Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
17. okt 2014

@dafy jaaaaj, hanbim sa, veru nedala som este! 😔 velmi nechcem davat fotky na net, ale sem dam, jo jo, aj na povzbudenie pre babenky nasho maleho reprofitacika od Marcelina!
No mame sa, zvykame si ;)
Len som nejak ochorela, nadcha ako delo, tak davam pozor aby to maly neschytal! 😒

mimika1973
17. okt 2014

@ria191 rius, a preco nie Marcelino? kde je zas doparoma na flakackach! 😝 😨 😀
Kedy ides, ci uz ? drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ria191
17. okt 2014

@mimika1973 no veď nečítaš aká je tu o neho trhačka? a potom sa čuduj, že mu na mňa nezostane čas ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Už válčim 😀 😀 😀

ria191
17. okt 2014

@mimika1973 veru hoď sem malého frantíka nech sa potešíme či Marčellino nemá dvojníka 😝 😝 😝 😀 😀 😀

crazybabenka
17. okt 2014

@tinkatinulka možno skúsim potom v decembri.....ale dúfam...že nebude treba 😀 😀 😀

evadek
17. okt 2014

@kako23 preco taky pocit???

evadek
17. okt 2014

mate niektora kratky cyklus ..25 dni ..menej a podobne?...kolky den ste isli na kontrolne sono?...Tento mesiac som mala 12 den ovu...bojim sa aby sme to nepresvihli...a aby nebolo po vajickach...:(

rebeka33
17. okt 2014

@mircalla drzima papce aj tak.bude to o.k.

freyahope
17. okt 2014

@evadek ja mavam 29, ale ked som zacala chodit do Reprofitu, nejak sa mi ovulacia zacala ponahlat a po dvoch cykloch sme prisli na to, ze na sono musim chodit uz 7.den. To boli nativy a OPU som mavala na 10. den. Potom som isla 2x minimalku, sono znovu na 7. den a OPU na 11. a 12. den.

evadek
17. okt 2014

@freyahope dakujem ti...takze mam sa objednat radsej skor na sono...vdaka....takze 7 den ...)

mimika1973
17. okt 2014

@ria191 he he myslim, ze nema, skor mini-dafyho! 😀 😉

mimika1973
17. okt 2014

@ria191 a nech sa Marcelino uz konecne postara o toho maleho racika, lol! 😉 😀 No no biju sa o neho baby! vsak je nejaky fesak, no ne? 😀 😀 😝 😵

freyahope
17. okt 2014

@evadek ak treba, tak radsej skor. Aj ked u mna v tych stimulovanych cykloch rastli trochu pomalsie, mozno aj ty to budes mat tak.

ria191
17. okt 2014

@evadek ja mám 26 dňový a teraz naposledy 25. dňový a v pohode 8. deň sono stačí a odber mám 13. deň cyklu čerstvá skúsenosť 😀 😀 😀

evadek
17. okt 2014

@freyahope
@ria191 dakujem vam dievcata..este som ani stimulovat nezacala ( zacinam buduci tyzden ) a uz stresujem ...ved je to prvyyy krat 😀
jaaaaaj...stresujem, ze co ked nebudu vajka..co ked popraskaju..co ked sa ich nepodari oplodnit..co ked sa nebudu vyvijat embrijka.....toooolko strachu 🙂ved to je na infakrt 😀

ivetahe
17. okt 2014

@annavi

ano tolko stoji

ria191
17. okt 2014

@evadek tak si užívaj kočko 😀 😀 😀 bude ešte horšie 😀 😀 😀, ale časom si zvykneš 😀 😀 😀 (baby toto berte s rezervou 😕 😕 😕 )

ria191
17. okt 2014

@mimika1973 veru dafčin je jasný 😀 😀 😀 . Kurňa veru už by sa mohol činiť Marcellino taký mladý a tak dlho to u neho trvá 😠 😠 😠 😀 😀 😀

evadek
17. okt 2014

@ria191 ty si akaaa optimistka 😀 😀 😀 😀 ja dufam,ze nebude cas na zvykanie 😀 Marcel je fesi..ale tak casto ho vidat nemusim 😀

zuzu1108
17. okt 2014

Baby prvý den ms sa nahlasuje na recepcii? A prvý den je az den krvacania? Spinenie sa nepočíta hej?

tinkatinulka
17. okt 2014

@zuzu1108 krvacanie do 16.00

ria191
17. okt 2014

@evadek 😀 😀 😀 vieš koľko je nás tu takých "optimistiek" ? 😀 😀 😀

evadek
17. okt 2014

@ria191 aaale vsak uz to za ten rok poznam 😀 😀 potom pridem k Marcelovi a on sa snazi byt optimisticky ...a ja mu na to ALE ja mam ešte takýto problém ...a on na to : nevadí, dame MEDROL...a ja:ALE ..... 😀 no veru ..nema to lahke ked som scitana ...a optimistom nakazena konikarka 😀

gagirl
17. okt 2014

Ahojte kocky..chcela by som sa poradit..odkedy mam zacat pit alchemilku a vino pred Ket?dnes som 2DC..

diska
17. okt 2014

@gagirl mozes zacat 😀

freyahope
17. okt 2014

@evadek nestresuj sa, ja som mala najvacsie stresy pri tych nativoch, lebo tam ide len o jedno vajicko, to som mavala fakt hrozne stavy. Pri stimulovanych cykloch som bola pokojnejsia, lebo sance boli vacsie.

diska
17. okt 2014

@zuzu1108 Špinění neberte jako začátek menstruace. Za první den menstruace považujte první den silného menstruačního krvácení, pokud začne menstruace po 20 hodině večerní, berte za první den menstruace následující den. 😉
Nahlasis a hned sa aj objednas na utzv .

haimi
17. okt 2014

@gagirl ja som alchemilku pila od 1dc rano a vecer 😉

zibi
17. okt 2014

baby ked ste si pichali orgalutran? ja mam dva a ze podla ultrazvuku sa uvidi..idem radsej na na 8 den cyklu a aj n a10 nech viem ako na tom som 😉

evadek
17. okt 2014

@freyahope Ďakujem...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre