Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
28. máj 2012

@hencidlo
super a to treba najskor nejaku ziadost do poistovne zaniest? ci ? nevies?

hencidlo
28. máj 2012

@nelly3 nie tam uz len das vypisanu tu refundaciu plus zdravotnu dokumentaciu z centra tvoju aj manzelovu a doklad o zaplateni, ale mas narok iba vtedy pokial si si nevycerpala vsetky3 pokusy IVF uz na SK!

nelly3
28. máj 2012

@hencidlo
aha tak to mna sa netyka 😠

mackaso
29. máj 2012

@nelly3 Ahojky, včera som bola v RF prvý krát, to sa ani so SR nedá porovnať, to je tisíc a jedno 🙂

nelly3
29. máj 2012

@mackaso
poprosim blizsie info, som velmi zvedava 🙂

mackaso
29. máj 2012

@nelly3 bolo to tak, ako písala melisska, najprv sme sa na recepcii ohlásili, vyplnili sme formulár a potom po nás prišiel dr. Štelcl osobne, mali sme konzultáciu vyše 1h, pokecali sme o všetkom, aj sa zasmiali, bolo to veľmi príjemné, potom mi urobil UTZ, dal mi lieky, vyjde ma to 33 tis českých všetko, dal mi clostyl a Brawelle injekcie, mala by som začať stimulovať od júla

nelly3
29. máj 2012

@mackaso
tak to som rada a este aj nejake ine lieky a injekcie ti dal? ci len tieto? tam si si ich uz aj vybrala? sa tesim s tebou 😉

sophie32
29. máj 2012

@mackaso Ahoj! Tak to mas presne to iste ako ja...lieky, injekcie aj konecny ucet som mala taky isty 🙂

zarabono
29. máj 2012

@v555 to je uplne normalne 😉

zeina62
29. máj 2012

ahojte baby chcem sa opytat ci nema niekto skusenosti s doktorom kozumplik s reprofitu? vie my niekto nieco viac napisat skusenosti s nim dakujem🙂

v555
29. máj 2012

@zarabono Ďakujem.... 🙂 🙂 🙂

hencidlo
29. máj 2012

@zeina62 ahoj ja chodim ku dr. Kozumplikovi, myslim ze ja ako vsetci ostatny, je velmi mily, ustretovy da sa s nim dohodnut a aj poradi, takze spokojnost :o)

zeina62
29. máj 2012

@hencidlo dakujem za odpoved

melisska
31. máj 2012

Potrebujem surne 8 ks fostimon a 2ks Orgalutran, dakujemmmmm

mackaso
31. máj 2012

@melisska ahojky, ako sa máš? Ja by som potrebovala Bravelle injekcie, 75 IU a clostyl a utrogestan 🙂

nelly3
31. máj 2012

@mackaso
clostyl a utrogestan ti predpise aj tvoj gynekolog ci? a bravelle injekcie? si si nebrala z brna? tu je to lacnejsie ked si ich zozenies?

melisska
31. máj 2012

@nelly3 ano je to lacnejsie ak si ich zozenies tu v teme mam nemam lieky na IVF 😉

melisska
31. máj 2012

@mackaso dakujem za opytanie, mam sa dobre, zajtra zacinam pichat 😉 a ty???

dalida
31. máj 2012

Ahojte, kocky. Ja uz mam stimulaciu takmer na konci. Zatial to vyzera tak, ze na odber budu dve vajicka. Zajtra dopichujem poslednu injekciu... a zaroven vecer picham pregnyl... V nedelu rano ma caka odber.

mackaso
31. máj 2012

@melisska ja tiež celkom fajn, ja začnem až začiatkom júla, lebo teraz mám veľa povinností a nemala by som kľud, ty si si vybrala v lekárni v ČR ten clostyl?

jomini
31. máj 2012

Ahojte baby, prosim ako je to s platenim inf v brne, hradi cosi aj poistovna, zatial mne boli na jednom ivf u nas v sr.

melisska
31. máj 2012

@mackaso ano 2 ks clostyl a jeden pregnyl 356 CZK.

sophie32
31. máj 2012

Ahojte dievcence! Ja som si brala Bravelle a Orgalutran z Brna. 😉 Vlastne aj vsetko ostatne, Clostil, Pregnyl aj Utrogestan....podporila som cesku ekonomiku 🙂

melisska
31. máj 2012

@dalida juj moja 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

kiara15
31. máj 2012

ahojte baby tak zajtra drzte palce idem na vklad 😉

melisska
1. jún 2012

@kiara15 držíííííííííme 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

mne ako naschval nie a nie dojst mrcha 😒 vsak uz klope na dvere, tak si ju počkam 🙂

nelly3
1. jún 2012

@melisska
to je zakon schvalnosti, ja zase sa mi zda, zeby chcela prist skor, ale nemoze lebo v utorok idem na prvu konzultaciu, ked sa mi spusti skor (dufam, ze nie), tak musim asi zavolat a presunut si termin ci? skoda ze sa caka tak dlho na termin.

melisska
1. jún 2012

@nelly3 radsej keby si nemala, lebo dr. robi utz 😉 a ak pride ja by som zavolala a presunula termin 🙂

bettypo
1. jún 2012

@nelly3 ja by som sa radšej opýtala, nie rovno rušiť termín. Čo si pamätám tak keď sa robia prvotné vyšetrenia prvé sono sa robí počas ms. Dávaj si šťavu z citrónov, vraj to pomáha

kukulik30
1. jún 2012

ahojte, ja som dnes tiez napisala K. , ze ocakavam o tt menzes a ze aky postup, tak mala zmena nastala, clostil 1-0-1, a Gonal az od 3 . dna a 112 IU, po uzv sa urci , kolko cetrotide, ale max 4 ks...
som zvedava, ako budem reagovat na gonal, v podstate ja som stale mala na svk gonal...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre