Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
7. okt 2013

@lusipe ako ktora ja som mala OPU na 11den

lusipe
7. okt 2013

@bergalm fakt tak skoro?....ja som myslela, ze to az tak 14 az 16 den...a kolko si mala vajiciek?....

bergalm
7. okt 2013

@buba08 ten moj ma takyto postup ale nevadi aspon mi predpisal utros a estrimax a dala som mu aj spravu o IVF sak aj tak v Piatok mam ist k nemu na kontrolu kedze som na PNke a to mi povedal,ze mi vychadza preventivka tak ju jednym razom spravi 😒 len nechcem moc aby sa do mna sparal vnutornym sonom ale povedal,ze uz by mohol byt vidno vacok neviem 😕

bergalm
7. okt 2013

@lusipe 12 oocytov

lusipe
7. okt 2013

@bergalm fuha, tak to som zvedava ako zareaujem ja, kedze je to prve IVF.... 😉

zibi
7. okt 2013

@bergalm moja mala si ortalutran? alebo cetrocide? kolko ti ho predpisali? jeden ks mi staci kupit?

zibi
7. okt 2013

@tinna13 aha dakujem ..tak mam kupit dva? ci jeden staci? mam 10 merionalom clostyl ale rozmyslam nad tym orgalutranom ze kolko zobrat mam moznost lacnejsie poznahat ...

bergalm
7. okt 2013

@zibi ja som mala 1

bergalm
7. okt 2013

@zibi ja som mala 1ks orgalutran a dali mi ho v RF a potom som to zaplatila na FA

zibi
7. okt 2013

@bergalm dik tak kupim len jeden

bergalm
7. okt 2013

@lusipe snad dobre mne Stelcl dal takuto a povedal mi ze by to malo byt podobny pocet ako v BA a tam som mala 11ks len ked som bola na ULZ tak Otevrel videl len 5ks a vidis vydolovali zo mna 12ks 😀 a to som mala v BA dlhy protokol 😠

lusipe
7. okt 2013

@bergalm no ten dlhy som mala mat aj ja...uz som ho mala schvaleny a aj dipherelin som vybrala z lekarne...ale potom sme isli na konzultaciu do Brna, tak sme sa tam so Stelclom dohodli...ved sme obaja v poriadku, tak ze skusime len toto soft....len ma nejako hrdlo zacina pobolievat, tak snad nic zle....

mimika1973
7. okt 2013

@melisska aj ja aj ja chcem tehu virusiky!!!! 😵

miscok
7. okt 2013

@zibi Ja som mala 2 Orgalutrany pri softe.

mimika1973
7. okt 2013

@sally2401 ahoj a mrazacika mas v akom stadiu? tiez EB ci ine?

falin
7. okt 2013

@zibi - ja som mala vacsinou 2, ale tusim Nelly pisala ze mala 3, je to individualne

mimika1973
7. okt 2013

@tancik ahoj a mrazacikov mas v akom stadiu vyvoja? B ci XBm, HB? to je super sanca navyse! 😉

ria191
7. okt 2013

@zibi kedy máš stimulku? jeden cetrotide by som ti darovala spotreba je ale 10/2013 ale môžeš ho použiť aj v novembri, decembri Marcel povedal, že je to v poho 😀

zibi
7. okt 2013

aha lebo ja som minule nemala ani jeden tak predpokladam ze jeden by mi mal stacit ... 🙂

zibi
7. okt 2013

@ria191 dakujem velmi pekne ... ale asi pojdeme november december alebo mozno az v januari zavisi to od vela faktorov to by uz bolo dost po zaruke ...skoda

baby ja mam dodrbanu tu ruku dost ma boli tak najprv to musim poriesit lebo inak sa to neda...mam problem ju zdvihnut nad hlavu ... tak uvidime.. teraz budem chodit po vysetrenaiach samych tak som zvedava lebo zatail na nic neprisli extra 😝 a boli to dalej

sally2401
7. okt 2013

@mimika1973 vkladané bolo EB/2 zamrazené je EB/1.

miscok
7. okt 2013

@zibi No to si kvalitne vtedy spadla ☹ Pekne sa porichtuj.

mimika1973
7. okt 2013

@falin ahojko moja, 😢
a co vam vkladali teraz naposledy? HB, XB a kolko? mrazaciky su tiez?
Nevedela som, ze ste sli do toho uz!
A povedali aj pricinu preco to nechce vyjst? chyba vo vajkach ci spemosoch ci oboje? navrhuju darcovstvo ci nie? lebo mne uz o tom zacinaju hovorit tiez! 😒

mimika1973
7. okt 2013

@sally2401 aha, a preco ste nechceli dat vlozit naraz dve?
AJ ja len do EB pridem a nic viac! 😒 Tak neviem ci je to pomalsi vyvoj teda, ked to oznamkuju aj ako jednotka minus, a ci to ma tiez sancu alebo menej, lebo do 3.dna vzdy dobry vyvoj byva a potom takto sa to len vyvinie....ty mas tiez Stelcla?

mimika1973
7. okt 2013

@bergalm 🙂 ahoj tehulka!
citila si aj nieco ako priznaky? bublinky si mala krasne oplodnene, takze som ani nepochybovala, ze bude iny vysledok! 😉 tesim sa s tebou, drzkaj sa! 😵 neviem ci nabuduce aj my nepojdeme cez inu alternativu, pol na pol s darcovskymi, furt mi tu hovoria o veku a zlej patologii spermosov, ach jaj....musime porozmyslat veru s mm...ja som za, aj ked to stoji vela eur, ale mm za to az tak horuci nie je, tak sa musi podumat co dalej ak chceme to miminko raz! 😖

zibi
7. okt 2013

@miscok tak to ano .aj ked pisem ma boli .... este ze som doma na marodke a nechodim do roboty lebo by som nemohla 8 hodin byt na pc

@falin a co sa stalo? ☹ necitala som vsetko som menej na pc kvoli tej ruke
@bergalm blahozelam krasne ciarky

zibi
7. okt 2013

@ikuska daco sa tam uz pekne ukazuje drzim palce .. 🙂 kolko dni si po et?

zibi
7. okt 2013

baby tak na tu stitku mi otevrel neodpisal.... dokyna ale povedala, ze hodnoty mozu byt rozdielne v laboratoriach...
co sa tyka prednisonu a fraxiparine povedala ze byt to nemalo ovplyvnovat ale ze nemam brat prednison ...ma vela nezaiducich ucinkov a je to fakt svinstvo a kym nemam zavazny imuno problem ez viac poskodi ako pomoze
a otevrel mi napisal ze ten pozivotny tehu test ..ze sommozno mala zvysene LH lebo aj to ze robi ciarky na teste alebo nezvycajne dlho pregnyl v tele... tak neveim 😝 ale poskytol mi aspon vysvetlenie 😉

zibi
7. okt 2013

baby ako pekne tehotniete..ja som momentelne vycerpana aby som realizovala nejaky pokus a unavena zo vsetkeho ...vobec sa mi nechce ist do ivf uz do 4 teho pokusu no nie je to normalne ach jaj

sally2401
7. okt 2013

@mimika1973 no ja so mala 8 odobratých, 7 sa oplodnilo, a keď som bola na ET tak mi Koudelka povedal že to vidí tak že 3 by mohli zamraziť, a nakoniec bolo vhodné iba jedno, tak teraz mám strach to čo mi vložili či nebolo tak ako tie čo neišli zamraziť, keďže dne 8 deň a ráno test biely. Chodím Machačovi a ten tento krát navrhol vložiť iba jedno a súhlasil aj Koudelka s jeho názorom pri vklade. Vždy mi vkladali 2 a nepodarilo sa. v Apríli vložili 1 pri KET, bola som tehotná ale 8+4tt som mala MA.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre