Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
17. okt 2013

@tlucka mooooc dakujem.....
@speranza1 dakujem velmi pekne....🙂

zibi
17. okt 2013

@lusipe ty brdo a tolko vajok? no pekne... 🙂 a co ti povedali ze mas tolko lebo pri softe je to vynimocne skor nie?

horlenka
17. okt 2013

Caute zienky, citala som to stanovisko od VsZP a nerozumiem tejto vete/podmienke pri ziadosti na schvalenie: 1. žiadosť o úhradu IVF potvrdené centrom pre IVF v SR – ktorú predkladá poistenka poisťovni, ak ide na výkon v SR + čestné prehlásenie poistenky

Tak teda ide o cezhranicnu liecbu alebo tento bod plati pre tie, ktore budu mat IVF v SR?

nasla som, ze je to v takomto stadiu:
Rokovanie stálych pracovných komisií LRV SR
Začiatok štádia: 10. 10. 2013
takze, kedy to bude schvalene...ktoho vie 😒

lusipe
17. okt 2013

@zibi hej bolo to vynimocne...ved som aj hodinu predtym mala riadne bolesti...aj Stelcl vravel, ze to je teda hodne.... 😉

speranza1
17. okt 2013

@lusipe tak velmi by som si priala aby sme boli vsetky do konca tohoto roku tehulky🙂

zibi
17. okt 2013

@lusipe a clostyl ti nedali vobec ? predtym si mala clostyl lebo mne sa zda ze mne extra dobre nerobi....
a kolko ivf si uz mala rf? ku komu chodis?

ludinka
17. okt 2013

@zibi myslim ze clostyl sam o sebe nie je taky drahy neboj sa, skoda ze sme to nevedeli skor, mohli sme si to dat predpisat dopredu- teraz budeme vela platit ☹

horlenka
17. okt 2013

@lusipe inaac, kraasna uroda 🙂 😉 ty mas zvysene AMH, ze? kolko?
ja som mala v marci AMH 7 a teda sa obavam, co sa mne moze raz pripadne urodit.... 😲

lusipe
17. okt 2013

@zibi no nedal mi clostil a bol rad, ze nie, lebo to uz by bolo velmi vela....chodim Stelclovi....je to prve IVF....predtym som mala len IUI v Bratislave.

zibi
17. okt 2013

@ludinka ved to 😝

zibi
17. okt 2013

@lusipe aha..a je dobry?

lusipe
17. okt 2013

@horlenka no ja som mala u davnejsie 4,2, tak neviem ake mam teraz...nikdy som sa o to nezaujimala, kedze mi povedali, ze som uplne v poriadku 😉

lusipe
17. okt 2013

@zibi my sme si sadli...je taky volnomslienkar a bezprostredny 😉

tlucka
17. okt 2013

@sasa1983 ja som mala pri prvom softe len 3 folikuly a 1 embryjko, takže to je v pohode. Prvý soft je taký "skúšobný", lebo lekár nevie, ako telo zareaguje na hormóny. Takže pohoda, bude to dobré 🙂 Treba im veriť 😀 😀

sasa1983
17. okt 2013

@tlucka ďakujem Ti zlatko..

ludinka
17. okt 2013

@horlenka ani ja tomu nerozumiem, pravdepodobne ani oni sami..........

mimika1973
17. okt 2013

@melisska jeeej tooolko vela grciek, dakujemmmm! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

speranza1
17. okt 2013

@mimika1973 a ty uz stimulujes???? ci??? prepac nemam velmi prehlad....

gaga83
17. okt 2013

@sasa1983 neboj aj traja bojivnici su super drzim palceky;)
@lusipe moja ty si extrem😀😀😀 nech aj tvoja skolka sa pekne deli😀😀😀

lusipe
17. okt 2013

@gaga83 moooc dakujem....to je take male hokejove druzstvo... 🙂...len nech pekne bojuju sportovci moji 🙂

lusipe
17. okt 2013

dievcata este ma otazku, zajtra mam ist zubarovi na panoramaticky rontgen zubov....myslite ze mozem ked som 3 dni pred vkladom?

speranza1
17. okt 2013

@lusipe ja si myslim, ze pred vkladom este ano...

tinka9075
17. okt 2013

@melisska ahoj no už sa Ti to blíži 🙂 🙂 neboj zvládneš bábetko ja som tiež mala obavy či zvládnem dvojky a zvládam a to mi nikto nepomáha len muž občas keď nie je v robote 🙂 🙂 ja som po pôrode dosť plakala keď som sa na drobčekov pozrela a pomyslela som si že veď oni sú moje je to taký pocit krásny 🙂 🙂

stella25
17. okt 2013

@lusipe pred vkladom mozes ist na rentgen, potom už nie. Aj nejakých papieroch z centra to píšu.

sasa1983
17. okt 2013

@lusipe iste môžeš!

kacenkab
17. okt 2013

ahojte, tak aj krv bola negativna, takze nic, aspon to uz mam za sebou to cakanie... 😅

speranza1
17. okt 2013

@kacenkab 😔 😔 😔 je mi to luto...

melisska
17. okt 2013

@tinka9075 moja , ved ja už plačem teraz

speranza1
17. okt 2013

@melisska ty pred porodom..tinka9075 po porode...a ja este ani tehotna nie som a revem furt 😀 😀 😀 😀

tinka9075
17. okt 2013

@melisska ja som pred pôrodom plakala málo zato po pôrode bolo zo mňa slzavé údolie 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre