Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
16. feb 2015

Teraz ked vyckavam na mrchu tak nechodi a ked ju clovek necaka tak pride je to fakt mrcha

haimi
16. feb 2015

@evadek perfetne 🙂 🙂 uz nech ta netrapia s tou krvou a pekne pohladaju v brusku. Na 100% tam nieco musia najst 😉

silvia545
16. feb 2015

@ingrid0105 práve som ti chcela napísať,že či ms prišla a ona ťa takto naťahuje 😉

haimi
16. feb 2015

@lenka54321happy netrpezlivo cakam na dnesny vysledok 😉

lenka54321happy
16. feb 2015

Vsetko je ok baby a je to chlapec!!!!! 💙

haimi
16. feb 2015

@lenka54321happy super moja 🙂 🙂 tesim sa s tebou. A mala si dobru predtuchu, mozes vyberat chlapcenske meno 😉 kontroloval ti nejakym sposobom aj krcok? Kedy ides na dalsiu poradnu? Ja idem k svojmu uz 25.2. tak mu dam premerat ten moj krcok.

evadek
16. feb 2015

@zibi nech uz zajtra je nieco na sone....a som spokojnejsia🙂

zibi
16. feb 2015

@evadek daj mi potom vediet .ma oznac v prispevku a drzim ti silno palce nech su to dvojky 😵

lenka54321happy
16. feb 2015

@haimi
Dakujem moja som velmi happy bolo tazke rano....nie vibec nic s krckom ani nespominala.....

evadek
16. feb 2015

@haimi zajtra o 13.00 je 20 den..🙂 takze uz musi byt nieco vidiet...🙂...na jednej strane obava..na druhej sa tesim🙂..a ty mas dve dievcatka..to je skvele....🙂..Natalka a Tamarka🙂

evadek
16. feb 2015

@zibi staci jedno ked sa ukaze....a dve by som asi plakala od stastia ...nevravim,ze teraz nebudem ked jedno ukaze😀

bergalm
16. feb 2015

@haimi gratulujem k princeznam no u nas ked bude dievcatko tak snad to bude Stela al.Livia,Aneta nas anjelik bola Klarka 🙂

bergalm
16. feb 2015

@santeema ja mam sestru Anabelku 😀

lemoni86
17. feb 2015

caf baby..

@lenka54321happy jeej gratulujem ku chlapcovi 🙂
@haimi tak predsa len v tom reprofite nevyrabaju len chalanov... gratulujem dvojnasobne k dievcatkam a posuvam tiez na zamyslenie mena Alina, Alica, Tatiana, Olivia, Liliana, Alexandra, Michaela, Marina 🙂
@speranza1 drz sa bojovnica 🙂 dufam ze sa mas uz lepsie a ze aj krvacanie sa umudrilo.. v ktorom tt vlastne si? nejako 15 -16 nie? ..
@evadek myslim na teba dnes, bude to krasny zazitok, mozno aj dvojnasobna radost 🙂))

a ostatne baby drzste sa a uspesnu stimulku prajem..

ja nemam nejak nic nove, akurat ze ma poslednu dobu trapia bolesti okolo maternice, akoby sa mi vazy natahovali, zle sa mi lezi na bokoch, lepsie na chrbate, no takto sa neodporuca lezat lebo to vraj babu priskrcuje privod krvy.. ...no proste take boliestky... beriem na to dva krat magnezium... v piatok idem na morfologicky, tak snad bude vsetko ok.. maly kopka, brusko sa mi na mieste niekedy az vyduje von 😀 ... mm ma z toho velku radost.. hovori malemu, ved pockaj trosku, nekopaj mamu, prides na svet a si zahrame futbal 😀 😀

speranza1
17. feb 2015

@lemoni86 dnes som este len presne 14+3tt... 🤐 ...a dnes sa mam celkom dobre 🙂

evadek
17. feb 2015

@lemoni86 jeeeej..dakujem ti...dam dnes vediet...uz som nervozna..do 13.00 to hadam zbehne ako voda...a budem sa na koniec tesit.🙂.nie ako minuly stvrtok..

lemoni86
17. feb 2015

@speranza1 noo ved to je parada.. to si v 15 tt 🙂 tak ako som si myslela... neboj to uz zbehne 🙂 vonku je inac krasne, mozno by ti bodla prechadzka na cerstvom vzduchu... alebo aspon posediet na lavicke .. viem ze nemozes nic robit, ale dodalo by ti to viac energie .. drz sa 🙂
@evadek to ti zbehne .. ved uz bude 10... za tri hodky a ides 😀 😀

ingrid0105
17. feb 2015

Baby mam problem a velku dilemu, 2.3.nastupujem do novej prace a dnes sa mi spustila mrcha takze zajtra 2dc by som mala zacat stimulku soft. Jasne ze mecha meskala tak teraz neviem ci sa do toho vobec pustit.chcela som stihnut opu a vklad som chcela odlozit tak ci tak chcem ho uplne v native bez liekov po odsledovani mojej ovulky. Mam pockat co mi povedia na 8dc pri utz? Hrom aby do toho prastil cele zle... 🙄

ingrid0105
17. feb 2015

@evadek myslim na teba mamina

tinkatinulka
17. feb 2015

@ingrid0105 cim mas stimulovat?

ingrid0105
17. feb 2015

@tinkatinulka clostil prvyktat vobec neviem co od neho ocakavat ako zareagujem mam nervy v kybli z tohoto

tinkatinulka
17. feb 2015

@ingrid0105 a nikdy predtým si clostil nemala? a ake davky? nechces radsej skusit rovno injekcie?

skaredekacatko
17. feb 2015

@haim grarulukem k babam. U nas ked sa raz podari tak dievca bude Mirka kedze babka je marta aj mamina bola a ja som Martina tal som.M chcela zanechat v mene. U chlaba asi Jakup kedze unich su vsatci jozovia

tinkatinulka
17. feb 2015

@skaredekacatko zajtra ides?

ingrid0105
17. feb 2015

@tinkatinulka nie nemala chcels som vyskusat ze co zo mna dostanu pri softe.

tinkatinulka
17. feb 2015

@ingrid0105 soft su aj injekcie..preto sa pytam..onoto je aj od toho ake mas AMH a prípadne endometrioza PCO..take tie zabavne diagnozy 😉 ked skusis teraz len clostil, asi 1-1-1 ako dava Marcel tak nic nestratis a budes vediet ako reagujes..

ingrid0105
17. feb 2015

@tinkatinulka on mi dal 2-0-2 ahm mam 1,27 a povedal ze uvidi ci budem dopichavat meripnal. Uvidim co mi povedia na 8dc na utz a podla toho bud budem pokracovat alebo to stopnem. Na ten utz idem 8dc a nie stimulky ze? Uz mi z toho sibe

tinkatinulka
17. feb 2015

@ingrid0105 a ides do RF na sono? alebo k svojmu dr..chodi sa 7/8/9 takže ako to tebe je lepsie niekedy skor je lepsie..

zoji79
17. feb 2015

@speranza1 Ahoj sperus 🙂 Tebe to ale leti sakra, uz si v 14 tt? Tesim sa s tebou 🙂 Napis IP ak mas cas, ze ako sa mas, uz som tu davno nebola.....budem rada 😵

misenaf
17. feb 2015

Ahojte kočky potrebujem poradiť. Tie čo máte skúsenosť s Intralipidom infuziou podáva sa nezriedená alebo zriedená fyziologickým roztokom? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre