Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
28. máj 2013

@tinkatinulka - ja mam MTHFR 677 CT a 1298 AC, obe heterozygot. Ty mas ake? a co ti odporucili pri ivf a tehu?

melisska
28. máj 2013

@falin ty ides na IVF teraz v júni , však

falin
28. máj 2013

@dafy - uvidis, zachviilu budes rutinerka v pichani injekcii. Aj ti dr. povedala nejake novinky z konferencie?

@mimika1973 - fraxik sa picha cele tehu 6 tyzdnov po porode 😖 😝

falin
28. máj 2013

@renkita - kolko sa prosim ta plati za PICSI?

@kika017 - krasna fotecka, je to uzasne

falin
28. máj 2013

@melisska - ahoj moja, asi, este to nie je na 100% iste, ale snad ano. Alebo potom jul. Uvidime 😉

melisska
28. máj 2013

@falin dobre🙂

melisska
28. máj 2013

@dafy chodíš ku doc. Hulikovej ? Dôležité je mať ihlu koľko k brusku

melisska
28. máj 2013

@falin aj ja picham🙂 všetko pre babetko 🙂

sarasota
28. máj 2013

@melisska vcera som ju objavila krasna je 🙂

sarasota
28. máj 2013

@speranza1 myslime na vas 🙂 🙂

nelly3
28. máj 2013

@ria191
moja kedy ides do Prahy? nie teraz niekedy?

melisska
28. máj 2013

@sarasota ja som s ňou dlho zaspavala 🙂

melisska
28. máj 2013

@nelly3 aj mne sa zdá , že ma ísť 29.5.? Nie?

falin
28. máj 2013

@melisska - jasnacka, pre baby vsetko 😉 . Budes pichat cele tehu?

falin
28. máj 2013

@melisska - presne tak

tlucka
28. máj 2013

Ahojte kočky, s radosťou vám oznamuje, že Pán Boh asi vypočul naše modlitbičky a bojovníček zabojoval. Začal sa krásne deliť, ráno mal 7 buniek, takže si ideme preňho. V maminom brušku mu bude najlepšie 🙂 🙂

sarasota
28. máj 2013

@tlucka a krasne ho v brusku opatruj nech tam pobudne 9 mesiacikov 🙂 🙂

melisska
28. máj 2013

@falin áno, cele tehu

melisska
28. máj 2013

@tlucka moja stále mu ver a podporuj ho, veľmi sa teším, držíme palceky ďalej 🙂

tinkatinulka
28. máj 2013

@falin ja mam to iste, bola som narodnom centre v Martine a tam ma poslali tata že nič mi netreba a ked som bola v Prahe tak tam mi daco nasli v krvy že mam hustu a musim anopyrin..tak som z toho blbec že čo teraz, aj Machač mávol rukou že to netreba ale ja nechcem donekonečna skušat, ja viem srada to neni pichať ale preventívne by som do toho šla.A aké maš davky?a začínaš pichať pri stimulke alebo pred vkladom?som to tu nepostrehla..rozmýšlam že by som šla ešte niekde inde na hematologiu.

tinkatinulka
28. máj 2013

@falin PICSI stalo 3000 korun

tinkatinulka
28. máj 2013

@tlucka super spráááva 🙂

vilaamalia
28. máj 2013

Ahojte dievcata, tak je tu vysledok HCG po 19 dnoch, resp.20. den po ET je 3 650. Stale neviem, ci je to dost, vo stvtrok idem na prve sono, tak hadam to takto pojde pekne dalej. Po 13 dnoch som mala 392 HCG, takze za 6 dni to narastlo zhruba desat krat. Jedine, co ma znepokojuje, ze sem-tam som, aj ked len malicko, od 10.dna spinila, islo o maly asi 0,5cm fliacik svetlo bezovej farby. Ale stalo sa mi to odvtedy uz tak zo 4krat. Toto keby nebolo, som happy!!!!🙂 Dakujem, ze ste mi drzali palce a dievcatam, co ste na ET, cerstvo po nom alebo pred tym, drzim palce!!! Su to nervy, ale v RF su skveli odbornici🙂

sarasota
28. máj 2013

@vilaamalia len tak dalej kraaaaaaaaaaasa 😉 😉

kika017
28. máj 2013

@vilaamalia Ahoj, ja si myslím, že je to výborná hodnota. Určite už bude vo štvrtok dutinka so žĺtkovým vačkom. Musíš tomu veriť. Posielam veľa pozitívnej energie.

tinkatinulka
28. máj 2013

@vilaamalia gratulujeeeem super správy

melisska
28. máj 2013

@vilaamalia hcg je krásne , držíme palceky na utz 🙂

zlatanka30
28. máj 2013

@vilaamalia hcg mas super klud a pohoda .aj ja som spinila zvysili davku utrogestanu a brala som aj canavit kvapky

dafy
28. máj 2013

@melisska áno ale ku mladej 🙂 mne nevravela ze kolmo rovno to tam vraziť 😀 😀

mimika1973
28. máj 2013

@tlucka super spravicka mojka! tesim sa s vami! A ano, bude mu v maminom brusku len najlepsie! 😵
Krasne to dobehol bunkovo inac, vidis, netreba hned zufat a vzdavat to, toto je silny bojovnicek! 😉
Prajem pekne tehulkovanie! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre