Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
19. máj 2015

@zabka1124 😀 ....a na co cakas draha?????...sup sup do porodnice 😀 😀 😀

tinkatinulka
20. máj 2015

@ria191 ten tvoj malý kámoš je ale zlatíčko, nas je dnes nahnevany vsade kopa blata po burke 😀 😀 😀

speranza1
20. máj 2015

@tinkatinulka zlatko...a ty???? Kedy budete moct ist na vec....ak nechces odpovedat, nemusis.... 😉

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 eeeee to ja by som skočila za ním 😝 😝 😝 😕 😕 😕. U mňa už je to na kazajku ☹.

ria191
20. máj 2015

@nelly3 no bodaj by 😀 😀 😀 ja už tu nechcem strašiť 😀 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@speranza1 čau lásko moje 😀 😀 😀 myslím na teba stále ale mám toho mrte takže nemôžem prispievať. Viem, že to máš veľmi ťažké ale máš môj neskutočný obdiv 😀 😀 😀 ale ja som o tebe nepochybovala viem, že to zvládneš. Teším sa na tie tvoje riťušky neposedné 😀 😀 😀

ria191
20. máj 2015

@tinkatinulka no my tiež pidi bazénik na záhrade nie je tráva tak aspoň bazéééééééén 😕 😕 😕 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Ponuka stale plati 😉 Posli detaily, prebukujeme letenku. Si este mozes aj vybrat. Volne miesto bude mat aj kapitan, nas osobny Sean Connery 😀, ked neprsi, dobre sa spi aj hore na palube, alebo v kokpite, tam najmenej hadze, ked su vlny 😉

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 ajjajaaaaaaj už ma posúvaš kapitánovi ? 😝 😝 😝 😕 😕 😕 potvurko jedna 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Istota-gulomet 😀 😀 Ale kapitam ma neskutocny sarm. Niekedy profesionalne spieval v polskej obdobe Sluku, ked chyti gitaru a vecer zaspieva, no jedna basen. Jaaj, ked si predstavim tu atmosku, tak mi je aj trocha luto, ze nejdem....ale iba trocha. Myslim, ze moj muz to znasa tazsie, ze ide sam. 😀

tinkatinulka
20. máj 2015

@ria191 myslíš 80x80 cm?

tinkatinulka
20. máj 2015

@speranza1 pár dníí zvladneš 😀 😀 😀 a podam info

ria191
20. máj 2015

@tinkatinulka ty potvurko ty si u mňa šmírovala ? ako vieš?

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 ale ešte to nemáš uzavreté či? veď do dovči je ešte kopu času ak sa ti polepší? či nechcete riskovať?

zabka1124
20. máj 2015

@speranza1 cakam na "korcule", aby som im uvolnila miesto, len holky nie a nie sa rozhýbať🙂!

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Muz odlieta o tyzden v sobotu. Hned ako som videla ciarku na testo som mala jasno v tom, ze nejdem. Tento typ dovci nie je o pohodli v hoteli, je o zazitkoch a niekedy je to fakt o drzku. Naposledy, ked sme boli v Grecku nam fukalo tak, ze sme s nasou lodou ani nemohli vyplavat na more, lebo ak by sa nieco stalo, poistovne by nam nic nehradili, su tam nejake pravidla. Ked sme potom vyplavali, este stale isli mrtve vlny, hoci uz nefukalo, no a ked sme dostali od kapitana popruhy, ze nech sa zapneme o pevnu cast lode, nebolo mi vsetko jedno. Pivo teraz pit nemozem, tak neviem-neviem ako by som zvladla morsku chorobu. Lebo na prd su vsetky tabletky, najviac pomaha pivko 😀 Ale inak je to uplne super cas. Vypnes mobil a 2 tyzdne si iba uzivas zivot. A ked je dobra partia na lodi, tak to je sranda cely cas.

ria191
20. máj 2015

@zabka1124 tak kočko priprav sa, že budeš prenášať 😕 😝 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 jéééj už o týždeň ? uff 😀 😀 😀 . Ty bŕďo už nič nepíš lebo by som išla hneď 😕 😕 😕 . Ja neznášam dovolenku typu pláž, apartmán to ja sa riadne nudím ja potrebujem vzrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúšo 😀 😀 😀 . Tak potom tvoje rozhodnutie je správne a pekne si budeš "užívať" tehuľkovanie 😀 😀 😀 a ako vidím aj to je riadny adrenalín takže ti nemusí byť ľúto 😝 😝 😝 .

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Som Ti vravela, posli detaily, letenku prebukujeme 😉 Dovcu mam zaplatenu. Aj sme oslivili niekolko znamych, ci nechcu ist. Okrem stravy a nafty je vsetko uhradene, nechceli by sme za to nic. A pertia bude super. Medzinarodna posadka, pojdu 2 lode v tandeme, co poznam druheho skippera, tak sranda bude zarucena. No a Koryntsky prieplav ani nespominam, na ten som sa tesila uplne najviac.

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 veľmi rada 😀 😀 😀 ale z roboty ma nepustia keďže dovtedy si nestihnem spraviť všetky povinnosti mňa ani vo sne nenapadlo, že už o týždeň odlet ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹. Ja dokonca ani tento rok nemôžem mať dovolenku lebo mám veľa práce a totálne nestíham. Ja som také chúďatko a potom, že padám dole hubu a ani tehotnieť nemám kedy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bergalm
20. máj 2015

@diska no idem do SI kedze moj gynekolog spolupracuje s touto nemocnicou a co Ty?

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Pamataj, robota nie je zajac, neutecie 😀 😀 ....este by sa dala porovnat aj niecomu inemu, ale je 11 rano 😀 Nezabudni popri tom vsetkom aj trosku zit. 😉

lienka_1
20. máj 2015

Ozaj, zienky, je niekto z vas personalistka? Mam zmluvu iba do augusta. Ked sme sa so sefkou este pred ivf bavili, chcela mi predlzit zmluvu. Teraz neviem ako dalej, na co mam narok, co mam spravit a tak. Ak by ste mi niektora vedeli poradit, budem velmi rada. Kludne aj cez ip. Vdaka!

speranza1
20. máj 2015

@ria191 no a teraz mi odpovedz....ako ty chces byt tehotna, ked nic nestihas, v robote si zavalena pracou, dovcu ti nedaju.....no neviem neviem 😀

ria191
20. máj 2015

@lienka_1 jééééj vy máte o 11 ešte ráno 😀 😀 😀 😝 😝 😝 sťahujem sa na východ vám je sveta žiť 😀 😀 😀 . No veď to sviňa neutečie a ešte si ma počká a ja scvoknem keď sa to všetko zosype na mňa. Už teraz som vo veľkom strese a jáááááááá chcem tehotnieť v kľude veď vieš, že mne sa to ešte nepodarilo stále sľubujem že vyložím nôžky a budem kmitať iba mihalnicami ale teraz to ešte nejde fňuk fňuk fňuk. Ešte aj malého mám raneného takže mám starosti včera si roztrhol nôžku šudáto moje krásne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ria191
20. máj 2015

@speranza1 no broučku to aj mne vŕta v hlave stále si hovorím, že už len toto a toto a už si budem užívať a ono toho nie je konca kraja. Ja ti nevím ja to budem musieť dať v strese a vo vysokom pracovnom nasadení. Tak mi treba nemala som si toho svojho iba na krásu chovať 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

lienka_1
20. máj 2015

@ria191 Jedna kamka fungovala presne ako Ty. Kmitala jak splaseny atom v robote, stresy neskutocne. Tak sa jedneho dna rozhodla dat vypoved a najst si nieco kludnejsie. Medzitym skusili dalsie ivf. Dnes maju 2 rocneho fesaka 😉 a chystaju sa na dalsie kolo. A to predtym niekolko ivf ani skrt. Kamka odvtedy nepracuje, ze financne su natesno, ale ze nikdy nebola spokojnejsia. Spomal draha, ak Ta v robote nevazia zlatom, tak potom ziadnA robota nestoji za ten stres......a sak ona postoji aj 3 dni......preto som to tu nepisal tak skoro rano 😀 😀 😀 Ked si pn v 2 izbovom byte a 🙂 uz mas vsetky suflikyna skrine tip-top, tak 11 rano je ako 5 poobede 😀

speranza1
20. máj 2015

@lienka_1 kraaaasne presne a vystizne napisane 🙂 ......
@ria191 "spomal mas privysoku rychlost.....atd".... Cmuk drahusik

ria191
20. máj 2015

@lienka_1
@speranza1 cholky keby ste mali doma takého krásavca ako ja tak aj vy by ste museli kmitať ako ja alebo 5 * hotel mod mostom a uff to nechcem. Ja nemám extra stresovú robotu len jej mám veľmi veľa a keď nestíham a niekto mi šliape po krku že chce výsledky tak vtedy je to stres preto nechcem dovolenku ale to oželiem aj keď mi to veľmi chýba ale za ten stres potom mi to nestojí. A teraz kmitám aj doma preto mám toho veľa ale sľubujem vám, že sklidním 😕 😕 😝 😝 😝 a inak mne stačí, že sa vy dve gúľate takže som max spokojná ešte nelča, tinča a falinka 😀 😀 😀

saldiv
20. máj 2015

@lienka_1 tak jachting je iny adrenalín! A ty dievca zo suchozemskej krajiny si v tom nasla záľubu? No tak si odvážna 🙂 pre mna to je vela vody, sirokodaleko žiadna pevnina , vela vetra a obmedzeny priestor 🙂) tak ty si odvážnica odvážna 🙂
Inak teba caka pekny adrenalín aj na sk, každá kontrola u lekára 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre