Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka54321happy
28. okt 2014

@lemoni86
Dakujem moja, potrebujem aby takto do mna niekto tlacil....
Dnes som mala taky zvlastny pocit v podbrusku, nie ako mrcha ale take weird a normalne mi az zle ostalo ked som si predstavila ze to moze nieco zle znamenat...aky cvok som???
Ale dakujem uz som nasla meno 🙂 a prihovaram sa...😘😄

gagirl
28. okt 2014

Ahojte.. chcela by som sa poradit..tie kocky co ste si davali alebo davate crinone gel kedy si ho date rano alebo vecer?lebo mne dr.vravela ze pred ket si mam dat 14 dc ale rano..ja som tak vedela ze sa to dava vecer..

bergalm
28. okt 2014

Baby,ide niektora z Vas v Piatok na vklad??????ci budem tam vlk-samotar 😀 😀 😀

gagirl
28. okt 2014

@bergalm ja pojdem v pondelok..🙂sliznicu som mala vcera na 12 dc 7mm..usg mi robila doktorka lebo Stelcl ma dovolenku do stredy..Ket mi dala na pondelok..Aj ty beries crinone?ci utros?-.-

denulkl
28. okt 2014

@gagirl ja si ho davam vecer.

lemoni86
28. okt 2014

@lenka54321happy ja mam tie podivne pocity uz od tretieho dna po et.. take akoby pnutie, tahanie.. sem tam picha.. den prichodu mrchy sa rata na piatok, takze predpokladam ze este bolest zosilnie... ale ustupi a potom ma to podivne pnutie bude sprevadzat po cele tehu... a som rada ze si pozitivne naladena.. nesmieme si pripustat nic zle 🙂

tlucka
28. okt 2014

@zibi Ahojky bola by som rada, keby si ma pridala do skupiny.

benny11
28. okt 2014

@bergalm ahoj, aj ja mám vklad v piatok

lenka54321happy
28. okt 2014

@lemoni86
Moja dakujem som rada ze niekto iny ma take isty pocity ako ja....
Dakujem ze mi pises a staras sa...si vazim 😘 xxx

bergalm
28. okt 2014

@gagirl Stelcl mi dal utros 2-0-2 fuuuj ale co uz vydrzime nie???

bergalm
28. okt 2014

@benny11 jeeej tak nie som sama moj muz ma uz teraz depku z cesty,ze sviatocny soferi na cestach 😠 😠 a o kolkej si objednana??som zvedava,kto mi spravi vklad,dufam,ze Stelcl i ked manzel si mysli,ze je to jedno 😖

bergalm
28. okt 2014

@gagirl inak dobre ja som mala 7-8mm mi Otevrel napisal do papierov ,ale poctivo pijem vinko cervene a kyselinu list. uzivam uz par mesiacov 🙂

lenka54321happy
28. okt 2014

@benny11
Drzim palce x

haimi
28. okt 2014

@gagirl crinone sa dava po novom rano 😉 aj ja ho tak beriem. Ze vraj ti neostavaju v telke z neho take mega hrudky,ked pocas dna chodis

dianka33
29. okt 2014

Ahojte, tak nase 1.ivf skoncilo neuspechom. Mali sme len jedno embryjko, takze budeme musiet zacat znovu ☹ Prosim poradte aky ste mali casovy odstup medzi ivf a co robit... viem, ze musime byt silne, ale je to tak tazke.... 😢

gagirl
29. okt 2014

@haimi aha..dakujem pekne..tak si ho idem dat rychlo..to sa ma asi davat v rovnakom case vyzdy ze?..

kama2
29. okt 2014

@dianka33 ja som softy davali 2 vzdy po sebe, t.j. napr.stimulky v septembri, oktobri, potom zasa v marci a aprili a potom nam to vyslo obmesiac v juni 😉

evka98
29. okt 2014

@dianka33 Ahoj. Je mi to velmi luto. Viem, ze casovy odstup by mal byt 3 mesiace. No hovori sa, ze min. 2 mesiace. Ja som sa tiez vcera dozvedela, ze nas 1. et skoncil neuspechom. Mame len jedneho mrazacika. Neviem sa odhodlat ist hned v tomto najblizsom cykle. Asi mesiac pockam. Dufam, ze nevadi ze som sem prispela nakolko ja navstevujem Helios v Martine

sasa1983
29. okt 2014

@dianka33 Ahoj kočka, tiež ma to mrzí....Pokiaľ ja viem, ak bol len soft tak 3 mesiace, ak bola silnejšia stimulka, malo by to byť okolo pol roka...ale v Brne dávajú viac softy, asi si tak mala...., že?

diska
29. okt 2014

@gagirl ahoj,tak uz sa ti do blizi 🙂 drzim palce.

zibi
29. okt 2014

tak baby dnes mi je uz trochu lepsie
aj ked mam pocit ze stale na mna daco lezie ako chripka a teplotu mam taku ze 36,9 a vecer zvysenu ..som zobrala paraleny a terafluu
plus uz mam mensie brucho.. som dala na vase rady a vela vela pila tak uz mi to brucho splaslo a zaludok mam uz mensi som sla vahovo asi 1,5 kg dole cize voda zo mna odisla.som vcera lietala len na wecko
najhorsie boli tie kolikove bolesti zaludka a criev ...som sa bala co budem robit..ale preslo mi to . zaludok mam este citlivy ale inak fajn..aj na wecku som uz bola 😀
no vam pviem ..co som ja za toto opu zazila tak asi to sa mi uz dlho nestalo
to som mohla mat OHSS zo 4 vajok ? aj ked moj gyndos povedal ze ot nezalezi od vajok..mozu byt dominantne 4 ale ze tam moze byt plno malych a tei tie sa zdruria a robia toto ...
ja som vcera myslela ze zlcnikovy zachvat mam 😝
kupim si este asi nospu

skaredekacatko
29. okt 2014

@zibi som rada ze ti to uz ustupuje to ohss je svina este ze som ho nezazila. zajtra idem.na vklad nikdy som nemala take obavy ako teraz neviem cim to je vecer vzdy uvazujem ci robim vsetko dobre mam myslienky uz vselijake 😀

gagirl
29. okt 2014

@zibi tak nech sa ti cim skor ulavi..a ak nie chod radsej k lekarovi s tym..drzim palce

gagirl
29. okt 2014

@diska dakujem pekne..🙂

gagirl
29. okt 2014

@skaredekacatko drzim palce na zajtra..;)

haimi
29. okt 2014

@gagirl asi hej, ale ja som si ho dala cez vikend ked som stala a cez tyzden ked som isla do prace, takze mavam posum 2 hodky 🙂

haimi
29. okt 2014

@lenka54321happy cau kocka, ako sa citis, vsetko OK ? Dnes som isla na krv, tak zajtra budem mat vysledok. Doktor strasne zlaty, hned sa ma pytal, ci nechcem ist na PN, ze ma vypise 🙂 len kde potom vycarujeme prachy na hypoteku a ine uvery ☹ mne to robi dost vela penazi

gagirl
29. okt 2014

@tlucka ahoj..ako ti dopadli vysledky z hysteroskopie?som zvedava..🙂

zibi
29. okt 2014

@skaredekacatko robis neboj 🙂
nezabudni si kupit ananas , rozdelit na 5 kusov a od vkladu zjest jednu cast - na lepsie uhniezdenie 🙂 kvoli bromelinu
plus odporucaju americanky (sice tie hltaju prasky ako lentilky 😀 ) ze je dobre dat si pred vkladom ibalgin alebo paralen nieco co uvolnuje krce ..ze sa lepsie embryo uchyti ze nei su take krce v maternici plus ty nebudes mat pri ET bolesti a nebues v krci 🙂
a po vklade jedz vela orechov - kesu, piniove alebo vlaske - zmes ..tiez na uhnizdenie
drzim ti palce nech ti to vyjde 🙂

gagirl
29. okt 2014

@bergalm tak snad este trocha podrastie..vinko aj alchemilku este pojem aj ja..ja som mala dpma este crinone tak davam ten a potom uvidim co povie stelcl..budes po vklade pn?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre