Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
13. nov 2012

@ria191 ved zvládla len ja som si to vymyslela tak že najprv jedno a o dva roky si pôjdem do brna pre druhe bábo 🙂 🙂

hora_lka
13. nov 2012

@tinka9075 gratulujem velmi 🙂 oplatilo sa

tinka9075
13. nov 2012

@hora_lka oplatilo sa íst do Brna robia tam zázraky 🙂 🙂 🙂

sarasota
13. nov 2012

@tinka9075 velka gratulacia velmi sa tesim 🙂 🙂

holly74
13. nov 2012

@tinka9075 Wáw, super obrovská gratulácia, naozaj tam vedia robiť aj zázraky. Samé nové tehulky v tejto téme, super!!! 🙂 🙂 🙂

falin
13. nov 2012

@nelly3 - ako si sa rozhodla, idete si po mrazacika?

@horalka79 - ja som pri 1.tehu, utros vysadzovala postupne , brala som ho do 12tt, potom som nebrala nic. Moj obvodny gyn. sa zaobera aj neplodnostou, tak som mu verila

@ria191 - dakujem 🙂 , a drzim palce nech je stimulka uspesna 😉

tinka9075
13. nov 2012

@sarasota dakujem ja sa tiež velmi teším 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@holly74 tak to áno robia tam zázraky 🙂 🙂 hlavne že na sk som bola na ivf a to mi stačilo aj iui v Brne 🙂 🙂

falin
13. nov 2012

@tinka9075 - supeeeer, obrosvska gratulka 🙂

@nika19 - ☹ ☹ 😒 , my sme boli na genetike v iscari, este ked sme tam chodili, na zaklade toho ma poslali este na hematku. Ja ked som isla do RF uz som tieto vysetrenia mala porobene, okrem imuno, tam sme neboli. Drzim palce do dalsieho boja

tinka9075
13. nov 2012

@falin dakujeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

falin
13. nov 2012

dnes som si robila dalsi testik, bol o nieco tmavsi, tak sa tesim, ale zaroven bojim, ved to poznate. V piatok pojdem na krvicku

ria191
13. nov 2012

@nelly3 a všetky kočeny nebudem menovať, lebo je nás tu stráááááášne veľa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ja som bola včera na kontrole ufff sama autom, ale zvládla som to našťastie, len som tam prišla mierne vyklepaná. Kontrola dopadla na môj stav dobre. Po 3 folikuly na každom vaječníku a to mi pri predošlej stimulácii pravý vaječník vôbec nereagoval a teraz áno tak som bola rada. Problém je vtom, že je príliš vysoko a nedokážu sa k nemu dostať. Ale nevadí aj keď budú len tri oocyty budem nesmierne šťastná. V piatok OPU tak babenky držte palce. Potom sa vám ozvem, ale nemám doma počítač tak až v ponelok 🙂

annetty
13. nov 2012

Ahojte baby🙂 Som tu nova a tato problematika sa ma tyka, ale tato diskusia je neskutocne dlha, tak neviem ci uz bola rec o IVF s tazkou endometriozou, resp. ci uz ma niekto pozitivne vysledky. Novu temu by som zas ohladom tohto nechcela zacat. Dakujem vam vsetkym vopred za odpovedik.

holly74
13. nov 2012

@tinka9075 no, je to proste SUPER.....len teda musím dodať, že škoda že v mojom prípade sa im ten zázrak nepodaril... ☹
@falin pripajám sa a gratulujééém 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@holly74 dakujem neboj podarí sa aj tebe budem ti držat palce 🙂 🙂

kika017
13. nov 2012

@tinka9075 super správa, gratulujem 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@kika017 dakujeeeeeem 🙂 🙂

tinkatinulka
13. nov 2012

@holly74 Ani mne sa neušlo toho potešenia ale mi ideme narad v dalšom kole 🙂

zeina62
13. nov 2012

@tinka9075 supeeeeeeeeeeeeeeeer tesim sa stebou velmi🙂

falin
13. nov 2012

@ria191 - na piatok drzime palcekyyyy

@holly74 - dakujem 🙂 , a neboj verim ze aj u vas sa zadari

@annetty - ahojky vitaj, ano su tu aj endometriacky. Napr. Nelly, myslim ze aj Ria (dufam ze sa nemylim, ak ano, oprav ma ria). Ja som mala tiez niekedy endometriozu, v roku 2004 som bola na laparke, kde mi odstranili endo cystu a dalsi cyklus som isla na ket, to som chodila este do iscaru a podarilo sa mi otehotniet. Endo sa mi potom nevratila, klop-klop.
Pozeram ze si z okresu TT, si priamo z TT ci z okolia? Aj ja som z TT, aj Nelly 😉
Bola si na ivf na SK?

tinka9075
13. nov 2012

@zeina62 dakujeeeem pekneee 🙂 🙂

nelly3
13. nov 2012

@annetty
ako pisala falin ja mam endometriozu IV. stupen - ten najhorsi, aj ria, nam sa zatial nepodarilo, ale verime, ze sa urcite podari a v teme endometioza je vela bab, ktorym sa podarilo otehotniet dokonca prirodzene, takze hlavu hore 😉

hora_lka
13. nov 2012

ahojte, tak je to pravda .. este sa z toho spamatavam... mam potvrdene krvou, ze som tehotna 🙂

nelly3
13. nov 2012

baby boze tato tema ma same tehulky, je to uzasne, velmi sa z toho tesimm a verim, ze aj nam ostatnym sa zadari a budeme tu pisat, ze sme tehulky 😵

melisska
13. nov 2012

@tinka9075 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

melisska
13. nov 2012

@hora_lka blahozelaaaaaaam 😵

melisska
13. nov 2012

@falin 🤐 😵 😵 😵 😀

sarasota
13. nov 2012

@hora-lka super tehulka 😀

melisska
13. nov 2012

chvilu tu nie som a........same super spravy 😀 😀 😀 len tak dalej 😵

tinka9075
13. nov 2012

@melisska dakujemmmmm 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre