Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
30. okt 2012

@tinka9075 aj my sme to prezili v dobrej nalade, predtym sme boli v Ledniciach, je tam nadherne, dali sme si obed, super den ... ale zajtra bohuzial realita, idem do prace, tak teraz do postele .. dobru

tinka9075
30. okt 2012

@hora_lka my sme už z domu šli v dobrej nálade a zostala aj ked sme šli domov a aj to je základ úspechu 🙂 🙂 a vkladali ste dve? 🙂 🙂 dobrú nocku ,,,

horalka79
30. okt 2012

@zeina62 gratulujem k vybornym vysledkom testu! 🙂 pozeram, ze si mala vklad na moje narodeniny, hi hi. Dobry datum.
Vitaj medzi tehulkami, davaj na seba pozor a tesime sa najblizsie na spravy o bijucom srdiecku 🙂 😉 😎
Ostatnym snazilkam prajem trpezlivost a coskoro radost z // ! 🙂 ja idem zajtra na druhy ultrazvuk, tak sa aj trochu obavam. Dufam, ze drobcek rastie ako ma..uch.

zeina62
31. okt 2012

@horalka79 dakujem ti, si zlata aj ja ti drzim palce nech dojdes stastlivo do sameho konca

hora_lka
31. okt 2012

@tinka9075 vkladali sme dve a este mame 2 v mraznicke

falin
31. okt 2012

@zeina62 - srdecne blahozelam tehulka 🙂 😵 🙂 a posielaj tehu virusiky, je nas tu zopar cakatieliek 😀
@tinkatinulka - neskusala si testik?

kika017
31. okt 2012

Ahojte baby, tak dnes nás čaká prvá konzultácia u Dr. Koudelku ... držte palce... dúfam, že sa čoskoro pridám k vám čakateľkám a tehuľkám 🙂

falin
31. okt 2012

posielam info o nas. V pondelok nam rozmrazili 11 vajicok, spg bol celkom fajn, oplodnilo sa nam 9, tak sa vytesujeme 🙂 Dnes budem volat ako sa maju nasi bobacikovia a upresnia kedy bude vklad

falin
31. okt 2012

@kika017 drzime 😉 , uvidis budes v rf spokojna

sarasota
31. okt 2012

@falin drzim palceky nech sa pekne delia 🙂

hora_lka
31. okt 2012

@falin tak drzim palce, nech to dobre dopadne 🙂

hora_lka
31. okt 2012

@kika017 dobre to dopadne, uvidis, drzim palce

sarasota
31. okt 2012

cakatelky zelam len pozitivne testiky 🙂

zeina62
31. okt 2012

@falin dakujeeem posielam vsetkym to velke prianie aby sa vam to podarilo🙂

ria191
31. okt 2012

@falin super, že deväť úžasné čísielko, len nech to dobojujú až do konca. Veľa šťastia 🙂 🙂 🙂

ria191
31. okt 2012

@sarasota ako sa máš tehuľka naša? Bábinko poslúcha?

ria191
31. okt 2012

@sarasota ozaj ten prednison musím brať v rovnaký čas? lebo ja kedy ma napadne hm? 😲

tinkatinulka
31. okt 2012

@falin Ahoj no dneska som bola na krvičke a čakam do poobedia aky bude vysledok...bojiiim 😉

falin
31. okt 2012

@tinkatinulka - silno drzim palceky, aby bol pozitivny

@sarasota
@hora_lka
@ria191 - dakujem babulky. Ja sa tak tesim a zaroven bojim, ale ved to poznate. Naposledy som to absolvovala pred rokom, a strasne by som si priala uz konecne uvidiet //

tinka9075
31. okt 2012

@falin držím palce velmi velmi 🙂 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@kika017 držím palčiaky budeš spokojná RF je dobrá volba 🙂 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@hora_lka super možno sa uchytia obe a budú dvojičky 🙂 🙂

ria191
31. okt 2012

@falin tak ja mám začať tento týždeň, ale mooooooc sa mi veru nechce aj ja bojim bojim bojim, ale jedna kočka napísala niečo čo sa mi veľmi zapáčilo a pre všetky kočenky a aj pre teba @nelly3 "kto nebojuje ten nevyhrá" tak huráááááááááááááááááááááá do boja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarasota
31. okt 2012

@ria191 ja si ho davam rano ako vstanem.Dnes som objednana na sono o pol druhej verim ze bude vsetko v poriadku dam potom vediet.Takze do bojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a na konci boja vas caka najkrajsia vyhra na svete. 🙂

ria191
31. okt 2012

@sarasota ty ho ešte užívaš? Bude všetko v poriadku uvidíš 🙂 . Jasné treba bojovať pokiaľ to ide mnohé z vás sú toho dôkazom, že sa to oplatí 🙂

sarasota
31. okt 2012

@ria191 budem ho uzivat az do ukoncenia 12 tyzdna

hora_lka
31. okt 2012

@tinka9075 mozne to je 🙂 budem sa tesit z jedneho alebo dvoch, len nech to dobre dopadne 🙂

horalka79
31. okt 2012

mile zienky, pridala som fotecku z druheho sono do albumu 🙂 uz rozoznat hlavicku a rucicky 😀 😵
Pekny dnik prajem!
@sarasota pridaj potom tvoje foto 🙂 drzim palce

nelly3
31. okt 2012

@ria191
ale ved ja uz tolke roky bojujem, ze az 😀

ria191
31. okt 2012

@nelly3 ja viem 🙂 chcela som ťa len štuchnúť 😀 . Viem, že keď sa budeš na to cítiť tak pôjdeš pre nanučika. Verím, že to bude čoskoro 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre