Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
9. sep 2014

@falin dakujem mocc no sme doma bez svokry takže užívame medové týždne

speranza1
9. sep 2014

@falin ahoooj... asi nemam volajake dobre obdobie.... najprv krize, chrbat..teraz kasel.... a este aj vsetci dookola ma se*u...."vraj by sme sa uz konecne mohli snazit mat deti".... 😢 😠 ☹ ... neviem ci sa mam smiat, ci plakat....neviem.... co mam vsetkym zacat rozpravat, co vsetko mame za sebou???? je to vsetko smutne...fakt smutne ☹ .... ale samoska ze sa musim nad tie reci povzniest..ale ked niekedy tak zabolia a pridu vo velmi nevhodnom case tie reci... ach jaj......
ale bude to dobreeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
A ty? ako sa Vam dari?

jplenka
9. sep 2014

@gagirl Ahoj, nejako sme sa v sobotu nevideli, my sme už odchádzali o 11:30, zobrali nás skôr.
Ty si mala aké super embryjká, mne vlozili nakoniec obidve, jedno bolo EB/1 a druhé slabšie CM/2, tak dúfam, že budú bojovať ďalej u mňa...
Vínko som si dala len v sobotu, keď som sa spýtala doktorky, tak povedala no ešte dnes môžte tak 2 dcl vínka.. tak od nedele som už nedávala...
Inak kočky, toto je najťažšie obdobie - čakať na test, ani spávať dobre nemôžem :(

gagirl
9. sep 2014

Ahoj..aj som ta pozerala ci ta neuvidim ale mi sme dosli az neskor asi.
Myslim ze po nas uz ani nikto nebol..Ano mali sme pekne embryjka a vlozili sme len jedno..ostatne ak boli kvalitne sa mrazili..daju nam vediet kolko mailom.Neboj urcite to vyjde a aspon jedno sa uchyti..len skus byt v klude a pozitivne mysliet..je to tazke.pre mma tiez ale musime verit ze tp urcite vyjde..tak sa drzte..;)

silvik1
9. sep 2014

ahojte žienky 🙂 tak som si práve dohodla termín konzultácie u Dr. Štelcla - 06.10.2014 o 13:30 hod. dúfam, že po neúspechoch v GF sa nám zadarí 😉

zabka1124
9. sep 2014

Baby ja som taka krava:(!!!Zabudla som Orgalutran doma v chladnicke a teraz cooo???Myslite , ze mi Dr. co mi bude robit sono ho moze predpisat + pregnyl????Kuaaa dufam , ze heej:(!!!!

ludinka
9. sep 2014

@zabka1124 podla mna docent ti ho urcite moze predpisat 😉

zabka1124
9. sep 2014

@ludinka dakujemm, dufam, ze hej, inak som v peknej prdeli:(

benny11
9. sep 2014

@malickaberuska tak výsledok bude až zajtra ráno

crazybabenka
9. sep 2014

@ludinka
@zabka1124 baby a na čo je treba brať orgalutran k doc? ja k nemu idem tiež na sono na 8 DC...Ďakujem

ludinka
9. sep 2014

@crazybabenka ja som to pochopila tak ze zabka k nemu cestuje a v dany cas kedy picha tak ho nebude mat pri sebe...teda tak som to pochopila ja, inac k nemu nepotrebujes nic neboj sa 😉

crazybabenka
9. sep 2014

@ludinka ja som už napätá ako guma v trenkách.....dnes pichám prvý fostimon....a žalúdok jak na vode

ludinka
9. sep 2014

@crazybabenka a ktoy si den cyklu?
neboj sa ono to rychlo prebehne ani sa nenazdas a pojdes na odber, najhorsie je potom to cakanie na vysledok a potom na sono

crazybabenka
9. sep 2014

@ludinka dnes 2DC.....to čakanie poznám....keď sme mali ísť na prvé IUI....a folikul praskol skôr ako mal....a ako na potvoru som tam bola so svokrom a nie manželom....a docent mi povedal....tak sa posnažte doma.... 😀 😀 😀 😀 a na 25DC urobte test...... dobre že nie som odrátavala sekundu do testu ...samozrejme bol biely ako sneh.....ale na 31DC už boli koľajnice jak svet......teraz dúfam....že budú koľajnice okamžite 😀 😀 😀

adventmision
9. sep 2014

@zabka1124
ahoj to nieje problem oni ho tam maju v chladnicke kopec, jednoducho ti ho pozicaju.a ked prides nabuduce tak im ho donesies.vsak naco by ti bol doma?mne sa stalo to iste.

zabka1124
9. sep 2014

Ďakujem baby, ,uvidime co mi povie🙂! Ano idem k doc.Tomasovi na sono, kedze on je odbornik;)!

malickaberuska
9. sep 2014

@benny11 Si dobrá, že si vydržala netestovať doma 🙂 držím palce 🙂

falin
9. sep 2014

@tinkatinulka 😎 😎 😎 tak to treba poriadne vyuzit 😀

benny11
9. sep 2014

@malickaberuska ale testovala, ale všetky boli negatívne chi-chi, ale lekár vravel, že testy nie sú 100%

falin
9. sep 2014

@speranza1 - ked sa dari, tak sa dari ..... To poznam, ked sa zacne kaslat jedno, tak sa prida k tomu i kopec dalsieho.
Inac tie komentare k detom, no comment, clovek to pozna a ked sme spolu 10 rokov a deti nie su, tak je niekde zadrhel, nechapem niektorych ludi 😝 😖 . Ozaj sa len na to povzniest, aj ked to sakra boli 😠
Ja tak nejako o nicom. Snazim sa usmievat aj ked by som najradsej plakala .... Ale nejako uz len bude (a teda dufam ze lepsie)

ivka3901
9. sep 2014

@silvik1 ahoj aj ja patrým k dr. štelclovi síce som ho videla 3-krát v živote,ale je super my ideme na budúci mesiac na IVF s darovanými vajkami tiež po 5 neúspechoch v GF ☹

azzura
9. sep 2014

@ivka3901 cau, kolko si cakala na darkynu? budes mat cerstve alebo mrazakov?

tlucka
9. sep 2014

@sona_fit Ahoj Sonička, moja spolubojovníčka. 🙂 Ako sa máš? Už máš po OPU? Daj info, nech viem, kedy ma budeš nasledovať 🙂

zabka1124
9. sep 2014

Ahoj holky;)! Taak čerstvá info mme:doc.TOMAS úžasný človek, odbornik s velkym srdcom🙂!! Jednoducho super chlap, sympatak, pripominal my nasho super dekana na skole (výzorom aj rozpravanim)! Urodicka super:3×13, 2×14, 2×11, 2×10, 17, 8, 7 mm🙂! Bol spokojny a povedal mi co a ako by robil on a presne sa zhodol aj s Marcelooom🙂🙂! Orgalutran som nezohnala ale my poradil cetrocide(je to to isté len sa to inak na svk vola! ! Chvalabohu som nasla lekáreň, kde mi to predali!!!
Aaaa na opu v sobotu rano;)🙂🙂, len Marcel to zas nestihneee:(!!!, ale sľúbil, ze na vklad priide🙂;)!
Babenkyy ktoraa idete na opu v sobotuuu🙂, ja pojdem z ba asi s budúcim svagrom, ked moj mm nepride-zas;)!

crazybabenka
9. sep 2014

@zabka1124 juuuj dúfam, že sa budem aj ja takto v pondelok tešiť z jeho správy 😀 😀 😀

ivka3901
9. sep 2014

@azzura no zhruba asi 6 mesiacov vlastne od mája to vybavujeme a sme sa rozhodli 🙂 tak určite dáme čerstvé a ked niečo zostane tak dáme zamraziť a možem ísť neskor na KET ked by nebol úspešný ET

staga
9. sep 2014

@beni23 ja mam zajtra vklad mam take zmiesane pocity

zarabono
9. sep 2014

@staga nemaj,bude to ok.drzime palce moja.a nezabudni,cervene a davaj si aj zelezo🙂

staga
9. sep 2014

@zarabono Dakujem, dam ti vediet ako som dopadla. Napisala som ti na na FB mrk...

zarabono
9. sep 2014

@staga idem🙂 budem na vas mysliet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre