Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

pufa
8. aug 2015

@zuz696 a co ti povedal lekár? V tomto prípade by som sa nechala ukľudniť od môjho gynekológa.

lemoni86
8. aug 2015

@speranza1 speri velka gratulka k pokladom 🙂 zelam im vela zdravicka a tebe vela sil. 🙂

zlatanka30
8. aug 2015

@zuz696 ja som mala 13 den po KET 3342

marculik
9. aug 2015

@zlatanka30 ahoj potom to moje neni velmi nizke,ja som mala 12 den po ivf 262 hcg

uhliarka
9. aug 2015

Caute, je normalne, ze par hodin po ET som zacala spinit?

gagirl
9. aug 2015

@uhliarka mozes mat spinenie po vklade..ako ti vkladali embryjko..predsa len tam nieco robili..alebo sa zacalo zahniezdovat..bude to dobre..drzim palce..

uhliarka
9. aug 2015

@gagirl Vdaka, uz som tam aj volala, vraj to moze byt podrazdeny krcok po vklade. Dufam

zuz696
9. aug 2015

@zlatanka30 a môžem sa ta spýtat ako to dopadlo??

zlatanka30
9. aug 2015

@zuz696 cakala som nakoniec trojicky ,ale ostali potom len dvojicky

tancik
9. aug 2015

@speranza1 Velka gratulka speri

tancik
9. aug 2015

@melisska krasny chlapcek Meli , @ria191 velmi Ti prajem dietatko a drzim silno palce, @speranza1 este raz obrovska gratulka a @dafy vidim, ze si sa opat na to dala je to krasne taktiez drzim palceky....a vsetky ostatne baby drzim VAm silno palce bojujte u nas sa sen stal skustocnostou po troch rokoch mame sedemmesacneho Matuska, ktory je nasim najvacsim pokladom na svete. Musite bojovat, lebo raz to vyjde.

zuz696
9. aug 2015

@zlatanka30 ale mne je vidiet len jeden gestačný vačok,,tak preto ten strach o vysokom hcg..lebo som už všelico čitala a nic dobre to nemusi znamenat...a nikdo s jednym babetkom nemal tak vysoke hcg ako ja

ladyblcha
9. aug 2015

@zuz696 ale v jednom vaku mozu byt dve, jednovajecne. Ci si zle myslim, ze jednovajecne maju jeden vak, dvojvajecne dva?

ria191
10. aug 2015

@melisska celý mamča krásny je Janík a Janulka nebude hi hi hi ? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
10. aug 2015

@dafy takým čo to majú na 100% isté nedávajú 😀 😀 😀 . Ty kokso dafča to bude záhuľ ale neva ty to zvládneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale už by si konečne ten tehu vlak mohla kopnúť do "ri..i" na západ 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ria191
10. aug 2015

@tlucka no do kelu ide ma z toho tresknúť o zem ale doberiem ant. a nečakám ani chvíľku a idem na to 😝 😝 😝 😕 😕 😕 to už bude celý východ v tom tak dúfam, že sa ten tehu vlak pohne ďalej 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@tancik ďakujem ti 😀 😀 😀

ria191
10. aug 2015

@ladyblcha dobre si myslíš 🙂

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Tak to ti verím, že máš z toho nervy.. Mňa by už piclo z toho.. Ja tiež netuším, kedy vôbec pôjdem nato. Plánovala som ísť v septembri, ale nejako mi blbne po tom blbom potrate cyklus a asi to budem musieť nejako vyriešiť... Ach jaj... No máš pravdu, že by sa mu mohol tehu vlak posunúť na západ... Lebo len na východe sa zvyšuje slovenská populácia 😉 😒
Inak tak ma napadlo, ako nakoniec dopadla tvoja sestra?

ria191
10. aug 2015

@tlucka asi takto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale zatiaľ len tak potichúčku lebo srdiečko našťastie bije ale je tam hematómik tak len dúfam, že všetko bude v poriadku, ale poviem ti, že zo štyroch sestier iba ja nemám ani jedno bejbo a nie je to pre mňa ľahké, ale veľmi preveľmi jej to želám a teším sa strašne sa teším 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nebudem skromná aj ja chcem 😀 😀 😀 . Ale ja verím že o chvíľku bude západ v presile no ne západ je predsa len západ 😀 😀 😀

evadek
10. aug 2015

ano...zapad netrpezlivo caka....Pekne ho poslat do Piestan...alebo Bratislavy @tlucka @ria @dafy

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Super 🙂 🙂 Krásna správa 🙂 🙂 🙂 Ja ti tiež poviem, že s troch sestier jediná nemám deti... A tiež mi to je nesmierne ľúto.. Ale tak snažím sa s nimi tráviť čo najviac času, venovať sa im, rozmaznávať ich ako dobrá krstná a tetuška 😀 😀 😀
Ale tiež mi to ide na nervy... Hlavne naj kamošky a dobré kamarátky majú všetky teraz bábätká alebo malých drobcov a ja vôbec nemá, chuť sa s nimi stretávať, tráviť spoločný čas, aj keď teda občas musím... Nechcem sa úplne od nich izolovať, ale nerobím mi dobre, keď sa viaceré rodinky stretneme, a my ako jediný tam nemáme deti. Teraz po spoločnom víkende by som sa najradšej niekde zakopala alebo rezervovala izbu u pinelíkov v Pezinku.... Preplakala som v tajnosti celý víkend a už tak skoro spoločné stretnutia neplánujem...

nelly3
10. aug 2015

@evadek
a do Trnavy 😀

nelly3
10. aug 2015

@tlucka
toto velmi dobre poznam, ja nechodim preto ani na stretavky atd. zial 😔

tlucka
10. aug 2015

@ria191
@evadek Posledný augustový víkend idem osobne na východ, takže ja tam hneď na ten vlak nasadnem, vyhodím rušňovodiča a dotiahnem ho cez Piešťany, Trnavu až do Bratislavy 😀 😀 😀 😀

nelly3
10. aug 2015

@ria191 pomoc zacina mi lepit, operacia sa blizi, boze ja tam asi nepojdem, ja som truba, takto sa stresovat a pritom idem tam aby mi pomohol a aby som mala konecne bejby 😝

nelly3
10. aug 2015

@ria191
inac ja si myslim, ze dafy to da, lebo presne ked neriesis nic atd. tak to vyjde a ak nebudu aj dvojicky 😉

tlucka
10. aug 2015

@nelly3 My už nemáme žiadnych blízkych kamarátov, čo by nemali aspoň jedno dieťa... Z celej partie sme zostali len my bez detí... A spoločné stretnutia sa točia len o tom, koľko spia, čo jedia, koľko kakajú, alebo nekakajú, koľko pádov mali, či boli s kašlíkom na pohotovosti, či sťahujú predkožku alebo nie... Ach jaj. Ja dúfam, že budem riešiť tiež niekedy takého problémy, ale nejako to na mňa extrémne dolieha a lezie mi to asi všetko na nervy....

ria191
10. aug 2015

@tlucka tak poprosím aj ja jednu rezervačku 😀 😀 😀

tlucka
10. aug 2015

@ria191 Veď ja dovlečem celý vlak na západ, takže miesta bude pre všetky západniarky dosť 🙂 A teda aj pre stredoslováčky, ak tu nejaké sú 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre