Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
24. okt 2014

@zibi tak sa tam zajtra vidime. Ja mam dnes tlaky v bruchu si ma vystrasila ze by to mohlo prasknut.inac sliznicu mam 8;mm tak som radav tieto veci mam ukazkobe aj embria s nic vobec neviem preco sa to nevhce uchytit. Beriem medrol tak uvidim.

zibi
24. okt 2014

@skaredekacatko super ty mas zajtra opu ci ket? a aky veltrh tam je ? asi nas daju spolu na izbu slovensky su stale spolu na izbe povacsinou a podla mna zajtra vela na opu nebude mozno skor na vklad 🙂
ja som pichala orgalutran dva kusy tak hadam to bude dobre
no ja mam zatial do 7 - dufam ze dnes este narastla uvidim co mi povie otevrel zajtra na opu

lienka_1
24. okt 2014

@zibi
@skaredekacatko Zienky, drzim palce na zajtra! 😉
@ria191 No teda, ty si si teda dala poriadny make-up na nohu. Poriadne to preliec a nenechaj nic len tak, borelioza je nebezpecna. Ti ani priponinat nemusim, ze v chlade na teba netrpezlivo cakaju deticky, tak aby si bola skoro fit.

skaredekacatko
24. okt 2014

@zibi otevrel robi opu? Si ma potesila moj doktor. Ja idem ba opu. Pocet vajec neviem otevrel v pondelok videl tri 14 12 10 a teraz som.bola unas u" experta" a videl 21 12 a5 tak ja neviem otevrel tvrdi ze to umba zle vidiet ze moze byt viac. A strasne ma picha v bruchu dufam ze to nic neni.
@lienka_1 dakujem ti pekne

ludinka
24. okt 2014

@zibi drzim palce na zajtra 🙂

ivka3901
24. okt 2014

Ahojte baby tak dneska som zas trochu špinila tak teraz čakať až do pondelka zas 3 dni ležania sú predomnou 😒 ale pre mimi to vydržím 🙂 len aby rástlo 🙂 počula som,že žena dokiaľ nemá klasický menzes tak by to malo byť v poriadku,ale hcg nevešťí nič dobre,ale hlavu hore 🙂

zibi
24. okt 2014

baby mozem teraz este jest?

nelly3
24. okt 2014

@zibi
jasne, rano by si pred opu nemala pit, ale ja si po ceste aj tak dam trosku vodicky 😉

diska
24. okt 2014

@zibi jasneeee az do polnoci ale nieze si das slaninu 😀

zibi
24. okt 2014

@skaredekacatko aj mna picha neboj sa 🙂 sme dve
hej otevrel mi pisal ze sa stretneme v sobotu
asi ma mna aj teba tak preto on robi asi opu
na ktoru tam budes?
ja na 8mu

zibi
24. okt 2014

@diska
@nelly3
este ze tak baby 😀
prave praskam roztek s syrom a sunkou a piekla som pudingos na cestu tak ze sa napchavam 😝 😀

skaredekacatko
24. okt 2014

@zibi ja na 9 sa tesim ze moj bude robit . Ja som zjedla zapekany karfiol robila svokra idem s nimi kedze muz je v robote . Rano o pol 6 z domu.

zibi
24. okt 2014

@skaredekacatko no hadam nas daju spolu ..ja som n a8mu cize tak to asi objednal
ty si si o kolkej pichala pregnyl? o deviatej ci o desiatej?
a co to tam je za vysvtava ? som citala ze pojdes kuknut ..mozno by sme aj my zbeli ked uz tam budeme

evadek
24. okt 2014

@zibi zajtra uz ides???...na sono?drzim palce🙂

skaredekacatko
24. okt 2014

@zibi o 10;medzinarodna vystava duncov. Ale svokra nechce ist . Skoda ja duncov milujem. 😀 😀 tak mi povies ze ci boli pekny.

zibi
24. okt 2014

@evaded mojaaa na OPUUU idem OPU 🙂 na sone som bola u nas 🙂

zibi
24. okt 2014

@skaredekacatko boze ja citamm duchov 😀 uz by som si asi mala lahnut 😝 😅
no ako psov? lebo mne to ako nepali dneska ..no ako poznam mojho asi ho tam nedostanem po opu sme dialnica a hajde dom 😝 🤐 😉

evadek
24. okt 2014

@zibi uuuuuuz???..to teda utieklo..drziiim palce..velmi juuuuuuuj..nech vsetko vyjde ako ma🙂

evadek
24. okt 2014

@skaredekacatko inak moj pes sa vola Dunco...musim mu povedat ,ze ma vystavu 😀

skaredekacatko
24. okt 2014

@evadek no pekne meno ma vas pes ..moja je bella

haimi
24. okt 2014

@zibi nevadi, ved do vkladu mas este 5 dni, tak snad povyrastie 😉

evadek
24. okt 2014

@skaredekacatko pekne meno..o psikovi Belle bol aj film🙂Ja som chcela fenku Lajku...psika Dunca alebo Bleska ...ci Boda -ako Bodrik..som proste za klasiky..no a co, ze mam yorkshira..😀

evadek
24. okt 2014

@ivka3901 drzim ti palce..dobry znak,ze menzes neprisiel..kedy ides na krv?..az v pondelok?krv si mala len raz?

ivka3901
24. okt 2014

@evadek no zaťiaľ len raz zajtra skúsim testnúť a potom v pondelok idem 😒

skaredekacatko
25. okt 2014

@evadek nic na tom .u nasich prvy pes bol bobko vtedy bola taka knizka od slsp sporime s bobcom 😀
Smer brno vajce chystajte sa 😝

tinkatinulka
25. okt 2014

@bergalm aj po vklade až do testu možešpit 1dcl..to mi poradili v RF aj som dodržiavala

bergalm
25. okt 2014

@tinkatinulka jaj moja dakujem si jedina,ktora mi poradila oladom tohoto 😀 dala som si aj vcera takze pokracujem 1dcl vinka az do testu sice vklad je az Piatok takze sa musim troska zasobit 😀 😀 😀

cmudlo
25. okt 2014

@zibi
@skaredekacatko držím palce! !!

skaredekacatko
25. okt 2014

@cmudlo vdaka uz mam po tom cakam.na dokiho kedy mi povie ze kollo toho bolo

haimi
25. okt 2014

@skaredekacatko drzim palce nech pridu dobre spravy 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre