Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
26. feb 2014

@zoji79

ona je naozaj uzasna, ja ju castokrat bombardujem otazkami a vzdy mi odpovie...

sizo
26. feb 2014

@speranza1 To som si myslela...Ako samoplatca ta co vyslo IVF?

zoji79
26. feb 2014

@gerdusha dobre vediet 🙂

speranza1
26. feb 2014

@sizo mna asi porazi pisala som ti cele litanie a vsetko som omylom vymazala... 😀 😀 😀

speranza1
26. feb 2014

@sizo tak este raz a uz len v skratke... 13000 CKsoft + 1000 CKkazde vajko napichnute (stale od 5-8 vajok)..potom lieky cca 300€... mrazenie 250 € KET dalsich 250 €.. my mame za sebou 2x IUI, 6x IVF a KET

sizo
26. feb 2014

@speranza1 jaj moja.......ale aj v skratke som pochopila😀😀😀
Dakujem🙂🙂

speranza1
26. feb 2014

@sizo to je dobre.... samozrejme tam nepocitam benzin (kedze urobime 1100 km), hotel, strava.... dialnicna znamka a pod....

sizo
26. feb 2014

@speranza1 No ja to take som tiez neratala ked som chodila do gf.Len samotne ivf alebo ket.
Uvidime ci mne daju soft a kolko vyprodukujem.V gf som mala 6 z toho 5 zrelych,opl.4 napychnute.2 vlozili-biochemicke teh-to som chodila kazdy 2.den na krv do gf, mam to 138 kmtam,potom ket a tyzden po vklade som dostala crevnu chripku.......a bolo po vsetkom.....
Mam len lavu stranu-polovicku vaj.kde mam cisty......

speranza1
26. feb 2014

@sizo ja som u nas navstivila len v MT, helios+iscare..potom som sla do RF... 😉

sizo
26. feb 2014

@speranza1 Ja mam v Brne rodinu tak si aspon urobime vylet🙂🙂Prespat mame kde🙂

sizo
26. feb 2014

@speranza1 Mne gf odporucil moj gynekolog.....tak preto som isla tam.Ale ten pristup v gf......no nie som citlivka ale ked mi zmenili davky a potom somnou kricali ze som si zle pichala.....bolo dost.Za 10 minut sa mi prisla lekarka ospravedlovat ze sestricka mi to zle nadiktovala.......Mozno aj preto som mala tak malo vajok.....

sizo
26. feb 2014

@speranza1 Si z Martina?Ja mam muza z Martina😀😀

speranza1
26. feb 2014

@sizo tak to je dobre, ze mate kde prespavat.. o nas z rodiny nikto nic nevie kam chodíme, ci niekam chodíme, kolko kras sme boli..ci nas nieco trapi..nic... nechceme tym zatazovat nikoho

sizo
26. feb 2014

@speranza1 Chapem.....u nas neni tajomstvom,lebo s cistami bojujem uz 12 rokov......

lienka_1
26. feb 2014

@kako23 😔 je mi to luto!

lienka_1
26. feb 2014

@speranza1 Naivne som si myslela, ze nastupim buduci tyzden 😀 Ked to bude koniec marca, tak budem rada.

argenti
26. feb 2014

@kako23 Ahoj, je mi luto že to nevyšlo. Tento rok nezačíná najstastnejsie. Kedy sa ten tehuvlacik konečne rozbehne?

speranza1
26. feb 2014

@argenti asi sa caka na mna s tehu vlakom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... ja budem rusnovodic (to bol akoze cierny humor)

kako23
26. feb 2014

@speranza1 🙂 presne tak, mala by si ísť po mrazáčika čo máš a hneď to tu rozbehneš 🙂 zjavne to Vy kočule musíte začať 🙂 🙂 🙂
veď tento rok ak dobre čítam, tu nemáme žiadnu tehuľku...inak toto bolo náš druhý pokus ak rátam aj prvý zmarený, keď nedošlo ani k OPU.

ria191
26. feb 2014

@speranza1 šišišišišiši 😀 😀 😀

ria191
26. feb 2014

@speranza1 to som napodobnila vláčik, to aby si si nemyslela niečo iné 😀 😀 😀 (tiež suchý humor 😝 😝 😝 )

mimika1973
26. feb 2014

@kako23 😒
a co ste mali vlozene za embryjko? ci dve? v akom stadiu? mrazaciky este mate?
uvidis, vyjde to nabuduce!!!

argenti
26. feb 2014

@speranza1 No tak to uz rozbehni, ved uz si videla vlak bez rusnovodica😀 Alebo musime pockat do jari a priletis do RF na bocianovi😀😀😀😀😀

kako23
26. feb 2014

@mimika1973
mali sme vložené dve embryá - jedno 8 bunkové a jedno 5 bunkové, vklad bol 3 deň po OPU. a mrazáčiky nemáme...takže budeme musieť ísť na ďalšie. ale tentokrát asi na soft, lebo toto sme mali len minimálne.

ria191
26. feb 2014

@kako23 máš tam preklepík 😀 😀 😀 žiadne kočule ale KORČULE 😕 😕 😕 . Ale inak bohovský prístup klobúk dole a tak to má byť treba bojovať ďalej 🙂 🙂 🙂

kako23
26. feb 2014

@ria191 veľmi sa ospravedlňujem 😀 už si dám pozor 😀
žiaľ nič iné my nezostáva, už som sa vyplakala...takže už začína svietiť opäť slniečko 🙂

speranza1
26. feb 2014

@argenti
@ria191
ked sa nastvem, tak pojdem do toho este tento mesiac..len este som sa nenastvala dost plnohodnotne 😀 😀 😀 😀 😀

vivianamk
26. feb 2014

@kuchi ahoj , nam uz odpisali ked ich tolko bombrdujem či sa nehambia od augusta to neriešiť že mam este dolozit originály prijmových dokladov o zaplatení v Reprofite. ja som im k ziadosti priložila všetko len overene kopie od notára a to im nestačilo ze musia mať originaly a tie som si chcela nechať. tak som im napisala ze im v origináli dame len prijmové doklady. predsa tie správy to su naše záležitosti a tlačiva pre nás. Ja som bola priamo na pobočke u nás v meste a tam som to vyplnila na počkanie a pani mi prevzala aj tie listiny, neposielala som to poštou. posledná verzia čo mi odpisali je ze po obdržaní prijmovych dokladov originálov už bude vec vybavená, tak ešte pár dní počkam a zas ich budem urgovať. hrozný pristup. my sme neboli od nikoho odporučený čo sa tyka lekára ze do brna presne sme sa rozhodli sami. tak drzim palce. papa

tinkatinulka
26. feb 2014

@ria191 ahoj ahoj že sa ukažeš ja mam toho vela ale kuknem čo zase sa tu zomelie 🙂 ideš naplniť vlak????

ria191
26. feb 2014

@tinkatinulka ale veď včera som tu hopsala 😀 😀 😀 . Prosím ťa než by som ja chytila tento "rýchlik" čo bude riadiť sperča, tak by musel mať 1 000 000 vozňov 😠 😠 😠 . Vy všetky "korčule" už budete v pôrodnici a ja na samom začiatku 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ . Ja tuším pôjdem do pôrodnice až ako babka ☹ ☹ ☹ aspoň budem za hviezdu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre