Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
8. aug 2013

@amonda wow paráda 😀 😀 😀

mirkakn1
8. aug 2013

@falin este vydrz 😉

ria191
8. aug 2013

@sarasota
@dafy kočule stráááááááááááááááááášne veľa šťastíčka na zajtra a ja verím, že Marcelko bude mať šťastnú ruku 😀 😀 😀

ria191
8. aug 2013

@falin veru falinka ešte vydrž 😕 😕 😕 😀

ria191
8. aug 2013

@lenka2013 presne ako píše melča chce to ten správny čas a hlavne nevzdať to 😀 😀 😀

falin
8. aug 2013

@schatje6 🙂

nelly3
8. aug 2013

@falin
nechaj to presne na sobotu, skor nie ok 😉

ria191
8. aug 2013

@zlatanka30 ty za nami musíš chodiť častejšie teraz si zrovna nakopla kopu kočiek, ktoré už možno strácali nádej. Sú prekrásni a aj keď nie každá z nás bude mať také šťastie aj pre polovičné sa oplatí bojovať. Neskutočný dar od Boha mať dvojičky a k tomu párik 😀 😀 😀

falin
8. aug 2013

@mirkakn1 @ria191 - este vydrzim nebojte. Asi preto som taka trpezliva, ze sa vobec necitim tehu, tak odkladam testik, aby som co najneskor zazila sklamanie 😖 . Ale aj ked nic necitim, tak stale veriiiiiim. V sobotu budu riadne bobky pred ocikanim testu 😖

nelly3
8. aug 2013

a inac dobre ranko, konecne posledny teply dnik, snad sa trosku ochladi, staci do 30 stupnov nie 40-tky 😝

falin
8. aug 2013

@nelly3 - neboj skor nebudem testovat. Nechcem ist do roboty ako angorak 😀

ria191
8. aug 2013

@nelly3 no lenže do "rici" ja sa to dozviem až v pondelok ale vydržííííííííííím to nejak 😕 ☹ 😀

nelly3
8. aug 2013

@falin
to poznam, ist testovat uffff, to ma musi manzelik nakopat ze nech uz konecne idem 😀

ria191
8. aug 2013

@falin myslíš tým slzy šťastia ??? 😀

nelly3
8. aug 2013

@ria191
vydrzis neboj 😵

falin
8. aug 2013

@nelly3 - v sobotu ma byt 20 😝 , to riadne skace. Take soky pre organizmus 😝

falin
8. aug 2013

@ria191 - daj do ip cislo, poslem ti sms-ku 😎 ale iba ked to bude dobre 😀

ria191
8. aug 2013

bože baby ja chcem tiež dvojičky a ešte aj párik som skromná, že???

falin
8. aug 2013

@nelly3 - no ja radsej testujem ked este mm spi . Ale najradsej by som bola kebyze ten testik ocika on 😎 , ale to asi fungovat nebude, ze? 😀 😀 😀

falin
8. aug 2013

@ria191 - skromnost sama o sebe. Ale medzi nami dievcatami, bolo by to pekne 😉 . Takze sup do Brna, neodkladaj to na oktober, to si daj ako plan B 😉

lenka2013
8. aug 2013

@falin Strašne ti držím palce ,aby to bolo v sobotu pozitívne.Viem ,čo prežívaš,všetky sme na rovnakej lodi.

ria191
8. aug 2013

@falin čo si pipi 😀 😀 😀 ja už nepočítam so žiadnym plánom B toto bude tutovka 😀 😀 😀 nie sú € a kým našetrím ufffffff teraz to musí výjsť ja tomu strááááááááááááááááášne verím aj keď bude polovičné šťastie ja sa aj tak budem vznášať 😀 😀 😀

falin
8. aug 2013

@lenka2013 - dakujem 😵 🙂 . Ja viem ze vsetky sme na rovnakej lodi, to sa mi paci, ze vieme o com to je a podpora je tu obrovska 🙂

@ria191 - to ti verim, neboj uz aj na teba sa musi usmiat stastie 😉

nelly3
8. aug 2013

riuska je tiez na rade, ta bude mat dvojky, mne staci jedno 😉

nelly3
8. aug 2013

a falin bude mat trojicky, pocuj aj si rozmyslala, ze co ked sa ti ujmu vsetky tri, budes slavna v tt 😉

falin
8. aug 2013

@nelly3 - moja, budem rada ked sa ujme co i len jedno 😉

zlatanka30
8. aug 2013

@ria191 budem chodit vzdy ako sa len bude dat s dvojkami je to narocne ,ale krasne .a to som na zaciatku cakala tri 😀 dakujem panu bohu za moje zlaticka .

nelly3
8. aug 2013

@zlatanka30
to fakt, dala si si tri vlozit? ale krasne su tvoje deticky 😉

amonda
8. aug 2013

@mirkakn1 nebrala som ziadne vitaminy, tuto fazu som mala a kedysi som brala femibion, omega 3, vit. E a pod. ale pred tymto ivf som asi pol roka, mozno dlhsie nic nebrala. A som rada, ze som ti zlepsila naladu 🙂

falin
8. aug 2013

@nelly3 - nelus ty mas este volno, alebo uz zarezavas v praci?

a kde mame meli @melisska?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre