikulu prirodzené žlté teliesko....čo je pre bábo obrovské plus.....aspoň toť moje skromné vedomosti 😉

crazybabenka
10. okt 2014

baby pichala z Vás niektorá puregon.....potrebujem radu 😅

pbetuskap
10. okt 2014

babuuuuule moje takze na 14.den po ET je HCG nieco cez 600 😉 robil mi aj ultrazvuk, nebolo este nic vidno, no mam silnejsie bolesti v lavej casti podbruska, tak mam prist este na kontrolu na dalsi tyzden, aby sme si to potvrdili...bojim sa uz tesit dopredu, ci to nebude nejake mimomaternicove, no zatial nekrvacam, len tie bolesti....tak drzte aj nadalej palceky, nech to uz konecne dotiahneme do konca 🙂

lemoni86
10. okt 2014

@crazybabenka drzim palce, takze mame to zarovnako 🙂 cim stimulujes? ja clostylom 5 dni 1-1-1 a puregonom 150 j .. 🙂

crazybabenka
10. okt 2014

@lemoni86 "len" puregonom 175j ....vidíš....tak mi poradíš....dnes som dopichovala z jednej ampulky 75 a z novej 100.....ale v tej starej....mi ešte kúsok ostal.....tak teraz som normálne v panike....či som málo na pere nenastavila 😕

lenka54321happy
10. okt 2014

@haimi
Aj ja mam stvrtok!!!! drzim ti palce a aj sebe zatoven!
Sa mas ze mas HB ja mam jednu expandovanu
Drzim palce ach to na nervy tento cely proces....

diska
10. okt 2014

@crazybabenka ahoj,nastavila si dobre,ono vzdy nieco zostane v pere neaka rezerva.

Ked nemas pred KET ovu tak je to zle? lebo ja nemavam ovulky nikdy ☹ som myslela ,ze tomu pomaha potom progesteron teda utros .

crazybabenka
10. okt 2014

@diska nie je to zle....na to je potom utroš.....keď je ....tak je to len +

lemoni86
10. okt 2014

@crazybabenka takze aj ty mas puregon 🙂..nj je to silna davka stale 175 aj 150... ale pri prvom ivf som si pichala az 300 .. vajecniky som riadne citila vtedy :/ teraz tiez citim ale pomenej..hlavne ze sa tam nieco deje. no a co sa tyka toho pichania.. z tej ampulky ked si si pichala , tak si si na pere nastavila 175 a sa ti to zastavilo samo na 100 vke? a tak si vymenila skumavku ..

gagirl
10. okt 2014

@haimi ahoj..citam ze vas caka buduci tyzden uz Ket..mate take iste embryjko ako my..tiez mame jednu HB2.Drzim palce nech je to vas posledny a uspesny bojovnik🙂

gagirl
10. okt 2014

@donatela ahoj..tak konecne vam to prislo..nejak meskali..nie?ja som zvedava tiez kedy nam nieco pride..Ale hlavne ze preplatili..a celkom dobre..verim ze aj nam co najviac preplatia🙂majte sa dobre aj s miminkom..🙂

crazybabenka
11. okt 2014

@lemoni86 nie ...nastavila 75....a z novej 100 ....tak ako som to videla vo videách na nete....lebo v reprofite som dostala inštruktáž len na fostimon

lemoni86
11. okt 2014

@crazybabenka aha .. tak dalsiu davku si skus este dopichnut z tej, nastav si 175 a ked sa ti uz zastavi tak len vymen ampulku. 🙂. moze tam byt este aj 50 j..ono ale tak ci tak nieco ostane, co sa uz viac neda dopichnut , lebo na konci tej ampulky sa to tak zuzuje a uz tam neprejde ten piest co ten liek vytlaca..

rebeka33
11. okt 2014

@zabka1124 Skus si dat rano kavu . Ja mam nizky tlak cely cas a to m radili lekary.

rebeka33
11. okt 2014

@pbetuskap gratullujem uz 3 dni chodim pozerat. To bude o.k. nieco je vydiet na usg az po hcg 1000. Takze ok. Drzim palce.

lemoni86
11. okt 2014

@gagirl ahoj, mozem sa spytat? cez aku poistovnu si si nechala preplatit stimulku? a bola si na ivf ci na softe? ja som sa stelcla pytala ze ako to funguje, tak vraj len vszp preplati a to musis ist na klasicke ivf, ktore ta vyjde asi 2200 eur v cechach a na svk ti preplatia len asi polovicu.. cize tak ci tak musis platit okolo 1300 eur. preto si myslim ze sa asi neoplati ist na ivf a len na soft...

a tiez som si citala o tom ze to hoc komu neschvalia, a ze najprv si musis poziadat o schvalenie az potom mozes ist na ivf.. ze vraj musis mat aj potvrdenie od doktora z nejakej nemocnice.. dokonca nevime ci nie primara, ze mas taku diagnozu co na svk si nevedia rady uz... ;/

ivka3901
11. okt 2014

Ahojte kocky tak hlasimsa akurat ideme domov z Brna z reprofitu 🙂vlozena 1-HB najvyssej kvality 😉a teraz cakat do 23.10:-)

nelly3
11. okt 2014

@ivka3901
super, tak si dala jedno vlozit?

lemoni86
11. okt 2014

@ivka3901 jeej drzim palce nech sa uchyti ... 🙂

ivetahe
11. okt 2014

@ivka3901
drzim palce ,chcem sa opytat ako casto si chodila do Brna kym si sa dopracovala ku ET?A odkial si ,ak to nie je tajomstvo, mne to v Martine na prvy krat nevyslo.

ivka3901
11. okt 2014

ahojte a dakujem 🙂baby no musela som si nakoniec dat vlozit leno nedovoluje☹1 bojovnima kedze moj zdravotny stav mi tv

tinka9075
11. okt 2014

@ivka3901 držím palce veľmi 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre