Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
30. mar 2013

@lynx19 aj ja mam dalsie utorok ale este neviem ci v RF alebo u mojej gyn.,ja mam mat az cez vikend OPU nakolko moje vajuska pooomaly rastu a su lenive, kedže už máme 3 pokus

tinkatinulka
30. mar 2013

@lynx19 to si dnes 8DC? krasny rozmer

lynx19
30. mar 2013

@tinkatinulka 7 den a drzim ti palce nech ti to dobre dopadne , ja mam 2 pokus ,tak dufam,ze nam to tiez vyjde

tinkatinulka
30. mar 2013

@lynx19 tak potom klobuk dole na 7 den, ja som dnes 8 den 😉 umna neni nikdy vela vajok ale hlavne mi moc nedozrievaju tak dufame v zazrak..moje PCO proste brani vajuskam

dafy
30. mar 2013

ahojte 🙂 prosím vás o radu dnes som dostala mš okolo šiestej večer mám to uz počítat ako prvý den mš a zajtra uz pichnut injekciu? alebo sa to počita az od zajtra ako prvy den kedze som dostala az vecer dufam ze ste sa zo mňa vysomárili 😀 ..a este kedy je najlepšie pichat večer alebo rano??

amali
30. mar 2013

@dafy už sa to berie ako prvý deň.....ráno si pichni injekciu....aspoň ja som si pichala ráno 😉

tinna13
30. mar 2013

@dafy najlepšie je pichat rano a za prvý den počítaj az zajtrajsok.

tinna13
30. mar 2013

@amali mne povedal Stelc, že ked dostanem do 16 tak to mám brat ako 1. Den a ked po 16 tak mám brat ten prvý den az nasledujúci.

amali
30. mar 2013

@dafy takže ešte raz.......1DC je dnes začala menštruácia a 2DC je zajtra - 1 deň stimulácie treba pichnúť injekciu 😉

amali
30. mar 2013

@tinna13 no neviem...ale aj tak si o tom myslím že to nie je až také podstatné.....

tinna13
30. mar 2013

@amali máš pravdu az take podstatne to nie je 🙂

dafy
30. mar 2013

@amali no ja by som to tiez tak riešila ale počula som aj take ze ked do tretej dostanes tak sa nepočita az od druheho dňa

lynx19
30. mar 2013

@tinkatinulka neboj,dobre to dopadne 🙂

dafy
30. mar 2013

@amali zle som napísala ked do tretej nedostaneš 😀 uz som z toho aj ja zmagorená 😀

dafy
30. mar 2013

@tinna13 ok dakujem tak zajtra pichnem 😀

dafy
30. mar 2013

@amali
@tinna13 takže volala som na nonstop linku..... spýtal sa ma najprv kolko mam rokov a potvrdil ze uz aj dnešok sa počíta takže zajtra vraj si už mám pichnuť 😉

amali
30. mar 2013

@dafy tak predsa som dobre vravela 😉

dafy
30. mar 2013

@amali zrejme tam hrá rolu aj vek kedže sa ma najprv spýtal kolko mam rokov a az tak potvrdil ze uz mám aj dnešok počítať 🙂

martinusa22
31. mar 2013

Je mi to trocha blbe ale tak ma pobolievaju bradavky to mi ani pri menzese nerobi🙂))

makovicka53
31. mar 2013

baby neviete poradit?co treba na 1. konzultaciu v RF?ako to tam prebieha? vdaka za kazde info 😉

lienka_1
31. mar 2013

@makovicka53 My sme mali 1. konzultaciu presne pred mesiacom. Doniesla som kopie vsetkych sprav, ktore doteraz ohladne nasho problemu mame(aj moje aj muzove) A este pred konzultaciou sme sa dohodli, ktore doplnujuce vysetrenia nam spravia oni. A konzultacia prebieha velmi prijemne(asi ako vzdy v RF 🙂 )A urobil mi aj vaginalny ultrazvuk.
Vela stastia prajem! 😉

zarabono
31. mar 2013

@makovicka53 prva konzultacia je obrovsky rozdiel s heliosom.mas pocit,ze ti tam naozaj chcu pomoct,mozes doniest,co mas,dolezity je HP,budu ti robit sono,poviete,cim ste presli no a spolu zvazite najlepsie riesenie 😉 ked tam pojdes,tak zistis rozdiel medzi sk a cz 😔

radina
31. mar 2013

@martinusa22 Ano , presne. 😉 A s poctom snad aj kvalita . Ono je to ale dlhodoba liecba a nie kazdemu to zaberie.

zuzu1122
31. mar 2013

ahojte dievcata, presla som viacerymi clankami na nete, no nikde som nenasla odpoved... mame s manzelom podstupit 2 IVF soft... stimulovala som len clostilom... vzhladom na to, ze som mala na 10 DC vajicka (bolo ich 6) roznych velkosti od 9 - 22 mm tak mi doktor stopol cyklus a teraz musime cakat do dalsieho mesiaca... moja otazka znie: kedze mi budu postupne dozrievat vajicka, ked budeme mat s mm sex, oplodni sa to najzrelsie a co potom? co v pripade, ze budeme sexovat aj dalsie dni? skratka je mozne aby sa oplodnilo aj dalsie vajicko uz po oplodneni jedneho? cize je mozne oplodnenie dvoch a viac vajicok v rozmedzi povedzme troch dni?

makovicka53
31. mar 2013

@lienka_1
@zarabono ..dakujem vam...a tie spravy mi daju v pohode z CARu, ked si popytam?
@zarabono presne to potrebujem, lebo v heliose mam pocit, ze sme stale na tom istom, ked si ja nenajdem na nete nejake info ako dalej, tak tam mi to nepovedia...preto som sa rozhodla pre RF...

zarabono
31. mar 2013

@makovicka53 ja som z heliosu preto usla po prvej konzultacii,lebo by sme boli na mrtvom bode.no a v rf nam pomohli,chceli nam pomoct.ja som z heliosu si vyziadala spravy a vysledky a poslali mi

makovicka53
31. mar 2013

@zarabono aj sa ta pytali preco?ked miniem zmrzlinky tak odtial odchadzam...a ku komu si chodila v RF?

zarabono
31. mar 2013

@makovicka53 nepytali,to ich nema co zaujimat,preco si beriem dokumentaciu.chodila som k dr vitouskovej,max spokojnost,max starostivost,mohla som ju otravovat ktorukolvek dennu ci nocnu hodinu,vzdy sa ozvala spat.mala som na zaciatku tehu problemy a prvy trimester som chodila k nej na poradne,najskor kazdy tyzden,potom kazde dva,fakt velmi mily clovek a odbornik velky

makovicka53
31. mar 2013

@zarabono ano to je fakt 🙂....to je super ze vam to vyslo hned na 1x...ja mam za sebou uz 2. IVF ...teraz by som sla do 3. kola...ale rozmyslala som nad tou soft stimulkou...uvidime co povedia doktori

zarabono
31. mar 2013

@makovicka53 jednoznacne som za soft a nie za velke protokoly.ako to robia v mt alebo celkovo na sk.aj uspesnost je pri softe vacsia,navyse je to pre telo menej narocne.ako fakt po prvej konzultacii budes vidiet ten rozdiel.no a moju dr som odporucila dvom kamaratkam,obe otehu na prvykrat,obe boli i na sk,jednu vodili rok za nos na antolskej a druha skusila prvu konzultaciu v gynfive a isla potom na prvu do rf,ze sa potom rozhodne no a ostala v brne a je tehulka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre