Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
24. dec 2014

@gagirl @haimi baby a uz ste nieco pribrali? Haimi ty asi urcite...ja len necele kilo ...mam aj z toho obavy ci je to ok...a mate uz nejake brusko rano? Viem ze je to u kazdej individualne...no aj tak som kus nervozna z toho ci je vsetko ok..

diska
24. dec 2014

@lemoni86 ahoj,neboj urcite bude vsetko ok a bude to uzasny zazitok nasla laska si cele vysetrenie tam tak skackala,cmulala prstek a otvarala ustocka 🙂
Nemusis pribrat je to ok ,na zaciatku tehu vela bab aj schudne ,ja som schudla a nie pribrala a je vsetko ok ,tak ale ja aj mam z coho chdnut 😀

diska
24. dec 2014

@haimi no tak si pre nich zahada 😀 ,ze udajne 😅 neviem co to maju za slovo ja ked som bola na pohotovosti s krvacanim,tiez mi napisala udajne krvacala a pritom aj ona videla,ze krvacam.
vies kolko ti namerali mm to co meraju tu tekutinu ,to sijove prejasnenie?

haimi
24. dec 2014

@diska mne odmeral pri jednom 0,8 a pri druhom 0,9. Ja som bola 11+6. A tebe to ako vyslo ?

lemoni86
24. dec 2014

@diska ved ja viem, ale ked ja krava odkedy som si robila tie testy a slabli tak mam pochybnosti z kazdej strany ☹ su vianoce a ja mam depku ...och 😕 no to ze baby schudnu tak to je koli tomu ze vracaju...viem ze aj to je individualne, ze niektorej ani zle neni a schudne .. Aach, preco musim mat ja taku depku, neviem sa toho zbavit...proste celkovo mi je naprd...pojdem radsej zdobit medovniky este a mrazik na dvojke ma ist...

haimi
24. dec 2014

@lemoni86 robil mi sono cez brucho, ale asi zalezi od lekara, neviem. Ze vraj v prvom trimestri sa ma pribrat max 2kg. Ja som pribrala 1,5kg, ale ani sa necudujem, lebo som do 10tt stale jedla, ked mi bolo zle. To jedine mi pomahalo 😉 ja veru uz brusko mam, rozmyslala som, ci to nie je tuk, ale je to take symetricke ako tehotenske brucho, tak neviem 🙂

skaredekacatko
24. dec 2014

@haimi cau uz dlho si sa neozvala ako zijes?

diska
24. dec 2014

@haimi ja som bola 12+6 tt ,mne nameral 1,1 vraj norma je to 2,5 takze sme v norme 🙂

@lemoni86 ale co si moja nedepkuj,tie testiky ty nezbedbica,nemas s nimi pokoj 😀 urcite je vsetko ok a babbulka rastie,zbytocne sa trapis.

bergalm
24. dec 2014

@diska my sme boli u neho pri 1 tehu mily doktor vsetko vysvetlil a aj CD nam dali ale to bol morfol.ultrazvuk v 20tt

bergalm
24. dec 2014

@lemoni86 ja som pribrala tiez len kilo,ale brusko mam uz väcsie no ja som rada,lebo aj takto som plnostihla a ani nemozem vela pribrat takze klud moja

diska
24. dec 2014

@bergalm tiez tam pojdeme aj v 20 tt,vsetky tie velke utzv budeme chodit k nemu,mne ho odporucili v RF. 🙂

bergalm
24. dec 2014

Kocky,nas to NT meranie caka 7.1.2015 ideme k mojmu gynekologovi ma 3D-4D utz.tak snad to zmeria dobre a bude to o.k.Do Brna k dr.Vlasinovi urcite pojdem na morfologicky utz v 20tt ,boli sme s nim spokojny tak ako pise diska ,je prijemny a velky odbornik.

bergalm
24. dec 2014

@diska to uz ti da aj DVD so vsetkym,co nameral a aj tlkot srdiecka tam budes pocut je to krasne,sme si to pustali s mm stale dookola,no teraz uz nie kedze nas anjelik je v nebi,ale tentoraz to dame 🙂 🙂 🙂 Platili sme 1000CZ co je v pohode

bergalm
24. dec 2014

Inak zajtra prezradime nas najkrajsi vianocny darcek mojej mamke 😉 tesim sa ,ze jej spravime radost a dame silu bojovat so zakernou chorobou akou je rakovina....My vieme,ze ona to DA 😉 😉

lienka_1
24. dec 2014

Zienky, krasne a doslova "pozehnane" Vianoce Vam vsetkym prajem! 🙂

santeema
24. dec 2014

@lemoni86 cauko. vôbec nemaj obavy. ja som pri malom nepribrala ani gram snad do 20 tt a brusko mi bolo vidiet az tak v 23 tt a maly mal takmer 4 kg ked sa narodil. bud rada, ze aspon nemusis tahat balonik pred sebou🙂

lemoni86
24. dec 2014

Diki baby za povzbudenie ... Tak snad v pondelok bude vsetko ok a uz to zo mna opadne...vsetky tie obavy... 😔

haimi
24. dec 2014

@skaredekacatko ahoj, mame sa celkom dobre. Odkedy ma pustili z nemocnice, tak este lepsie. Musim si davatpozor, co zjem, aby mi nebolo zle, resp aby som nedostala kyselinu. Fazulky su ok, rastu obidve rovnako a su o tyzden popredu, na konci 12tt mali 6,5 a 6,7cm 😉 citam, ze bojujes s vysetreniami a vysledkami. Mas uz kvoli tej imunologii aj nasadenu nejaku liecbu? Kedy planujes dalsi pokus?

haimi
24. dec 2014

@lemoni86 nestresuj a uzivaj si sviatky. Vsetko bude ok. Ja som bola celkom v klude. Som si povedala, ze bude vsetko ok. Ved preco aj nie, v nasej ani manzelovej rodine nemame ziadny problem a aj genetika nam vysla pred vkladom uplne v poriadku, tak preco by sme mali mat nabeh na downov syndrom... takto som sa nastavila a vsetko dobre dopadlo 😉 Aj u teba to tak dopadne

lemoni86
24. dec 2014

@haimi si zlata.. Snazim sa si uzit tie sviatky, momentalne ale idem zdriemnut si lebo nevladzem...a to som nic este nerobila 😕 😅

lemoni86
24. dec 2014

@haimi inac, ta kyselina sa mi trraz casto robi, pali zaha...je. to niekedy az strasne neprijemne..a to z takych jedal co mi nikdy nic nebolo...nie je to vsetko ale z utrosu? Tie priznaky...

dorotka66
24. dec 2014

Ahojte kočky. Všetkým snažilkám a tehotkám želám krásne Vianoce, plné pohody a lásky. 😉

speranza1
24. dec 2014

Krasne a pozehnane narodenie Jezisa Krista, vela lasky, Bozieho pozehnania,zdravia a pokoja Vam prajeme... ....ja sperca s dvoma bublinkami v brusku 😵 😵 😵 😵

zabka1124
24. dec 2014

Babulky moje zlatucke, prajeme vam aj vasim rodinkam krasne, pohodove Vianoce a nech buduci rok 2015 rodime a cakatelky cakaju vytuzene babatenkaa🙂🙂🙂🙂🙂!!!!!!!!!
Som rada zienky, ze ste tu a ze bojujeme spoluuuuu🙂🙂🙂!Cmukyyy 😉

haimi
24. dec 2014

@lemoni86 moze byt, citala som, ze kyselina je v 1 trimestri zo zvyseneho progesteronu a my ked ho berieme aj navyse, tak snas v druhom trimestri to bude lepsie 😉

skaredekacatko
24. dec 2014

@haimi cau som rada ze rastu . Este nemam vsetky vysledky az ked budu pojdem ku niekomu. Mam.malo vitaminu D a zvacsene cytokiny neviem este co na to. Ale asi viac medrolu. Vsak uvidim . Inac prajem ti pekne sviatky s rodinou.

haimi
24. dec 2014

@skaredekacatko dakujem aj ja vam zelam pekne sviatky 🙂

leontinka27
24. dec 2014

Dievcata zelam Vam Krasne Pozehnane Sviatky....aby sa nam splnili tie najtajnejsie snicky...samozrejme babatkovske.....

melisska
25. dec 2014
gagirl
25. dec 2014

Pekny sviatocny den dievcata..ja som od vcera nejala chora..nadcha..hrdlo..teplotu nemam..do kelu..dufam ze to prejde a nezhorsi sa:(nic take z liekov brat nemozem poradte prosim co vam pomohlo..dakujem..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre