Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
10. sep 2013

@jalaura a ty si ktory den cyklu teraz?

stastenka42
10. sep 2013

@zibi je to trochu zlozitejsie,pre nas laikov je to rovnake,ale nieje,ak by to tak bolo tak vsetky papame Ecko a nemusime pichat injekcie,tak isto sa predpisuje na riedenie aj anopyrin preventivne,len v skutocnosti hustotu sposobuju krvne dosticky trombocyty a rozne ine faktory ktore sa musia pravidelne kontrolovat...neviem presne tie odborne nazvy ale teraz na poslednej kontrole mi to dr pekne vysvetlila..

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stastenka42
10. sep 2013

@zibi ale kludne mozes je to jeden z najlepších antioxidantov a vdaka nemu sa rychlejsie obnovuju bunky,prekrvuje a pretoppodporuje plodnost...cez to vsetko su na trhu kvalitne vitamin vyslovene pre urcite trimestre a to uplne staci😀ja tiež beriem femibion 800

speranza1
10. sep 2013

@nelly3 juj moja..tak toto si ako dobre povedala.... 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ... presne tak..uz sme na rade aj my! 😀 😀 😀 😀 cmuuuuuk (samoska aj ostatne baby) 😉 😉 😉

sarasota
10. sep 2013

@stastenka42 dakujeeeeeeeeeeeeeem 🙂

speranza1
10. sep 2013

@sarasota cauko draha... uz si v praci? ci to ides az zajtra? co si dnes porabala? 🙂

nelly3
10. sep 2013

a jasne, ze aj @sarasota, ale ta uz je tehulka v tejto chvili a ostatne dlhodobo dlhodobeeeeee snazilky 😉

buba08
10. sep 2013

@zibi drzim palce na zajtrajsi test, urcite tam namiesto ducha budu uz krasne kolajnicky 🙂

sarasota
10. sep 2013

@speranza1 konecne zajtra idem lebo doma sa asi scvoknem 😀 len sa tak presuvam z jednej izby do druhej a dumam a dumam 😉 kujem plan B. Ej veru uz by sa patrilo naskocit na ten tehu vlak ved uz sa vam to blizi 🙂

melisska
10. sep 2013

@sarasota 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gaga83
10. sep 2013

@sarasota kedy budeš testovať?

sarasota
10. sep 2013

@melisska ako sa mi mate? 🙂

sarasota
10. sep 2013

@gaga83 planujem az na ten 12 den to vychadza 18.9. ja som vzdy dostala mrchu ked som nebola tehu aj ked som brala utrogestan tak si pockam 😉

sarasota
10. sep 2013

@gaga83 ty asi budes skor?

gaga83
10. sep 2013

@sarasota ja mám testovať 21 tiež na 12 deň je v papieroch ale doky hovoril že 14 tak neviem. Možno dám skôr to je ešte mooooc ďaleko ☹ ☹ ☹ ☹

vlasatica
10. sep 2013

Ahojte dievčata. Chcem sa opytat koncom mesiaca by som mala zacat so stimulaciou. Musim dokupit este nejake lieky. Chcem vediet ci aj tie mi potom preplati poistovna, ked si budem davat refundaciu nakladou? dakujem za odpoved

nelly3
10. sep 2013

@vlasatica
preplati ak nemas na sk vycerpane 3 pokusy, dovera, vszp preplatia cca do 1000€, union nie 😉

nelly3
10. sep 2013

@gaga83
ty co riesit testovat, to je daleko, vychutnavaj si, ze si tehulka 😵

nelly3
10. sep 2013

myslite si, ze ked som teraz brala utros od opu vecera, celkovo cca 2 dni a som ho vysadila tak dostanem menzes? asi ano vsak.

gaga83
10. sep 2013

@nelly3 ja sa ešte testovať nechystám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vlasatica
10. sep 2013

@nelly3 dakujem zatial mam len jedno IVF v Martine za sebou

nelly3
10. sep 2013

@melisska
pocuj ty nas nejako uz zanedbavas hmm, kde sa flakas 😀

jahoda333
10. sep 2013

Ahojte babulky dnes mi sestricka volala ze mam zvysene FSH mam hodnotu 7 a ma byt najviac 5 zajtra mam ist k endokrinologicke a bojim sa poradte mi kto mal rovnaky problem 😒

jalaura
10. sep 2013

@yanka1 to ano a velku....ja som bola s malickou dusickou...ale este sa moc netesim...necham potvrdit krvou

jalaura
10. sep 2013

@mimika1973 no ja som mala vklad na 5 den - EB. Chcela som aj dalsie co bolo CM ale to nakoniec rozhodli ze nema sancu...a spravne rozhodli lebo sa prestalo vyvijat hned v ten den

melisska
10. sep 2013

@sarasota máme sa výborne, drzkame sa 😵

jalaura
10. sep 2013

@zibi a ktory den si po vklade?

jjajka
10. sep 2013

ahojte. idem sa ku Vam pridat ak mozem.
Mam uz 6 rocneho chlapca a uz 4 roky sa pokusame o surodenca. Zatial vsak boli len 2 anembryomole a kedze moj lekar to neriesil, bola som v Heliose Martin, tam nam aspon porobili testy. Mame za sebou 1 IUI-neuspesne a rozhodli sme sa, ze kedze je to pomaly drahsie a s velmi malou uspesnostoum tak lepsie bude IVF soft v Brne. Uz som poslala papiere a bude ma kontaktovat doktorka Pospisilova. Mate s nou niekto osobnu skusenost, vsade citam len o tych lekaroch, o lekarkach nic?
Jalaura - super, tak vidis ideto aj bez priznakov, potichucky sa tesim s tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre