Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
25. sep 2014
gagirl
25. sep 2014

@pbetuskap ahoj..ten si davas vecer nie?kludne mozes..🙂

bobik77
25. sep 2014

@pbetuskap aj ja idem zajtra na OPU do Brna....🙂

gagirl
25. sep 2014

@tixx ahoj..ja som bola v nocnej..takze som bola este hore.🙂inak by som uz urcite spala..)Myslim na teba zajtra.a drzim palce..Ja este neviem presne ci najblizsi cyklus alebo az na ten dalsi..ale urcite do konca roka pojdeme..uvidime ako to vyjde..nejak citim ze si potrebujem trocha oddychnut od vsetkeho..ked si predstavim ze by to zasa nevyslo tak mam strach sa dotoho aj pustit..Na hysteroskopiu teraz nepojdem zatial.. som sa rozhodla..A ako sa citis,mas aj nejake tehu priznaky?chodis normalne do prace?

bobik77
25. sep 2014

@ivka3901 ahoj Ivka, aj ja beriem Estrofem a nebolí ma len hlava ale aj prsia a kríže.....takže je to normálne keďže som čítala letáčik od Estrofemu... 😉

ivka3901
25. sep 2014

@bobik77 ahá vidíš 🙂 ja bamba treba si prečítať letáčik 😕 no ty prečo berieš estrofem ak sa smiem spýtať?ideš na ET či KET?

lenula23
25. sep 2014

ahojte
je tu niekto komu poistovna neschvalila ziadost?
Ostava mi jedina moznost ako samoplatca? Mam za sebou 1 IVF + 2x Ket na slovensku. A poistovna dovera.
Dakujem za kazdu radu !!!!

tixx
25. sep 2014

@gagirl ahoj, ako sa vlastne volas menom? Ja som Lucia, chcela som ta oslovit, ale Gagirl to nebude 😀 no verim,ze si potrebujes dat pauzicku, to sa vobec necudujem. ale mozno si date pekny vianocny darcek, ten najkrajsi,hm? 😉 Chodim normalne do robotky, zajtra idem na sono rano o 7, tak uvidime, co doki uvidi alebo neuvidi (radsej nech uvidi 😠 ) lebo uz si fakt budem mysliet,ze je slepy. Priznaky mam jedine,ze ma bolia prsia, som unavena,takze chodim spat uz o pol 10 posledne dni...a mala som trochu problem,ze ma prehanalo,ale cierne uhlie to spravilo 🙂 okrem toho ani velmi nic, chvalabohu zatial nemam ziadne ranne nevolnosti,ani mi nebyva zle od zaludka, tak uvidime, ako to bude pokracovat . zajtra sa ti sem potom ozvem. a ty uz chodis do robotky?

skaredekacatko
25. sep 2014

@lenula23 poisťovňa dôvera to neschvaluje to sme tu už na začiatku roku riešili a veľa znás sme v soft stimulácii. Stojí to menej. Baby idete niektora teraz v októbri do stimulácie nech sa vieme povzbudiť a nie som sama

tixx
25. sep 2014

@pbetuskap ano, ja ho mam tiez a brala som ho odo dna ET 🙂

tixx
25. sep 2014

@tlucka Luciii,ako? myslim na teba, ako sa citis, ako ti to dopadlo? a zistili nieco? daj urcite vediet 🙂

gagirl
25. sep 2014

@tixx ahoj Lucka..ja som Maria..Marika..Majka..ako sa ti paci..;)ja chodim uz do prace..tento tyzden..vcera som mala nocnu ked som ti pisala.🙂No uvidime teda alo sa rozhodneme..ako to budem citit..ale budem musiet iat aktak do Brna asi pre lieky..neviem ci aj na sono alebo tak ..za doktorom..neviem alo to tam chodi pred ket..Veelmi budem na vas zajtra mysliet a cakat na dobre spravy..🙂tak je dobre ked ti este nie je zle..snad ta nevolnosti uplne obidu..🙂dobru noc..papa;)

zuzu1108
25. sep 2014

@skaredekacatko Ahoj ja by som mala začať v októbri 😉.
Tebe kedy vychádza začať stimulovať? Mne tak v polovici okt.

beni23
25. sep 2014

@skaredekacatko ano ja čakám už mrchu,mešká 2 dni 🙂

lenula23
25. sep 2014

@skaredekacatko dakujem za odpoved

skaredekacatko
25. sep 2014

@zuzu1108 13 .10 budem 1.dc. Ty čím stymuluješ a koľko?

skaredekacatko
25. sep 2014

@lenula23 Nemáš zač ja som kvôli tomu zmenila poisťovňu.
@beni23 a čím stymuluješ a koľko jednotiek?

zuzu1108
25. sep 2014

@skaredekacatko Dal mi len Puregon 125j, a na 8den mam kontrolu zaznacenu a potom Orgalutran. A ty?
Tak to budeme chvíľu po sebe, ja beriem antikoncepciu začala by som aj skôr so stimuláciou ale muz ide v októbri preč na tyzden tak tym pádom musim predĺžiť antikoncepciu o par dni.

skaredekacatko
25. sep 2014

@zuzu1108 Ja som so zohnala gonal. Antiku neberiem. Jednotiek budem mat tolko isto a tiez k tomu medrol a fraxik tak sa tesim.

lenula23
25. sep 2014

@skaredekacatko ak sa ta mozem este opytat do akej si presla? a oni potom schvalili a po akom case?
ja poistovnu zmenim tak ci tak aj ked mi to uz druha nepreplati.... ide o princip...

skaredekacatko
25. sep 2014

@lenula23 ja som zmenila tiez z principu az buduci rok union oni asi tiez nepreplacaju to neviem sle vszp sa mi nepaci.

zuzu1108
25. sep 2014

@skaredekacatko Inak aj ja mam Union a ked som mala v 2012 prve ivf mi ho nepreplatli 😠 . Lenze v tedy som sa neodvolala takze sme to cele cvakali a este aj PGD. A tebe zistili na hemato nieco ked fraxik pichas? Ja som dostala Clexan preventívne na imunologii ale 0,4 a neviem ci to nieje vela, ked mi nic nezistili. Lebo pri kete som si pichala Fraxi 0,3 ale to bolo az po pozit teste a to bolo asi neskoro.

lienka_1
25. sep 2014

@balance Sme spokojni v Reprofite....a aj s Koudelkom. Ci uz sa rozhodnes pre jedneho ci druheho, bude to dobra volba 😉

skaredekacatko
25. sep 2014

@zuzu1108 tak ja pich fraxik preventivne otevrel rozhodol aj medrol mi dal preventivne. Nebola som na hemato a ani na imunologii len na genetike. A pgd vas kolko vyslo. Lebo na slovensku to tiez nepreplaca a je to brutal drahe

zuzu1108
25. sep 2014

@skaredekacatko Aj ja mam Otevrela 🙂 . Cele nas to vyšlo cez 4tis € nepočítam cestu, ubytko. PGD samostatne stalo 30tis kc v tom je 1-3 embrya na vysetrenie. Nám isli 3 a dve boli v poriadku po PGD.

zibi
25. sep 2014

@skaredekacatko citam ez nie si so vseobeckou spokojna ? ja som presla z union do vsebob. kvoli preplacaniu a akurat ked som presla zmenili podmienky... rozmyslam ci sa nevratit naspat 😖

skaredekacatko
25. sep 2014

No to dost stalo ja pozeram stare papiere nad pgd vyslo 1600 eur tu ba slovensku. A vy preco mate pgd ak dmiem vediet?

skaredekacatko
25. sep 2014

@zibi no ja som.davno bola vo vseobecnej a zmenila som.na doveru ryvhly pristup pri vybavovani necakan ale stym brnom.ma nasrali tak idem do unionu.

zibi
25. sep 2014

@skaredekacatko a co sa ti stalo s brnom? lebo union tiez nepreplaca sa mi vidi..

beni23
25. sep 2014

@skaredekacatko clostyl 3x1,merional 2x75

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre