Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
21. aug 2013

@annetty Ďakujem za povzbudenie. 🙂 Ja vlastne už ani nesmútim - asi preto že už smútiť nevládzem..kašlem na to, život ide ďalej... Gratulujem k 2 embryjkám . Ak sa budú dobre vyvíjať, budeš mať aj vklad, či Ti ich zmrazia?

zibi
21. aug 2013

@vivianamk dakujem moja...a ako prebieha opu na cechach ? bola si spokojna s urovnou? pocula som ze v brne je to uplne o dacom inom ako tu na slovensku

annetty
21. aug 2013

@nelly3 - velka vdaka neluska 🙂 Dala si mi nadej. Od kedy mi Marceklo povedal, ze ide vsetko von, som si myslela, ze sa zblaznim...ale teraz tesim ako mala opica 🙂 Este ze som neodbitna u lekarov 🙂 Tusim tolko gynekolog nema ani nasa ulica, kolko ich mam teraz ja 😀
@holly74 - ver v zazrakoch, u mna je to zazrak. AJ ked bublinky mi to vzdaju teraz, neva...sanca na teho je stale kvoli funkcnemu vajecniku. Ak by prezilo jedno embrijko PK, tak by sme ho dali zmrazit....bude a mna musiet cakat vyse pol roka...ale vydrzkame to. A ked to bude vhodne len na vklad, tak v nedelu u Otevrela alebo v pondelok u Marcelka.
Ja ti drzim tak isto silno palce, nech je uz konecne u teba bocianik 🙂

nelly3
21. aug 2013

@annetty
pockaj aby si nebola tehulka co si myslim, ze sa aj moze stat a ani ziadna operacia nebude. ved zazraky sa deju 😉

sarasota
21. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk-pozitivny testik HCG-1875
@gerdusha
@tinna13 - pozitivny testik HCG-789
@bergalm posielam srdiecko pre ubolenu dusicku
@dafy- pozitivny testik
@sarasota 😢
@mimika1973
@nomxxx
@lubicaligocka

stastenka42
21. aug 2013

@sarasota Zlaticko to niee :'(:'(:'(:'(:'(:'(to je nespravodlive...

tinkatinulka
21. aug 2013

@sarasota milacik nesmut..nám prave odzvonilo 4IVF a to sme nedošli k transefu, zas.Asi musi prisť další tehu vlak a potom pojdeme spolu

holly74
21. aug 2013

@sarasota To je mi ľúto. Držkaj sa, zlatko...

lienka_1
21. aug 2013
bergalm
21. aug 2013

@falin ja?da sa to som zvedava ako dopadneme aj mam troska strach,ako budem reagovat na lieky 😉 no uvidime teraz troska relax od neuspechu a hor sa do boja September je Moj Mesiac 😀 😀 😀

bergalm
21. aug 2013

@lubicaligocka ok dik za radu zoberiem

bergalm
21. aug 2013

caute babule chcem sa spytat tie co ste platili IVF v ceskych korunach nebol potom problem tu vo Vseobecnej zdr.poistovni dat si to refundovat?ked to nieje v euracoch?nakolko mam svagrovu v banke a mam jej zamestnanecky kurz co je pre mna najvyhodnejsie 😀 dik za info

melisska
21. aug 2013

@sarasota 😔

dafy
21. aug 2013

@sarasota ☹ ☹ ☹

nomxxx
21. aug 2013

@sarasota ☹ ☹ ☹ to je mi ľúto

mirkakn1
21. aug 2013

@sarasota to mi je velmi luto ☹

bergalm
21. aug 2013

@sarasota je mi to luto,ale neboj nasadneme mozno spolu na vlak a aj my sa budeme tesit 🙂 🙂 verim tomu uz teraz

annetty
21. aug 2013

@nelly3 hehe 🙂 to by uz bol na mna moc z tých zázrakov 🙂 Mna bude tešiť každá teho sprava na koniku 😉. Si na rade anjelik 😵

annetty
21. aug 2013

@sarasota 😢 😢 ☹

tea284
21. aug 2013

@sarasota je mi to luto, velmi velmi som ti drzala palce ☹ , mrzi ma to ☹
poslala som ti srdiecko aby ta potesilo a povzbudilo

sarasota
21. aug 2013

bola som si trosku hlavku prevetrat a vsetkym ktore ste nam drzali palceky dakujeme.Cudujem sa sama sebe ze to beriem neako sportovo 😉.Babulky mala som Nativ Ket poradte mozem ist hned do dalsieho Ivf alebo radsej mesiac pauzu?

tinna13
21. aug 2013

@sarasota preboli to a dalsi pokus sa podari, drzkaj sa

tinna13
21. aug 2013

@sarasota po Kete mozes ist hned na Ivf, ja som tak bola na jar. Ket, Et, Ket vsetko hned po sebe

sarasota
21. aug 2013

@tea284 dakujem za srdiecko potesilo a budeme bojovat dalej mna tie neuspechy nedostanu 😉 🙂

buba08
21. aug 2013

@sarasota je mi to luto ☹

sarasota
21. aug 2013

@tinna13 dakujem tak idem hned do boja bude protiutok 🙂

sarasota
21. aug 2013

@dafy posielam srdiecko pre tvoje srdiecko v brusku a drzim silno palceky nech krasne stupne hcg zajtra 😉 🙂

melisska
21. aug 2013

@sarasota podľa mna môžeš ísť hneď

tea284
21. aug 2013

@sarasota vyborny postoj moja 😉 , raz sa to musí predsa podarit

falin
21. aug 2013

@sarasota - moja to mi je velmi luto, posielam srdiecko a objatie. Na soft mozes ist hned ak si mala nativ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre