Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
30. sep 2013

@tinkatinulka a nie je znizene ked ho mam nizsie ako je spodna hranica? Neviem nerozumiem tomu.

viaven
30. sep 2013

@manita a zistili ti nieco? nejaky probem preco sa nedari? kolko ti tieto vystrenia trvali? odkial si? teda ja patrim pod zilinu, neabsolvovala si nejake vystrenia tak? ZA, Martin, Cadca...?

tinna13
30. sep 2013

@tinkatinulka aha uz som pochopila tvoju odpoved 🙂

ikuska
30. sep 2013

@falin dakujem velmi pekne

jomini
30. sep 2013

@nelly3 dakujem za info, mozem sa opytat kolkate ivf podstupujete? My mame za sebou 3. ivfka

nelly3
30. sep 2013

@jomini
1.IVF +3x KET GF ba - vsetko negativne, 2. soft IVF RF-negativne, KET z toho pozitivny, ale na kratko, 3.soft IVF RF co bolo zaciatkom tohoto mesiaca katastrofa 1oocyt, sice zrely, ale sa neoplodnil, takze bez ET - asi zla stimulka alebo co, ide sa na 4.soft IVF RF dufam a verim, ze posledny a uspesny 😉

nelly3
30. sep 2013

@sona_fit
ahoj, pribalove letaciky si vobec ale vobec necitaj ok 😉

nelly3
30. sep 2013

@falin
ahojj 😉

manita
30. sep 2013

tak ževraj môže byť zo mňa kozmonaut, takú mám super štítku... 😀 😀 😀

@zibi po 3xIVF mi TSH kleslo z 3,7 na 2,5... ževraj ideálne na IVF a mám sa šupnúť nato... 😉 takže sa opäť potvrdilo, že po IVF nám to TSH klesá samo od seba
a melatonín si dávať nemám, ževraj každá žena môže na to reagovať inak (ak mám čas na pokusy, dá sa to testovať zopár cyklov), ževraj sa to môže v tele voľne naviazať s niečím, čo nám práveže urobí úplne nafigu vajká (a veruže si spomínam, že tu nejaké dievčatá písali, že im oocyty melatonín pokašľal)
@viaven všetko v BA, je to rýchle, na endo som čakala 2 dni a na hemato idem (tiež chcem vidieť čierne na bielom, že "všetky miery ideálne")
@yanka1 bola si s cesnakom? ako?

manita
30. sep 2013

@tinna13 hádam by bolo dobré skočiť za iným, musí ho niekto zastupovať počas dovolenky...

sona_fit
30. sep 2013

@nelly3 🙂 Ďakujem, keď dr. ma sám tak vystrašil 🙂 Vidím, že už toho máš tiež dosť za sebou, ja podobne, ale zatiaľ len na SK. Som zvedavá ako budem reagovať na soft v Brne.
Veľa šťastia prajem, nech to 4 Soft víde! 😵

sarasota
30. sep 2013

@amali super let tak pekne dalej 🙂

sarasota
30. sep 2013

@ikuska
@sally2401
@bergalm babulky drzime Vam palceky nech sa bubacikovia krasne zahryzkaju a nech si najdete krasne kolajnicky na teste 🙂 🙂 🙂

sarasota
30. sep 2013

@isabellaa verim ze mas pre nas krasne spravicky 🙂

bergalm
30. sep 2013

@sally2401 aha no mna pobolieva tiez 1strana vajecniky ale nespinila som myslim,ze u kazdej to je ine ja som spinila po OPU

isabellaa
30. sep 2013

@sarasota 😉 ty mas prehlad, no toto 😉 . Ano mam, som stastna a aj pokojnejsia, malinke ma 1,64 cm, hematom tam stale strasi, ale vyzera to dobre. Vsetko bije ako ma a gyn. mi ukazoval nozicky, hlavicku...no proste parada. Kontrola buduci piatok, sme len o 2 dni mensi ako posledna mrcha, tak si myslim, ze je to dobre.

Ako sa Vam dari? A kedy ides na srdiecko? Si mi minule neodpisala, alebo som to prehliadla.

isabellaa
30. sep 2013

@tinna13 dakujem za toho Cunderlika, aj moj gyn. odporucil z Blavy jeho. Uz som sa aj objednala 😉

sarasota
30. sep 2013

@isabellaa super spravicka tesim sa ze ste v poriadku.Objednana som na 16.10. uvidim ci dotial vydrzim 😉

isabellaa
30. sep 2013

@sarasota dakujem, budem na Vas mysliet, nech bije ostosest 😉 . Jujj este vyse dvoch tyzdnov, nech ti to rychlo ubieha 😉

sarasota
30. sep 2013

@isabellaa dakujem 😉 .Cunderlikovi si sa dala objednat uz na vysetrenie okolo 20.tyzdna?

ikuska
30. sep 2013

@sarasota dakujeeeem velmi pekne

jalaura
30. sep 2013

@yanka1 no tak to je zaujmave ze tebe napisal ze po mesacne pouze...mne povedal ze 3 mesiace by sa zisli kedze mi zobrali tak viac a aby sa stihli spametat a aby dalsie boli kvalitne....
takze my aj po novembri...ale radsej som si povedala ze pockam a mozno budu kvalitnejsie...zatial si dam nejaku mesacnu kuru s aloe vera..a vcelou kasickou, pripravim sa takto a uvidim...ty ides teraz v oktobri?
K.

zibi
30. sep 2013

@manita hm no neviem napr. mne urobil pekne vajka ale boh vie ci to bolo nim ...no ..ja tiez teraz dalsi pokus bodem brat len matersku kasicku a asi nic ineho a kyselinu listovu.... to je vsetko ... tiez sa bojim ze melatonin mi moze zvysovat tsh

mne sa zda ze po vklade mi stale stitka reaguje mozno na embryjka neviem..lebo ja som napr. po 2 ivf sa po vklade dostala az do hypertyreozy co sa ma endokrinologicka opytala ze ci som nebola tehotna ze to sa tak stava pritom... a to mi ale vkladali dve embryjka....
ja som mala tsh 15 augusta pred stimulkou 4,58 tak som zacala brat euthyrox 100 lebo som ho mala doma... pri vklade som 28 augusta bola este raz na odber a tsh mi kleslo na 3,45 alebo tak nejako a tri tyzdne po vklade som bola cca okolo 5 -6 septembra na krv som mala tsh 0,58 tak to je dost skok si myslim 😖
mozno aj tie leiky ako clostyl a merional vpylvaju na stitnu zlazu no boh vie ..budem to musiet poriesit nech mam pod 2 nad 2 ked budem mat tak ani na vklad nepojdem ...pre istotu stale som mala tsh vyssie a nikdy to nevyslo a aj otevrel mi pisal ze si to musim dat dokopy

zibi
30. sep 2013

@tinna13 si spadla az do hypertyreozy... co je zvysena cinnost stitnej zlazy ..mne to poedala dokyna po druhom vklade, ze niekedy sa stane ked si tehu, ze je vysoky narok na stitnu zlazu od babatka tak tsh moze klesnut ... ty sa liecis na stitku ? neberies nejake jodove pripravky tehotenske? alebo nieco s kelpom? oni mozu tiez ovplyvnit stitnu zlazu.
ja ked som mala to tsh v tej hranici ako ty, tak mi znizila davku euthyroxu zo 100 na 75.... ale ty sa neliecis na stitku tak mozno ti daju nejake lieky na tu hypertyroeozu. endokrinologicka mi povedala ze to moze byt aj nejaka nerovnovaha chvilkova a ze keby to pretrvavalo tak ma muis zacat liecit na zvysennu cinnost...skus ist k inemu endokrinologovi , nezastupuje ho niekto? lebo stitka je dolezita aj pre teba aj pre babo nie je to dobre ked mas takuto nerovnovahu.. mozno ti opakovane zoberu hormony stitnej zlazy a podla toho sa zariadia... neboj uricte to bude dobre

buba08
30. sep 2013

@zibi ahoj zibi, volala som dnes gyn a povedal mi, ze prednison nemam vysadzovat pri atb, tak som ale namiest 5 mg zobrala dnes len 2,5 mg

zibi
30. sep 2013

@buba08 tak vidis ..ja som tiez nevysadzovala...ono to ma vyznam ze sa berie a on sa ani nema naraz vysadit ... 😉

kacenkab
30. sep 2013

Ahojte. tak sa hlasim som doma po vklade. Moj priatel si robil srandu a minule ked sme isli z odberu mi hovori ze objednaj dievcatko (jedneho chlapca uz mame). Tak dnes som to hovorila Machacovi a Machac zlaty bol, ked vosiel do tej miestnosti kde uz som lezala pripravena na vklad hovori tej emryologicke do okienka : "Hanicko jednu ruzovou poprosim!" 😀

kacenkab
30. sep 2013

Tak a uz len cakat na tie kolajnice. Testujem 14.10. Najde sa aj pre mna nejaky ten tehu virusik? 😉

amali
30. sep 2013

@kacenkab tu ho máš 😉 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

kacenkab
30. sep 2013

@amali waaaaaaw, dakujeeeeeeem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre