Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
8. máj 2012

pouzival niekto inj. po dobe exp.? asi nie, vsak pre istotu

zlatanka30
8. máj 2012

@staga nic v pohode.mi prajete tie dvojky 😀

afrika
8. máj 2012

@melisska ja idem užívať mesiac po. doki hovoril, že to nevadí.... takže fakt neviem. ale nemám to pred IVF

lenkalienka01
8. máj 2012

@melisska mne Stelcl povedal, ze sa mozu pouzivat este pol roka po expiracii, ze maju stym skusenost.

kukulik30
8. máj 2012

ahojte,
mne dnes mm vravel, ze este asi skusime jeden cyklus V RF, tak neviem, ze v KE na nas embryjka este pockaju...boze ...sa bojim, ale chcela som si pozhanat aspon lieky cez net, ze to menej vyjde, co ak zase vyrukuje Kodak na nas s euro cennikom

lulu10
8. máj 2012

@kukulik30 koudy nevyrukuje s eurovym cennikom, neboj, to som si ista, nejde im tam o zdieranie, a super ze mm navrhol dalsi pokus v RF, potesil ma 😉

speranza1
9. máj 2012

krasne ranko dievcata...dnes rano som testa... su tam //... ale ta druha je este svetlo ruzova.... takze pockam este do piatku a uvidim... velmi sa bojim... netesim sa este dopredu... len som sa chcela s vami o tuto spravu podelit inac 🤐 🤐 🤐

speranza1
9. máj 2012

@kukulik30 aj my sme dohodnuti s mm ze ideme hned do dalsieho kola...

bibi24
9. máj 2012

@speranza1 a vy sa na co dohadujete na dalsom kole, ked mas //? 😉

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 to sme s mm rozpravali este vcera, ze ak tento treti pokus nevyjde, tak pojdeme dalej s RF....
a co sa tyka ciarky....tak ta druha je svetlo ruzova... a naozaj chcem pristupovat racionalne k tomu, pretoze este nic nie je iste...bibi vela krat som sa uz sklamala a viem ako to boli, preto sa pokusam stat pevne nohami na zemi aby som potom velmi neplakala... 🙂

lulu10
9. máj 2012

@speranza1 potichucku sa tesim s tebou 😉 skvela spravicka 😉

speranza1
9. máj 2012

@lulu10 dakujem lulu... vy idete dalej? alebo?

lulu10
9. máj 2012

@speranza1 my mame domacu vyrobu 😀 takze snazilkujeme o dušu, davam si cas tak do augusta, ak nic skusime nase 1.IVF , ale verim ze nebude treba a ze tento krat to uz dobre dopadne 😉 no musi

speranza1
9. máj 2012

@lulu10 drzim palce... 🙂

bibi24
9. máj 2012

@speranza1 chapem ta naozaj. ale zase na druhej strasne, tie // palicky nieco asi znamenaju a nie su tam iba tak 😉 takze verim, ze to ma vyznam. vsak dnes si kolky den po et? 9? vsak to je akurat na // 😉

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 ano bibi..som 9 den po ET a urobila som test nie hned z ranneho mocu... az z druheho....(riskla som to v robote).. nechcela som vidiet manzelovo sklamanie doma...

bibi24
9. máj 2012

@speranza1 podla mna nie je o com 😉 len dolezite je, aby silnela, ale na zaciatok je to tak, ako to ma byt 😉

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 ..presne tak... "len" aby silnela.."len" aby bola bambulka, tam kde ma byt.... "len" aby sa vyvyjalo spravne... je vela tych "len"... 🙂

speranza1
9. máj 2012

oprava vyvíjalo.... fuuuj aka hrubka... 😲

bettypo
9. máj 2012

@speranza1 super, presne toto som čakala. Zbytočne ste sa poplašili. Ten rast hcg je individuálny. Môže to naraz poskočiť a je to tam. Ak je tam ružová, tak nie je o čom. Tie obavy budú celé tehotenstvo

speranza1
9. máj 2012

@bettypo na teba som nezabudla 😉 ..ty si mi dala ten dobry tip na penzionik.... 🙂 ..ako sa ti dari?

melisska
9. máj 2012

@afrika
@lenkalienka01 no ano , dakujem vam, ale ja mam od roku 2010:( fostimon este 5ks, ale uz nic z neho

bettypo
9. máj 2012

@speranza1 ja som tiež nezabudla 😝 a sledujem ako sa Vám tu darí 😉

speranza1
9. máj 2012

@bettypo si velmi mila.... 🙂

melisska
9. máj 2012

@speranza1 ja so pisala 🙂)))) 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 tesim sa potichucky

bibi24
9. máj 2012

Baby, viete mi poradit, preco ta moja maternica nechce prijat embrya? Preco sa nikdy neuchytia?
Ja uz fakt neviem v com moze byt problem. bojim sa, ze niekde ta chyba je a ja to budem dookola skusat uplne zbytocne. ☹

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 a ty si uz dostala menzes?

mackaso
9. máj 2012

Ahojte, poradíte mi prosím, ku akému lekárovi chodíte a koho by som si mala v Reprofite vybrať? Díky 🙂

speranza1
9. máj 2012

@bibi24 neviem ti odpovedat na tvoju otazku..aj ja som si ju kladla vela krat ☹ 😔 ....ja som si stale povedala sama pre seba , ze zrejme to nebolo dost silne embryjko aby sa udrzalo.... hoci maternica je v poriadku...

ria191
9. máj 2012

@zlatanka30 strašne moc ti gratulujem. Som rada, že ti to vyšlo v Reprofite 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre