Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
4. máj 2012

@zarabono 😀 😀 😀

bibi24
4. máj 2012

@zlatanka30 Ja si nemyslim, ze je to az tak skoro, ak sa uhniezdili povedzme na 2, 3. den, tak uz nieco moze byt na teste. A este ak su obe 😉
Tak sa drz, vela oddychuj, nech to spinenie prestane. 😉 Velmi drzim palce.

zlatanka30
4. máj 2012

@bibi24 dakujem

lulu10
4. máj 2012

@zarabono a ty lienka si bola na vsetky IVF v RF?

kukulik30
4. máj 2012

caute, mali sme odstavku elektriny, takze az teraz sa hlasim 😉
a inak musim sa priznat, ze ja , prosim pekne, som dnes testovala 4.den po ET...ano som truba, ja viem...samozrejme nic tam nebolo..no ale som nepoucitelna😝

speranza1
4. máj 2012

@kukulik30 no ahoooj... uz som sa zlakla ze kde asi si.....😀
ty si testla???? ved to je skorooooo 😀 😀 😀 ..preto ti nic neukazalo...

kukulik30
4. máj 2012

@speranza1 no a priznaky ziadne, ale uplne ziadne, akoby som ani nebola po trasfere 😅
no sak zdravy rozum mi vravi, ze skoro, ale co ak nahodou...chapes 😀 ja som uplne šiši 😝 dobre , ze som ten test lupou neobzerala a nemozem zohnat mamatesty u nas, to je hrozne toto

speranza1
4. máj 2012

@kukulik30 😀 😀 😀 ..mam velmi rada ludi ako si ty..... 😀

kukulik30
4. máj 2012

@speranza1 ta diki..aspon dnes rozosmejem ludi 😀

kukulik30
4. máj 2012

a teraz vazne, BABY- testomaniacky, aj "stare" reprofitacky, mal tu niekto pozitivny test skor ako 5 dni po ET? 😕 to am celkom zaujima...asi nie, ale som zvedava 😀

bibi24
4. máj 2012

@kukulik30 Ja z teba umrem 😀 😀 Vidis, preco ja netestujem. 😝

To zaujima aj mna celkom 😉

kukulik30
4. máj 2012

@bibi24 no nemozem si pomoct, vravim..nie som normalna.... 😝
ale aspon mate srandu 😝 😅 😀

rienok
4. máj 2012

@kukulik30 pokial viem, tak rekorderom medzi reprofitackami bola @cecil36 ... tá tuším testovala už 3 alebo 4 deň po ET 😀 😀 😀

bettypo
4. máj 2012

@kukulik30 ja som si robila ešte pred ET. Chcela som vedieť ako rýchlo sa vyplaví hcg z pregnylu 😎

nelly3
4. máj 2012

@rienok
neviem ci si ma pamatas, sme si kedysi trosku pisali, viem, ze si bola tiez v brne, mozes mi napisat skusenosti+vyber lekara a pod. dakujem 🙂 mozes aj cez IP 😉

kukulik30
4. máj 2012

@rienok a mala tam nieco? ci tiez ako ja dopadla 😀

lulu10
4. máj 2012

@kukulik30 😀 my si mozeme ruky podat v tom testovani, a potom ho kazdych 5 minut pozeras, ci sa tam nahodou nieco neobjavilo nie? 😀 😀

lulu10
4. máj 2012

@kukulik30 moj rekord je testovat este pred mrchou ( na IVF a ET som este nikdy nebola) ovu testami, ze ci tmavnu 😅 😅 😅

kukulik30
4. máj 2012

@lulu10 ovu testy som nikdy neskusila, kedze mi len IVF riesime, tak to len tehu testami sa zasobujem 🙂

bibi24
4. máj 2012

@bettypo a ako rychlo?

bibi24
4. máj 2012

Ja som testovala aj ovu testami po kazdom ET a KET, nikdy som tam druhu palicku nemala, az pri poslednom vklade - tak som si myslela, ze to vyslo. Nasledne aj slabe ciarky na mamateste a potom to slablo a uz nebolo nic.
Takze aj ovu mozu mat nieco do seba 😀

zarabono
4. máj 2012

@lulu10 hej,my sme sa lienkovali na vsetky tam

lulu10
4. máj 2012

@zarabono a prvy krat si bola kedy? sak to ani nepamatam... som myslela ze len dva krat si bola

zarabono
4. máj 2012

@lulu10 vidis vidis kote.prvykrat som bola v maji,potom v juni a potom koniec septembra

lulu10
4. máj 2012

@zarabono pekne po sebe ti to islo, vsetky injekcie si si pichala sama? to neviem ci zvladnem, no zuzka to isti keby nieco 😅

melisska
4. máj 2012

@bibi24 odkial si mala lieky na ivf? z netu?

melisska
4. máj 2012

@melisska uz viem citala som dalej 😀

melisska
4. máj 2012

@kukulik30 no jasne kukulik 😀 😀 😀 nie si šiši, ale odvazna 😉 😀

zarabono
4. máj 2012

@lulu10 coby si nezvladla.ale ty nebudes musiet

lulu10
4. máj 2012

@zarabono no dufam ze nie, ale zalozny plan musim mat, kolko injekcii si si pichala za jedno IVF? ja nemam ani sajnu ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre