Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 aj ja drzim palceky 🙂

speranza1
12. jan 2015

@tinkatinulka no dost blbo sa sprchuje v studenej vode 😀 😀 😀 😀

tinka9075
12. jan 2015

@speranza1 držím palce všetko bude ok 🙂 🙂

zabka1124
12. jan 2015

@speranza1 Ides na 1 poradnu? ????Drzim prsteky, vse je urcite v najlepsom poriadku! !!!;)

renitr
12. jan 2015

@tlucka dakujem za info. Ja som bola na imuno u Dr.Kertysa , na americkom namesti v BA. Robili nam nejake testy plus sme doplacali 50 E za nejake specialne odbery, ale to su Intracelularne cytokiny. Ale v tom niesu ziadne protilatky. Tak su len nejake hodnoty CD3, CD4...
Tak neviem si tieto protilatky robene nemam. Najhorsie je ze clovek pobeha vsetko mozne a aj tak nespravia lekari take vysetrenia ake by mali... Jujj jujj

dorotka66
12. jan 2015

@speranza1 ďakujem 🙂 aj my sa veru tešíme. len mám dnes vysoký tlak, tak dúfam, že rýchlo klesne...

tlucka
12. jan 2015

@niveagirl Skús si pozrieť Medicentrum Dzurilla v Nitre. Môžem fakt odporučiť. Ja som tam bola a písala som výsledky Dr. Štelclovi, a ten mi dne odpísal, že je fakt vidieť, že vyšetrenia robil niekto, kto sa v problematike vyzná 🙂

tlucka
12. jan 2015

@renitr Juj moja, no to mi je ľúto, že nemáš urobené všetko. Človek sa nachodí po lekároch a niekedy prd z toho... Ja som takto dopadla na hematológii. Myslela som si, že mám vyšetrené všetko, ale nakoniec to boli iba trombofilné stavy a nie mutácie. Mala som šťastie ako viaceré kočky tu na MK na Dr. Drakulovú, ktorá mi porobila vyšetrenia a teda zistila mi aj nejaké mutácie a odporučila liečbu. Ja tiež niektorých značkám z imuno vyšetrení tiež nerozumiem, ale hlavne čo som sa pýtala na protilátky, anexin, NK bunky, tak to všetko mi v Nitre robili. Písala som vyššie kočke, že dnes mi Dr. Štelcl napísal, že je fakt vidieť, že mi vyšetrenia robil a liečbu stanovil niekto, kto sa v problematike orientuje. Tak by možno nebolo odveci zavolať do Nitry a spýtať sa, či by ti mohli nejaké vyšetrenia dorobiť.

haimi
12. jan 2015

@speranza1 drzim silno palce 🙂

ingrid0105
12. jan 2015

@tlucka ak to nie je pre teba problem vies mi preposlat svoje vysledky a porovnam to s mojimi, ci mam vsetko porobene, dakujem

niveagirl
12. jan 2015

@tlucka Dákujem pekne už nás tam objednala, lebo ako som sa dočítala, že v BA doktorka, ktorá tam ordinovala je na materskej. Tak sme si s priateľom povedali, že nech je tak Nitra. Len sestrička mi vravela, že nám nebudú robiť hneď odbery. Tak potom kedy? Až na druhej konzultácií?

tlucka
12. jan 2015

@niveagirl Najskôr bola konzultácia a tuším do dvoch týždňov boli odbery. A na výsledky sme tuším čakali 5 týždňov 😉

tlucka
12. jan 2015

@ingrid0105 Pošlem ti výsledky, ale som v práci, tak až navečer, keď budem doma. Inak je možné, že ani ja všetko nemám. Som zvedavá na porovnanie

niveagirl
12. jan 2015

@tlucka Aha, takže tak. Ďakujem Ti krásne. No to bude prialeľ frflať, že si zas musí dovolenku brať...ale čo už? 🙂

tlucka
12. jan 2015

@niveagirl Prečo dovolenku? Veď si môže dať potvrdiť priepustku 😉

niveagirl
12. jan 2015

Vidíš? Mňa to ani nenapadlo 😀

ingrid0105
12. jan 2015

@tlucka ok porovname a podiskurujeme 😉

franzziska
12. jan 2015

baby sme tu len ja a silvia ktore stimulujeme alebo je nas viac na januar? 🙂

haimi
12. jan 2015

@speranza1 moja, dufam, ze vsetko dobre dopadlo

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 halo moja, vsetko v poriadku?

gennara
12. jan 2015

@franzziska Aj ja, ak si ma este pamatate 🙂 Mala som zacat podla planu dnes s Clostilom, ale ako na potvoru to meska, takze cakam dalej :(

speranza1
12. jan 2015

Ahojte zienky, tak som doma, poradna dopadla na vybornu 😵 😵 😵 bublinky zodpovedaju 9+2tt srdiecka im krasne buchotali, maju od hlavicky k ritke 2,3cm a hematom uz mam len taky mini pidi ze 1 x 0,3 ...... Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik. Dakujem Ti pane Boze.... Dakujem... Som stastna... No a dalej budem stresovat o tri tyzdne, ked pojdem na dalsiu poradnu... Inak by som sa chcela poradit s Vami, ze keby som chcela navstivit docenta Tomasa, ci by to bolo mozne... To na ten screening ci ako sa to vola v 12tt... Alebo kedy sa to robi 🙂
A dakujem aj Vam vsetkym za oporu a podporu... Velmi vela to pre mna znamena 😵 😵 😵 😵 😵

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 boze ja si pestujem nechty a teraz si ich okusujem 😕

speranza1
12. jan 2015

@ingrid0105 😀 😀 😀 ... Uvidis o mesiac, ked budeme zazivat spolu to iste... Bozinku je to stres jak svina 😀 😀 😀

candour
12. jan 2015

@niveagirl my sme tam boli 18.12. na prvej konzultacii u Dr. Dzurillovej, na odbery nas objednali az na 20.1 a vysledky budu az v polke marca...

candour
12. jan 2015

@niveagirl ale na imuno, ty si asi myslela hemto, tak sorry 😉

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 TO JE UZASNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz som mala nervy v prdeli ze co sa deje 😀 😀 😀 to su výborné správy, božinku ake sú malinké ešte a už maju všecičko ako malí ľudkovia 😀 😀 😀 toto budem považovať vždy za najsamvacsi zázrak - zázrak zrodenia nového života 😵 kludne sa k nemu objednaj cez ich stránku, určite ťa rád uvidí

ingrid0105
12. jan 2015

@speranza1 neskutočne sa teším, no hen už reveeem od radosti 🙂

tinkatinulka
12. jan 2015

@speranza1 som si skoro aj prsty zožrala jak som cakala na tuto spravu..krasa, gratulujem vidis hovorila som ti...juj 😢 😢 😢 od radosti..

speranza1
12. jan 2015

@ingrid0105 aj mne dnes vybehli slzicky stastia pri utz po 1x... Spadol mi 10000000tonovy balvan zo srdiecka... Ale samoska, ze stale sa neviem tak naplno tesit... Mozno sa zacnem troska viac tesit po tych prvych troch mesiacoch 😵 😵 😵 jaaaaj milujem tie moje chrobaciky v brusku... Boli take rozkosne 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre