Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
15. okt 2013

@dafy jeej pekne fotecky, my take nemame 😒 , nejako sa zasekla tlaciaren. Takze chlapcek vyzera byt. Na zaklade coho tak usudil? Tiez podla kosticky? A brali ti aj krv alebo ti robil len to 3d? Ja som uz utrogestan vysadila, som 3 dni bez.

tinna13
15. okt 2013

@ikuska no aj z jedneho mozu byt 2 🙂 , ale na 15 den je to akurat, drzim palce aj nadalej

lusipe
15. okt 2013

@ikuska velka gratulacia....skvele prcek zabojoval....a toto je teda fakt osud...tak si sa bala....a vkladal ti Stelcl?

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983
@gaga83
@schatje6 Kocky,tak uz mam aj ja bruchabol pred zajtrajsim odberom....sice mi povedal, ze ich je tam viac ako 20, no dnes ked sedim v praci za kompom, ako si nic necitim...nemohlo sa stat, ze by zmizli? 🙂

ikuska
15. okt 2013

@lusipe dakujem velmi pekne, fakt som sa bala 😉 a vkladal mi Otevrel .-) ten mal cez vikend sluzbu 🙂 ale tiez super doktor 🙂 oni su vlastne vsetci super ... 🙂 ty sa drzkaj zajtra, nech su pekne zrele 🙂

tancik
15. okt 2013

@dafy a juhas ti to robil?super to tam je....ja som sa tam prehlasila na gynekologiu

dafy
15. okt 2013

@tinna13 brali mi aj krv a ukazoval nám aj medzi nožkami ze chlapček 🙂

dafy
15. okt 2013

@tancik taký mladý ukecaný doktror 😀 aj sme sa zoznamovali len som bola v strese tak si nepamätám jeho priezvisko 😀 ..totiž liala sa mi krv z ruky lebo som si zle zatlačila po odbere 😀 😀

viki127
15. okt 2013

Ahojte, som po druhom KET, prve bolo neuspesne, teraz mam 10 den po druhom ket, len nemam ziadne bolesti ani nic podobne, pri prvom som mala, neviem ci je to OK alebo nie. Mali ste niektora uspesny druhý KET? Dakujem

lusipe
15. okt 2013

@ikuska hej toho som tam minule stretla, a strasny sympo...taky velmi prijemny a vyzera taky dost inteligentny....Stelcl je skor cavo 🙂🙂🙂

tinka9075
15. okt 2013

@manita držím držím a veľmi palce a pekne dvojičky nech sa podaria 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
15. okt 2013

@ikuska gratulujem som rada že si tehuľka 🙂 🙂

tinka9075
15. okt 2013

@dafy Krásne obrázky pripomenulo mi keď som bola ja na sono tiež sme vedeli v 13tt že čakáme párik síce ja som chcela dvoch chlapčekov ale teraz som rada že mám aj dievčatko 🙂 🙂

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe Ty si dnes v práci? Si hrdinka, ja som od včera doma..Bruško ma nebolí, ale veď Ty tam más 2xnásobok toho, čo ja..tak sa niet čomu diviť..Zajtra to budeme mať za sebou..

tancik
15. okt 2013

@dafy hej tak to bude ten.....jej parada krasne fotocky a malinky je zlatunkyyyy...drzim palce

falin
15. okt 2013

@schatje6
@sasa1983
@gaga83
@lusipe kočky, drzim palčeky na zajtra

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983 hej, som v praci, zarezavam, chcem dokoncit nejake veci, aby som mala potom po OPU pokoj.... 😉 i ked mala sa dnes zobudila s anginou, tak budem mat co robit,aby som to nechytila...a ty sa mas ako?

lusipe
15. okt 2013

@falin dakujem velmi pekne 🙂

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe ja ok, občas v pravom podbrušku bolesti, alebo skôr len pichanie..Upratujem a akurát som si dala pekne samé mňamky na cesto a zapekám pizzu. Ale od OPU si doma, že? Aby si sa vyliečila a bola do vkladu fit..

sasa1983
15. okt 2013

@falin ahoj kočka, ďakujeme Ti..S.

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983 jaj tebe je super, skvele si to uzivas 🙂 bude doma len do stvrtka, v piatok pojdem do prace...a po vklade budem max. 2-3 dni....

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe tak uvidím..ja mám ešte dosť dovolenky,tak je to ok. Čo si berieš zajtra so sebou?Stačí len nočná košeľa a ponožky?

jahoda333
15. okt 2013

@dafy vy uz viete ze bude chlapcek vidis ja som v 17 a este nevieme co budeme mat sakra 😉

lusipe
15. okt 2013

@sasa1983 hej presne to, a asi aj nejaku vlozku pre istotu keby som krvacala 🙂....a inak asi nic....este muza zoberiem 🙂....

mirkakn1
15. okt 2013

@dafy to je najkrajsia fotka 🙂

schatje6
15. okt 2013

@ikuska veeeelka gratulacia, vidim, ze si si aj pekne zmenila status v pase, tesim sa 🙂

sarasota
15. okt 2013

@miscok po funuse ale predsa je to normalne aj ja take mrchovske bolesti mam 😉

sarasota
15. okt 2013

@ikuska krasne Hcg 🙂

zibi
15. okt 2013

@lienka_1 ja tiez zatial nic ... a hlavne nechcem nic uponahlat... ale mm stale dufam ez sa nam podari prirodzene..aj ked zazraky sa nam nedeju 😝 ale no veri ze sa to podari a hovoto.momentalne som to hodila alebo sa snazim hodit za hlavu (aj ked dookola same deti, kazdy sa vypytuje, same tehotne) ale som povedala ze musim aspon ja zmenit postoj zacat si viac uzivat zivot... ved tie roky sa nic netoci len okolo deti a tak to dalej nejde.... zamyslam sa aj nad adopciou no uvidime kam s tym postojom a s tym vsetkym dospejem....depky mam ale snazim sa cez ne dostat a nic si nejako nepripustat
ked to nejdes tak hod info...ale aj gaga tusim pisala ze si infuzky objednala a pichne jej ich gyndos...
momemntalne si davam dokopy rameno a aj chcem zacat cvicit a schudnut lebo kazdou stimulkou priberiem a tak to dalej nejde

sasa1983
15. okt 2013

@lusipe ja ho asi tiež vezmem..ešte sa rozhodnem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre