Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zeina62
22. okt 2012

@tinkatinulka tak si na tom tak ako ja ,aj ja som 3 den po 🙂 a utrogestan si davas presne na cas?ci tak priblizne?

mirm
22. okt 2012

Ahojte dievcata, viete mi povedat kolko asi vyjde ivf v Brne? Dakujem 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. okt 2012

@mirm ahoj všetko ti vyráta doki na konzultácii 🙂 🙂alebo kukni ceník na stránke Reprofit,,,

zeina62
23. okt 2012

baby prosim vas surne mi poradte, ja som si mala dat o desiatej vecer estrimax, len som sa vobec na budik nezobudila a vstala som az teraz a zistila som ze jednu tabletku som si nedala tak som si ju dala hned teraz, stane nieco ked tolko som meskala? a teraz mam pokracovat dalej ako som brala alebo si neham odstup? najblzsie si mam dat rano o siestej, a tu zabudnutu som si dala teraz o 3:50.

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Naco užívaš estimax?

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Jejto je super mame rovnake napredovanie. snažim sa o 8 rano a 8 večer,ale nie presne na min.Dnes bola nejak divna noc lebo ja už som buntošila o 3tej,este som zaspala ale moje creva asi moc s utrogestanom maju problem, alebo este z narkozy mi je tak blbo od zaludka aaaaalebo už babo zahryzené 🙂)))

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka ten estrimax mam miesto estrofemu ty take nieco neberes?uz som volala do reprofitu za tiu jednu zabudnutu tabletku tak mi povedala ze to nic nepokazi, tak berem dalej tak ako som brala.

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka ja zase berem tak ze o 6 rano a 6 vecer ten utros a ten estrimax berem tri krat za den

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka nevies kolko trva kym sa uhniezdi asi embrio?tebe ake embria vkladali a kolko? mne vkladali dve cystoplasty vybornej kvality. ja ako nic take necitim akurat v nedelu mi bolo otrasne furt ma napinalo na zvracanie a bolela ma hlava a boli ma do dnes ☹

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 No ja zahanam bolest hlavy veeela vodou, ja som moc neni na pitný režim ale teraz pijem stale a dnes aj magnezko dam.Nie ja nič neberiem. A ake to ma ucinky?Teda beriem vitaminy pre tehotne a kys.listonu este navyse.Mne vkladali jedno super kvality, 10 bunkove embryo na 3 den po OPU, neviem preco sme nepockali do fazy blastocysta ale ze v maternici mu bude lepsie ako v petriho miske 🙂

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Uhniezdenie by malo byť asi v 6-7 den embrya, mne to vychadzana nedelu pondelok,tak asi preto a ty si mala až blastocystu tak ti to sedi na sobotu nedelu hihi

sarasota
23. okt 2012

@tinkatinulka zelam pozitivny testik.Aj ja som buntosila o tretej

sarasota
23. okt 2012

@zeina62 aj tebe zelam pozitivny testik

sarasota
23. okt 2012

@pankara nech su len dobre spravicky o bubacikoch

falin
23. okt 2012

@sarasota - velka gratulka k srdiecku 🙂
@panarka - pekne foliky a vajka. Drzim palce. V sobotu na kolku ides? Ja idem v sobotu na sono. papam teraz estrofem, mam zmrazene vajka, vklad by sme mali mat bud 1.11. alebo 3.11., dufam ze sa pekne oplodnia 😵
@kika017 - vitaj 😉 , Brno je dobra volba, verim ze budete uspesní. Lieky ti nakombinuju podla toho co mas
@zeina62 - drzim silno palceky
@melisska - kedy budes mat vklad?

sarasota
23. okt 2012

@falin dakujem.Budeme drzat palceky aj s bublinkou .

tea284
23. okt 2012

@sarasota tak uz oddychujes na pn-ke? Dobre si urobila, len si to pekne doma v klude uzivaj. Ozaj zacali ta uz "obstastnovat" nejake tehu priznaky 🙂 ?

bibi24
23. okt 2012

@zeina62 blastocysty sa uhniezduju na 1., 2. den po ET. Uhniezdenie trva niekolko dni a nasledne zacinaju produkovat hcg.

melisska
23. okt 2012

@falin neviem, ci to odlozim na jar ale bo ist v novembri 😅 neviem sa sama rozhodmut, keby tak okolo 20-25 november 😉

tea284
23. okt 2012

@melisska preco vahas moja ? nemas uz na to silu a potrebujes trochu zregenerovat 😖 ?

ria191
23. okt 2012

@sarasota super správička krásne tehuľkovanie ti prajem 🙂 🙂 🙂

melisska
23. okt 2012

@tea284 neviem, nechce sa mi vobec ist do brna uz tolky krat a nic a asi nechcem znovu prezit to sklamanie z neuspechu, praveze teraz mi je celkom fajn, uz ma to preslo....

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka jaj dufam ze tato bolest hlavy je s uhniezdenia 🙂 mne ich len v sobotu vkladali no a od nedele ma boli hlava vkuse, a v nedelu som vracala cely den☹

zeina62
23. okt 2012

@falin dakujeeem aj ja tebe🙂

zeina62
23. okt 2012

@sarasota dakujeem aj tebe prajem vsetko dobre a hlavne nech sa dari 🙂

zeina62
23. okt 2012

@sarasota taky mam pocit ze viacere sme boli tuto noc hore 🙂

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Juj grckanie nemam rada, možno ma to obíde ale ak by to mal byt pozitívny prejav tehotenstva tak aj na wcku budem spávať 🙂 Kedy budeš testovať 1x? Ja som mala PM 01.10., takže 29.by som aj skusila len sa bojim lebo 30teho chcem isť na krv.

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 A 02.11. mam plánovaný UTZ, asi pojdem sem k mojej novej doktorke 🙂

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka mne kazali ist na krvne test 1.11 a povedali mi ze den predtym nech testnem

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka dnes mam taky zvlastny pocit ako keby sa mi tocila hlava a ako keby som bola furt unavena taky divny pocit a este ta bolest hlavy, predtym ked som bola na oplodnenie som nemala tieto pocity! dufam ze to uz vyslo tento krat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre