Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
12. nov 2013

@sarasota 😀 😀 😀 nechcela som v tom nechať nelču samú 😀 😀 😀 (tá ma zabije 😀 😀 😀 )

ria191
12. nov 2013

@vlasatica aj ja od začiatku to bol posledný mrazáčik 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka neviem keďže ja mám naškrečkované už rok tak som sa o ich cenu ani nezaujímala.

sarasota
12. nov 2013

@ria191 ja viem ty si kamoska 😉

zoji79
12. nov 2013

@vlasatica aj take nieco existuje? 😲 Sice u mna to nehrozi, ale ani ja nie som lahky pripad pre Marcelka 😒 A mas aj teraz bolesit? Ci uz len minimalne? Aku dlhu pauzu ti navrhli?

ria191
12. nov 2013

@sarasota ešte že vás mám 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@vlasatica pôjdeš na nástenku ako výstavný kus 😀 😀 😀 . Tak to je dobré ten tvoj sa uchytí aj keď nemá žiadnu výstelku a ten môj "smrad" tak tomu nestačí ani perina čo mu vždy pripravím maznák jeden 😠 😠 😠 .

lienka_1
12. nov 2013

@tinkatinulka Mrkni sem http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky a mrkni na RF cennik. Tak vies porovnat. 😉

lienka_1
12. nov 2013

@ria191 Rius no do pip-pip-pip! Ale ty si partak, my to potiahneme spolu. Aspon mas nadej, ze si Ta fesi osvoji 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 no kočky tak ruku na srdce ja som nemala to srdce vás opustiť a nechať vás tu v tom máchať samé veď sme nejaké kámošky 😀 😀 😀 "mušketierky"

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 no a vieš ako by som si zo srdca zanadávala ale dneska som za slušnú 😀 😀 😀 do "pi...e" 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 myslela som do pijavice aby si ostatné nemysleli 😕 😕 😕

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 a nechcem byť skormná čo by ste tu bezo mňa robili ??? hm ??? 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

jéééééj monológ 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

kde ste v rici ???

vlasatica
12. nov 2013

@zoji79 boli ma pupok mam tan dva stichy. ale uz je lepsie ako vcera.sice chodim skrcena aki starenka a dviham sa ako tupen z postele. aj prdnut a zakaslat sa bojim co ma boli cele btucho ale konecne som doma.

@ria191 som sa pobavila s manzelom na tvojom prispebku 😀 takze dufam ze dalsi cyklus uz bude uspesny a budu si drobci pekne vazit kam ich nabuduce vlozia.

A to ked sme boli na vklad. Marcelko bol ochrapany a ja hovorim manzelovy.. dufam za sa trafi na spravne miesto.. 😀

ria191
12. nov 2013

@vlasatica myslíš, že tá jeho pipeta zablúdila až do vaječníka Hm??? to by bol sakra macher, keď pri mne sa ledva dostane do maternice 😠 😠 😠 prd ochrápaný príliš výkonný bol u teba 😕 😕 😕

ria191
12. nov 2013

pardon za čierny humor dneska mám naňho trošičku nárok ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lienka_1
12. nov 2013

@ria191 Tu som. Uz hodinu sa odhodlavam, ze idem daco balit. Neviem, kde zacat 😕 😨 🙄
A vies co, ja Ta budem musiet do toho tvojho sucheho zadku poriadne kopnut a vyhodit Ta z tohto meskajuceho vlaku! Veru, ani mi luto za tebou nebude 😝 (Len tak tajne dufam, ze ma v poslednej chvili zdrapnes za golier a potiahnes do tehu vlacika 😀 😀 😀 ) Uf, tolko agresivitu z rana a ja ju miniem na koment a nie na krabice 😀 😀 😀

lienka_1
12. nov 2013

@ria191 Dnes mas narok na vsetko, draha!

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 že z rána a kedy máš obed 😀 😀 😀 ??? Do "rici" veru v zlom vlaku sa vezieme zatiaľ 😀 😀 😀. Ešte aby si ma nepredbehla a nedržala miestečko 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@lienka_1 inak dneska by som si dala tie tvoje zhorené rožky 😀 😀 😀

lenka2013
12. nov 2013

@dafy Ahojky,chcem sa ťa opýtať 3 D ultrazvuk ti robili v 12 týždni?To ti už vtedy povedali ,že to bude chlapček?A robili ti aj iné vyšetrenia do toho 12 týždňa?Ja budem v 8 týždni tak som zvedavá kedy mi budú robiť vyšetrenia.

tinkatinulka
12. nov 2013

@lienka_1 dakujem tak podla aktualneho cenníka je to lecnejsie u Nás v lekárni, 10 menopurov v RF cca 220 € a v Lekarni 195 €. ☹

tinkatinulka
12. nov 2013

@ria191 daj si dneska vecer s mužíkom pakáka aj za mna..dnes po dlhej dobe test a zasa bielyyyyyy 😒 ale to už vieme že priroda na nas serka.

vlasatica
12. nov 2013

@ria191 😀 😀 vies som exemplarny kus. vraj mam miny delohu.vlozil dvoch drobcov a zrejme sa pohadaly a vystval surodenca hladat ine niesto. ale muselo sa mu v tom vajecniku lubit.lebo ten zil a ten v maternici nie.

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka snažíte sa prirodzene ??? to je fajn ak máte takúto možnosť. My si tiež budeme teraz užívať a na nič nemyslieť. Snažím sa nesledovať plodné dni nech to nie je také "o ničom" ale ten pritrtkaný plodný hlien čo mám sa nedá prehliadnuť tak vždy je po romantike 😠 😠 😠 . A jafné, že si dám panáka dneska to bude pod boží obraz 😀 😀 😀

lienka_1
12. nov 2013

@ria191 Uz nie su. Posli rychlo, ale motivacne posielam veterniky. Aj tie boli fajne 😉
A ja mam hodinu k dobru, my sme tu tak vseobecne pozadu, aj co sa casu tyka 😀 😀 😀 😀

lienka_1
12. nov 2013

@ria191 Ozaj, tie veterniky 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@vlasatica ty si ale hovadisko 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre