Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha vysledky za mesiac pridu postou a ti je vsetko, no nam sa dr. k nasemu pripadu vobec nevyjadril, len sa pytal a zapisoval si to do pc. Ako rozhovor bol fajn, sme sa nasmiali ale to je vsetko. Nepovedal ani slovko o tom co budu skumat, co to moze spôsobovat a ako to riesit... Nic.

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10

to je v keli...

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha co? ta praha? 😀

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

jo jo..ta praha...clovek sa tam trepe taku dialku a v podstate je to tam taka masovka...neosobne...teda mi to z toho vsetkeho tak pripada...

my ked tam pojdeme, musime tam minimalne na 2 dni, ak nie na 3...a asi by ma to dost sklamalo, keby to malo potom dopadnut tak, ze si nieco natuka do pc a o mesiac mi z toho vytlacia vysledky...pride mi to taaak strasne neosobne...ok ok..krv bude nasa...ale aj tak...no neviem...

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha mne to tam tak pripadalo, ale boli tam aj @eviq a aj @leamax tak mozno maju iny nazor. Ale u mna to bolo tak ako som ti napisala.

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha @lemax by sa uz mohla ozvat 😕

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 este je malo hodin

lulu10
3. feb 2012

@zarabono no ahoj, si sa tu vcera ani neukazala, ako sa mate? brusko poslucha?

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

asi este beha po labakoch...v tejto zime to ide ztuha 🙂

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 ahoj,brusko moc neposlucha.stale boli.a co ty?

lulu10
3. feb 2012

@zarabono a preco boli? neviete? neni to tym ze rastie a roztahuje sa? beries na to nejake lieky?

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 asi sa maternica roztahuje.babo bolo v pondelok ok,aj krcok.beriem magnezium a mam aj od bolesti,ale este som si nedala

lulu10
3. feb 2012

@zarabono tak len vylihuj pekne, v tomto mraze sa aj tak cloveku nikam nechce ist 😉

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 veru nechce.len by som spala.asi z toho magnezia

lulu10
3. feb 2012

@zarabono to je dobre aspon ti cas uteka ked spis 😉

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 horsie je,ze neviem zaspat. 😒

lulu10
3. feb 2012

@zarabono paradne ti tie tt nabiehaju, ved za tyzden si v polke 😵

naveen
3. feb 2012

ahojte.. a co je s tym cennikom v RF? ja som ho nikdy vlastne nevidela.. zvysili ceny? 😒

brita
3. feb 2012

@naveen Ahoj, ja som si vsimla, ze maju od 1.2.2012 novy cennik, ale neviem, ci nieco zvysovali. Sa mi moc nezda, aspon to, co som pozerala a co poznam, zostala cena rovnaka. Kukni tu:
http://www.reprofit.cz/upload/1328256243.pdf

gerdusha
3. feb 2012

@naveen
@brita ,

zda sa mi, ale naozaj len zda, ze ta cena ICSI je vyssia...teraz je tam 8000 Kc, ale nie je napisane za kolko oocytov...na druhej strane je hysteroskopia lacnejsia, bola 7000, teraz je 6000...

a dalsia zaujimavost, zacali vysetrovat aj AMH - antimullerov hormon, aby zistili, aku ovarialnu zasobu ma zena...

naveen
3. feb 2012

😒 no joo.. aj tak je to kopa penazi .. a 8000 hadam nebude za 1 ved to by bolo cele zle

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha tak ja aspon budem mat hystero lacnejšie 😅

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

my s @eviq sme to "vychytali" este za staru cenu...ja na konci decembra a ona totkedy... 🙂

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha no ja som za laparku zaplatila 475euro v decembri 😅

gerdusha
3. feb 2012

@naveen

ICSI
intracystoplazmatická injekce spermií
8 000 Kč /je tam mnozne cislo...tak SNAD 🙂

PICSI
ICSI preselektované spermie
3 000 Kč /tu je jednotne cislo... 🙂

...ja sa rada hram so slovickami a ludi za ne chytam...moja chyba, moja chyba, moja velikanska chyba...tak dufam, ze to icsi bude za niekolko oocytov...otazka je za kolko

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

v RF??

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha ano v rf, ale asi robili aj hysteroskopiu

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

no asi...ked sa to spocita, tak to tak nejako vychadza, ze to bolo aj aj

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha ano tiez mi to tak vychadza a aj mi tak m.hovoril, kazdopadne max. spokojnost, stalo to za to! 😉

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha uz by sa mohla ja @leamax ozvat, sak ja som ako na trnoch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre