Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

ja ked som sa mala rozhodnut, ci hysteroskopia "zdarma" v nasej nemocnici alebo za 275 € v RF, tiez som sa rozhodla radsej pre nic, pretoze tomu vysledku viac verim ako tomu od "locals"

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha chcete ist este na tu fragmentaciu spermii?

gerdusha
3. feb 2012

@lulu10 ,

nuz neviem...mozno...rozmyslam, ze by sme to "nejako" spojili aj s genetikou, aby sme do BA nemuseli chodit dvakrat

gerdusha
3. feb 2012

my nemame este ani genetiku urobenu...nikto to od nas nikto neziadal a hoci som po 2 potratoch ani nikto nedoporucoval

lulu10
3. feb 2012

@gerdusha tak si to dajte vsetko pekne urobit 😉

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 no veru.uz by som aj rodit isla najradsej 😀

lulu10
3. feb 2012

@zarabono to ti verim, a veru aj ja 😀 😀 😀

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 urcite vies,preco 😉

leamax
3. feb 2012

no ahojte dievcata 🙂
som vas musela najskor precitat
takze: zaniesla som si krv do labaku a poziadala ich aby to bolo este dnes. lenze tam je taky debilny system, ze do telefonu ti vysledok nepovedia, len ti povedia, ze to maju hotove. takze mam volat okolo 15.00 a potom si musim ist zas do mesta pre ten vysledok. no nepovozite sa 15 km do mesta dva krat za den? takze klud, este nic neviem
@lulu10 k tej prahe - my sme boli u tej doktorky bockovej, ona robi s madarom. ale nas sa vypytovala, zapisovala si na papier, rozmyslala a posudzovala, kde by mohla byt chyba. ja som z nej vobec nemala pocit, ze sme ako na pase. tak mozno len u madara to tak funguje

lulu10
3. feb 2012

@zarabono neviem 😅

lulu10
3. feb 2012

@leamax ahoj, tak cakame do 15.00, no v tej prahe som si to tak predstavoval zeby to tak malo byt ako si pisala ale vobec nebolo, skoda 😠

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 kvoli vsetkemu stresu okolo,ci je vsetko ok,tak nech to je rychlo za nami 😉

lulu10
3. feb 2012

@zarabono jáááj moja ani nevies ako ti rozumiem aj ked som neni ani zdaleka tam kde ty 😔

zarabono
3. feb 2012

@lulu10 ja viem,ze mi rozumies a coskoro tam budes tiez 😉

leamax
3. feb 2012

@lulu10 no mne sa to praveze kvoli tomu pacilo, ze ona rozmyslala a hladala problem tam rovno pred nami. ved mi hned nakazala sama aby som si urobila ten test na tu celiakiu.
inak - dobre, ze sme dnes to stretko nedali, mala som aj ocina so sebou, takze by sa to zas nedalo

lulu10
3. feb 2012

@leamax tak my sme mali smolu na doktora, ale tak malo by to byt jedno ze ku ktoremu dr. ides ked su jedno pracovisko,aby to nebol takyto velky rozdiel vo vysetreni.... mna totalne sklamali 😠

leamax
3. feb 2012

@lulu10 urcite to je jedno, dolezite su tie vysledky krvi

lulu10
3. feb 2012

@leamax uz si volala? aj si uz isla? 😅 dufam ze sa skoro ozves, drzim paluchy 😉

leamax
3. feb 2012

@lulu10 tak dievcata, taketo cislo, ako vam sem vcul hodim, ste urcite necakali - ze 4,42 😖 takze zazrak sa nekonal, co uz. ideme do dalsieho pokusu
utorok sme objednani na tu fragmentaciu spermii 😵

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Je mi to luto, ☹ ☹ ☹ ale nieco tam muselo byt, lebo by bolo uplne nulove 😕 Verim, ze dalsi pokus uz bude uspesny, teraz si dlhsie oddychovala tak mozno preto. Mala si soft stimulku, nie? Ak ano tak mozes dat dalsi pokus ihned ... Drzkaj sa moja!!!!

lenka_21
3. feb 2012

Ahojte baby, mam spravicky od @gabinkaa ... Mala Anicka prisla na svet dnes o 8.30, 3200g a 50cm. Krasne miery 🙂 🙂 🙂 GRATULKAAAAAA!!!

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 dakujem, moja. no aj mne sa zda, ze nieco tam zrejme bolo, inak by nevyslo taketo cislo. ale teda mozem vsetko dnes uz vysadit, nemusim volat do RF, ze?
no teoreticky by som hned mohla ist do dalsej stimulky, az na to, ze keby som hned s touto mrchou zacala pichat, tak by zas nevyslo muzikovi byt doma na OPU a to je teda dost podstatna vec. co uz, dame zas mesiac oddych

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 @gabinkaa z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm, taka krasna spravicka 😵 hlavne vela zdravicka zelam a mainke skore zotavenie a vela mliecka 😵

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Podla mna nic nedas za to ked tam zavolas a dohodnes sa ako dalej. Vysadit mozes aj zajtra. Viem, ze mne v CAR vzdy tvrdili, ze vsetko nad 1 je pozitivne 😕 Skoda, ze mm nemoze, ale mesiac oddychu nezaskodi a zatial budes mat aj vysledok z fragmentacie ...

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 myslis? ved tam uz asi ani nikto nebude. potom budem musiet skusit tu non stop linku.
z fragmentacie su vysledky do tyzdna

lenka_21
3. feb 2012

@leamax Tazko radit, ja by som tam asi zavolala, alebo napisala Koudelkovi (tusim si chodila k nemu). Asi ti povedia, ze vsetko stopnut, ale tazko povedat. V akej faze ste transferovali vajka a kolko dni po ET si?

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 no ved Koudelkovi chcem napisat, otazne je, kedy odpise. zatial mi to nedvihaju ani v RF ani na tej non stop linke, este skusim.
vkladali sme na 3.den po OPU a dnes som 12.den od ET, takze to HCG by uz malo byt ovela vyssie. no ale pre istotu si tam este zavolam

lenka_21
3. feb 2012

Toto som nasla ... je to sice od MS, ale tazko sudit .... 😕 😕 😕

Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7,340

Skusim este pozriet hodnoty po IVF

naveen
3. feb 2012

@leamax ale no ☹ ☹ ☹ ☹

leamax
3. feb 2012

@lenka_21 dovolala som sa na tu non stop linku, ma ju viatouskova teraz a mi povedala, ze to je negativne, ze mozem vsetko vysadit
ale dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre