Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
14. dec 2012

@sofia17 - pisala som ti aj do IP, silno drzim palceky, este je skoro na srdiecko, uvidis ze bud. tyzden sa budes zo srdiecka moct vytesovat

sofia17
14. dec 2012

@falin
dakujem aj ja tebe cez IP. Drzim silno prsteky nech to dobre dopadne.
Babenky platí sa za sono v Brne ked tam ideto uz po ET (vtedy som si vsetko vyplatila), ak ano kolko?

ria191
14. dec 2012

@falin drž sa falinka. Prajem ti veľmi veľa síl, aby si toto ťažké obdobie zvládla. Ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

darka2001
14. dec 2012

Tak hlasim prichod domov,a babenky zazraky sa deju.hcg 1090 🙂
Na usg ideme znova o tyzden lebo este nebolo nic vidiet.ale sliznica je vraj pekne vysoka 🙂 😉 😉

radina
14. dec 2012

@annetty Ahoj, jasne, vysledok spg. bol hned, asi za 20 min., co moj muz vysiel z odberovej miestnosti 😉 ... Tak si tam zavolaj, ze si ho chcete dat spravit ... alebo vam ho spravia nabuduce, ved ked ho este nemal nikdy robeny, tak urcite nebudu riskovat, ze v den vkladu, by zistili , ze je to zle. Aj ked, my to mame velmi zle, a na nasom spg. , co robili vcera, povedali, ze ani mrazit netreba, ze daco tam je...takze im staci aj zopar kusov. 😝

speranza1
15. dec 2012

dobre ranko dievcata, takze ja uz mam v brusku 2 B-gr1.... dakujem vsetkym, ktore na mna mysleli...napr. ria 😉 ...vdaka
prajem krasny vikend...

tinkatinulka
15. dec 2012

@speranza1 super, gratulujem tak len pekne opatruj a o 14 dni to budu krasne babulky 🙂

speranza1
15. dec 2012

@tinkatinulka ahojcek 🙂 .. uvidime, nechame sa prekvapit... 😉
a ako sa mas ty????

bibi24
15. dec 2012

@speranza1 strasne silno aj s krpcami drzime vsetky palceky co mame 😵 😵 😵

zeina62
15. dec 2012

@speranza1 drzim ti velmi palce🙂

falin
15. dec 2012

@ria191 - dakujem mojka
@darka2001 - krasny vysledok, drzte sa

@speranza1 - speri to je paradicka, drzte sa, opatruj bublinky a silno drzim palceky aby sa im u teba pacilo a zabyvali sa na 9m 😉

panarka
15. dec 2012

@sofia17 Ahojček, ešte máš čas aby si videla srdiečko, ja som bola prvý krát 6tt+2 a už bolo vidieť. Tak si myslím že keď pôjdeš na budúce tak už budeš krásne vidieť srdiečko i keď je to individuálne kamarátka bola 6tt+4 a ešte nemali srdiečko. Ja som tiež veľmi túžila po dvojičkách ja som mala na 18 deň hcg 4190 a nemali sme dvojičky, ale myslela som si na 90% že budú keď mám také vysoké hcg ale za to máme krásne jedno, ktorému sa darí zatiaľ výborne. Neboj budeš sa veľmi tešiť i z jedného bábätka. Je to zázrak jednoducho. Držím ti veľmi palčeky aby si už čoskoro videla srdiečko a všetko bolo v poriadku. 🙂

zabka1124
15. dec 2012

@speranza1 aj my ako kinderko drzime prsteky🙂🙂🙂🙂A posielame vela tehu virusikoooooooovvvv 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka1124
15. dec 2012

@sofia17 ja som mala na 18den/19den okolo Hcg okolo 5930, skus pozriet trosku par desiatok stran dopredu a cakame jedno babatenko!! 🙂 !Tiez som myslela , ze budu dvojky, ale dakujeme panu Bohu aj za nase srdiecko kopkave🙂!

zabka1124
15. dec 2012

Babenky tehulky, uzivajte si tehu, hlavne zaciatky, lebo ked uz budete nad 24tt, to sa vam ani spat nebude dat-pokym nenajdete babatku polohu, ktora mu vyhovuje!!Hovorim z vlastnej skusenosti 😀 , ja by som si taaak s chuti pospala, ale ked sa nedaaa 😀 , krpcek kopka ostosest, hmyri sa, vyduva sa, ale poviem vam, su to najkrajsie okamihy 🙂 !!!

Babenky cakatelky, drzime strasneeee moooccc prsteky, urcite sa to na 100%podariii, posielame tehu virussiiiky!!!

rienok
15. dec 2012

@panarka
@zabka1124
@sofia17 ahoj ja som mala na 13 deň hcg 2.022 a tiež bolo len jedno ( ale bolo tam zanikajúce dvojča 😒 ) dnes som ale úprimne vďačná za tu jednu bambulku.... dvojičky sú už väčšinou na svete, takmer všetky sekciou a v inkubátoroch.... my si krásne počkáme až bude malinká pripravená. Hlavne nech sú drobci zdraví.

@zabka1124 no mne sa teraz uz dá vcelku spat, lebo malinka zacala akceptovat moj rezim.... takze v noci spime 🙂
ale inak ak sa jej nieco nepaci tak to su riadne šupy čo dostávam.... ale stále si poviem, je to jej domček a má tam málo miesta a ja to už tú chvíľku vydržím aj za 1 ucho zavesená 😀

speranza1
15. dec 2012

@bibi24
@zeina62
@falin
@zabka1124
dievcata... ani neviete aku ste mi urobili radost, ze na nas myslite...je to velmi, ale naozaj velmi povzbudive.... 😵
ach jaaaaj kolko palcekov mi drzi palce 😀 😀 😀 ... bibi..ved uz len za teba kolko ich je.... 😀 😀 😀
mam vas vsetky rada 🙂

zlatanka30
15. dec 2012

Naše malé bublinky

zeina62
15. dec 2012

@zlatanka30 gratulujem🙂

tinka9075
15. dec 2012

@zlatanka30 krásne detičky nádherné 🙂 🙂 🙂

zeina62
15. dec 2012

@zlatanka30 preco ma oliver taku modru ruku?

zabka1124
15. dec 2012

@rienok krasne si to napisala, ze vydrzis aj za ucho zavesenaaa 😀 😀 😀 , ja tieeez, esteze zatial staci dohovaranie 😀 😀 😀 😀 !!!Ale fakt je, ze sa mi neda celu noc spat na lavom boku, lebo mi uz klbiky odpadnu 😀 😀 , takze skusam aj pravy aj chrbat 😀 😀 a nie vzdy to dopadne tak ako chcem!!!kopne ma chrustik a uz sa otacam🙂 😀 !!!

zabka1124
15. dec 2012

@zlatanka30 ake krasne babatkaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , gratulujeeeeemmmeeee!!!Hlavne prajeme vela zdravicka, mamicke vela mliecka(ak kojis) a hlavne vela trpezlivosti rodicoom!!!Krasny vianocny darcek mate🙂!!!

sofia17
15. dec 2012

@panarka
@zabka1124
@rienok
dakujem, jasne ze sa tesím a som vdacna aj za jednu bambulku, hlavne aby bolo vsetko v poriadku, to bolo len také momentalne sklamanie lebo som si moc priala dvojky a aj mi vkladali 2 embryjka. Teraz uz musim len dufat ze bude vsetko ok. Dakujem za podporu 🙂

gerdusha
16. dec 2012

@rienok paaaanecku,ze 36.tt??? Neverim 🙂

Aaach jo, zavidim ale zelam!!

Krasne vianoce zelam

zarabono
16. dec 2012

@sofia17 v 5 tyzdni okrem dutinky,max zltkoveho vaku nie je este nic vidiet.tak klud.vsetko bude ok
@ria191 v brne robia zazraky,moj ma uz pol roka a to nikto neveril,ze sa to tehotenstvo udrzi...inak aj my sme boli na konzultacii v martine a odisli sme odtial znechuteny,sli sme na konzultaciu do brna a bolo rozhodnute 😵

zarabono
16. dec 2012

@gerdusha @rienok nam uz ide rodit,jupiiiii,teraz ty a leamax 😵

rienok
16. dec 2012

@gerdusha dakujem aj ja Ti zelam krasne Vianoce 🙂

ria191
17. dec 2012

@speranza1 no super 2 blastocističky. Verím v krásny výsledok ale pssssssssssssst nech to nezakríknem. Držím strááááášne palce. 😀 😀 😀

speranza1
17. dec 2012

@ria191 dakujem ria 🙂 .. mas sa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre